Wyniki wyszukiwania dla:

Ewa Brodnicka

Liczba wyników: 939

Lubert u boku żony promuje dobroczynność na ściance

Lubert u boku żony promuje dobroczynność na ściance

Gwiazdy
Ewa i Tomasz Lubertowie od ponad pół roku prowadzą fundację Luberty pomagają. Niestety, nie wszyscy celebryci są skłonni do pomocy innym, na co jakiś czas temu narzekała żona gitarzysty. Podczas ostatniej inicjatywy Lubertów, dziennikarze nie wywiązali się z obietnicy i nie pojawili się na evencie. Małżeństwo jednak nie poddaje się w pomaganiu i swoją działalność charytatywną starają się promować na ściance. W sobotę para pojawiła się na gali "Gwiazdy Dobroczynności 2019". Ubrani cali na czarno, tulili się w blasku paparazzi.
 Nowakowska:

Nowakowska: "Ewy nie lubię, bo jest za zgrabna"

Gwiazdy
W programie Dance, dance, dance, który prowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel, celebryci występują w parach i odtwarzają najsłynniejsze choreografie taneczne w historii popkultury. Ich popisy ocenia trzyosobowe jury, w skład którego wchodzą Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska oraz Robert Kupisz. Ida swoją przygodę z show biznesem zaczynała w pierwszej edycji You Can Dance, by ostatecznie zostać jednym z jurorów w programie. Tancerka przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, jednak podkreślała, że swoją karierę przede wszystkim wiąże z ojczyzną. 28-latka strasznie przeżywa nową rolę i za każdym razem zapewnia, że cała ekipa świetnie bawi się na planie. Nowakowska nie kryje ekscytacji z tego, że może zasiadać w fotelu jurora. Zamierza rzetelnie wywiązywać się ze swoich obowiązków tak, by swoją oceną nikogo nie skrzywdzić, tylko zmotywować do dalszej pracy. Ida postanowiła jednak zażartować z innych jurorów oraz uczestników. 
Odmieniona Ewa Swoboda.

Odmieniona Ewa Swoboda. "Odkułam się i pokazałam, że potrafię szybko biegać!"

Sport
- Ten sezon był dla mnie bardzo ważny. To był sezon na odkucie się i pokazanie, że jeszcze coś potrafię, że umiem szybko biegać. Moja forma była cały czas na równym poziomie. Cieszę się, że jesteśmy już w domu - mówi złota medalista mistrzostw Europy w biegu na 60 metrów, Ewa Swoboda.
RedLipstickMonster nie walczy z hejterami:

RedLipstickMonster nie walczy z hejterami: "Nie daję satysfakcji. Nawet nie banuję"

Gwiazdy
Na koncercie Artyści Przeciw Nienawiści zorganizowanym na łódzkiej Atlas Arenie, można było spotkać nie tylko muzyków, ale i gwiazdy Internetu. Udział w przedsięwzięciu zadeklarowała cała rzesza celebrytów, którzy rozmawiali z fanami podczas specjalnie przygotowanych paneli dyskusyjnych. Wśród nich znalazła się RedLipstickMonster, najpopularniejsza polska vlogerka makijażowa. Ewa zdradziła w trakcie wywiadu, że do dzisiaj czyta komentarze na swój temat, jednak w przeciwieństwie do wielu innych sław, nie blokuje, ani nie usuwa negatywnych wypowiedzi. W ten sposób nie chce dać satysfakcji swoim krytykom.
Ewa Swoboda nie była świadoma swojego wielkiego sukcesu.

Ewa Swoboda nie była świadoma swojego wielkiego sukcesu. "Myślałam, że jestem 2. albo 3."

Polska
- Taka mała Ewa z Żor może wygrywać z takimi osobistościami - cieszyła się po zdobyciu złotego medalu HME w biegu na 60 metrów Ewa Swoboda. To było ukoronowanie jej świetnego halowego sezonu i nagroda za równą formę.
Zaskakująca ciąża Ewy Farnej:

Zaskakująca ciąża Ewy Farnej: "Mówi, że nadszedł czas, by została kurą domową" (Klika Pudelka)

Gwiazdy
Ewa Farna przyzwyczaiła już media do tego, że kamery zwykła trzymać z dala od swojego życia prywatnego. Wszyscy jednak byli zaskoczeni, kiedy ni stąd ni zowąd wokalistka wyjawiła światu swoją zaawansowaną ciążę. Wielu spodziewało się, że ze względu na swój stan będzie musiała odwołać występ na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Nic bardziej mylnego. Wokalistka stawiła się w Łodzi z pełnym anturażem i dała popisowy koncert.
Farna pokaże syna na Instagramie?

Farna pokaże syna na Instagramie? "Sama decyduje, co i kiedy zdradza w mediach" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
 Ewa Farna do tej pory niechętnie dzieliła się życiem prywatnym. Ku zaskoczeniu wszystkich, piosenkarka opublikowała kilka dni temu film, w którym ogłosiła, że jest w zaawansowanej ciąży. Aby wyprzedzić falę spekulacji, kilka dni później celebrytka ujawniła, że spodziewa się syna. Piosenkarka podziękowała wszystkim fanom za gratulacje i zapewniła, że wszystkie prawdziwe informacje można znaleźć na jej profilu. Farna pojawiła się w środę na łódzkiej Arenie Atlas, gdzie z pokaźnym brzuszkiem śpiewała u boku męża. Ewa poinformuje wkrótce fanów o przyjściu na świat nowego członka rodziny? W najnowszym odcinku Kliki Pudelka opowiedzieliśmy również o tym, co działo się podczas koncerty Artyści przeciw nienawiści oraz zrelacjonowaliśmy najgorętsze doniesienia z tegorocznych Oscarów.
Tłit - Ewa Kopacz

Tłit - Ewa Kopacz

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem była Ewa Kopacz.
Ewa Kopacz przyparta do muru ws. propozycji PiS. Jest deklaracja

Ewa Kopacz przyparta do muru ws. propozycji PiS. Jest deklaracja

Polska
Beata Szydło zaapelowała do opozycji, by zadeklarowała, czy poprze rozszerzenie programu 500+ na każde dziecko. - Beata Szydło nie odpowiedziała pozytywnie, kiedy w 2016 r. wnieśliśmy poprawkę, żeby 500+ otrzymały również pierwsze dzieci, jak dzieci samotnych matek - komentowała Ewa Kopacz w programie "Tłit". W końcu odpowiedziała: "tak". - Czy poprzecie "13" dla emerytów i rencistów? - dopytywał Marek Kacprzak. - A dlaczego mielibyśmy tego nie zrobić, skoro to nasz program? - odpowiedziała Kopacz. I dodała: "Zawłaszczyli sobie nasz program. Będziemy głosować 'za'".
Marcinkiewicz na liście do PE? Wymijająca reakcja Kopacz

Marcinkiewicz na liście do PE? Wymijająca reakcja Kopacz

Polska
- Bardzo mądry, sympatyczny człowiek. Polityk z dobrym instynktem politycznym i wielki przyjaciel Europy - tak Ewa Kopacz zareagowała w programie "Tłit" na pytanie, czy Kazimierz Marcinkiewicz znajdzie się na liście Koalicji Europejskiej do PE. Z doniesień mediów wynika, że przeszkodą w tej sprawie może być kwestia niepłacenia przez niego alimentów. - Mi to powinno przeszkadzać? Raczej osobie, która ich nie otrzymuje, jeśli to prawda. Nie śledzę losów pana Marcinkiewicza. Jeśli pytanie brzmi, czy to świetny polityk, odpowiadam: tak - stwierdziła Kopacz.
Ewa Kopacz w emocjach o Tusku. Zaatakowała Dudę

Ewa Kopacz w emocjach o Tusku. Zaatakowała Dudę

Polska
W najnowszym badaniu na panelu Ariadna Donald Tusk przegrywa wybory prezydenckie z Andrzejem Dudą. Marek Kacprzak pytał w programie "Tłit" byłą premier, czy czuje się zmartwiona tym wynikiem. - A dlaczego ma mnie to martwić? Martwi mnie raczej to, co robi obecnie panujący prezydent, który na spotkaniu z przedstawicielami SN mówi zaskakujące rzeczy - odparła Kopacz. Była premier pytana była również o "namaszczenie" przez Tuska Aleksandry Dulkiewicz przed wyborami w Gdańsku. - A żyjemy w wolnym kraju? A możemy wyrażać swoje opinie? Tusk mieszka na Pomorzu, był przyjacielem Adamowicza, przeżył bardzo jego śmierć. Ma prawo - skwitowała Kopacz.
Ewa Kopacz o incydencie z SOP. Aż wybuchła śmiechem

Ewa Kopacz o incydencie z SOP. Aż wybuchła śmiechem

Polska
Z doniesień WP wynika, że za dymisją szefa SOP stoi incydent podczas szczytu bliskowschodniego w Warszawie. SOP chciała sprawdzać agentów Secret Service alkomatem. Sprawę komentowała w programie "Tłit" była premier Ewa Kopacz. Wybuchła śmiechem. - Kiedy był BOR, kiedy my rządziliśmy, nie było "atrakcji" pt. co jakiś czas wypadek limuzyny, wpadka, że ktoś kogoś zatrzasnął albo przycisnął nie taki guzik w limuzynie. Ludzie byli doświadczeni, przeszkoleni. Ja przy moim szefie ochrony czułam się bezpiecznie. Teraz mamy niedoszkolonych kierowców, którzy zachowują się nerwowo i histerycznie - mówiła Kopacz. - Polacy, nic się nie stało. Dlatego odchodzi szef SOP - podsumowała z ironią.
NBP pozwie posła PO Krzysztofa Brejzę. Ewa Kopacz komentuje

NBP pozwie posła PO Krzysztofa Brejzę. Ewa Kopacz komentuje

Polska
Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Krzysztof Brejza zostanie pozwany za pomówienia i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji godzących w dobre imię banku. - Mam nieodparte wrażenie, że żyjemy w czasach, gdzie sprawiedliwość kończy się tam, gdzie ktoś podniesie rękę na działaczy PiS. Tak nie może być. Żyjemy w wolnym, demokratycznym kraju. Prezes Glapiński mówi, że będzie pozywał za ujawnienie informacji, a jednocześnie sam nie próbuje wytłumaczyć sytuacji. To sprzyja poszukiwaniom, które poczynił poseł Brejza - komentowała Ewa Kopacz w programie "Tłit". - W całej sprawie z NBP nie chodzi tylko o personalne wynagrodzenia, które bulwersują. To wielki sprawdzian dla prezesa Kaczyńskiego, na ile jest mocny politycznie. Jak nie namówi Glapińskiego do dymisji, to znak, że przestał już panować nad tym środowiskiem - wskazała.
TYLKO U NAS: Joanna Kulig będzie na oscarowej gali

TYLKO U NAS: Joanna Kulig będzie na oscarowej gali

Film
Joanna Kulig niedawno po raz pierwszy została mamą! Nic dziwnego, że nikt nie spodziewał się, że pojawi się na oscarowej gali - a jednak. Jak zdradza w rozmowie z reporterem WP producentka "Zimnej Wojny" Ewa Puszczyńska, polska aktorka będzie mogła uczestniczyć jedynie we fragmencie uroczystości. Oby to był najszczęśliwszy fragment dla polskiej ekipy - gdy będzie odbierać statuetki!
Czarna Chodakowska podjeżdża Porsche Cayenne na obiad z mężem

Czarna Chodakowska podjeżdża Porsche Cayenne na obiad z mężem

Gwiazdy
Ewa Chodakowska jest idealnym przykładem na to, że jeżeli się bardzo chce i ma się na siebie pomysł, w krótkim czasie da się uzbierać dużą sumę pieniędzy. "Trenerka wszystkich Polek" od sześciu lat umiejętnie pomnaża swój majątek, prężnie prowadząc swoją firmę. To dzięki temu w tym roku udało jej się awansować aż o 14 miejsc na liście najbogatszych Polaków.Dziś Ewa może sobie pozwolić nie tylko na egzotyczne wakacje, drogie auta i apartament w Atenach, a także poszczycić się mianem pełnoprawnej celebrytki, która korzysta z przywilejów i chadza do ulubionych knajp warszawskich celebrytów. Zobaczcie Chodakowską z mężem podążających na obiad tam, gdzie jadają największe gwiazdy.
Szczera Chodakowska:

Szczera Chodakowska: "Dla mnie Walentynki są każdego jednego dnia" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Zbliżające się każdego roku Walentynki są jednym z ulubionych okresów polskich celebrytów. Data 14 lutego tworzy okazję na pochwalenie się za pośrednictwem mediów społecznościowych po raz kolejny swoimi drugimi połówkami i łączącym parę niezwykłym uczuciem.Jedną z celebrytek, która nie przywiązuje do święta zakochanych aż tak dużej wagi, twierdząc, że u niej i jej męża Lefterisa trwa ono "każdego dnia", jest Ewa Chodakowska. Zobaczcie.
Opiekuńcza Chodakowska tuli roczną fankę podczas promocji książki

Opiekuńcza Chodakowska tuli roczną fankę podczas promocji książki

Gwiazdy
Ewa Chodakowska i jej mąż, Lefteris Kavoukis, dużo czasu spędzają razem. Często można ich spotkać na wspólnych obiadach, zakupach i spacerach. Ewa przy okazji promocji najnowszego poradnika przyznała, że zdarza jej się kłócić z mężem. Dodała, że najczęściej dzieje się to, kiedy zamawiają w restauracji deser. Tuż po wywodach nad swoim poradnikiem, zaczęła rozdawać autografy. Szczególną uwagę "Chody" przykuła mała dziewczynka, którą od razu wzięła na kolana.
Kupisz o nowej pracy w TVP:

Kupisz o nowej pracy w TVP: "Chcemy się bawić"

Gwiazdy
Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska będą jurorami tanecznego show „Dance Dance Dance”. Reporter WP spotkał się z gwiazdami nowego programu. Zobaczcie, czego się dowiedział!
Polka została jurorką w wielkim amerykańskim show. Mamy komentarz

Polka została jurorką w wielkim amerykańskim show. Mamy komentarz

Gwiazdy
Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska będą jurorami tanecznego show „Dance Dance Dance”. Reporter WP spotkał się z gwiazdami nowego programu. Zobaczcie, czego się dowiedział!
Nowakowska komentuje zachowanie Chodakowskiej:

Nowakowska komentuje zachowanie Chodakowskiej: "Nie jest wredna"

Gwiazdy
Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska będą jurorami tanecznego show „Dance Dance Dance”. Reporter WP spotkał się zgwiazdami nowego programu. Zobaczcie, czego się dowiedział!
Ida Nowakowska będzie jurorką w TVP:

Ida Nowakowska będzie jurorką w TVP: "Tylko konstruktywna krytyka"

Gwiazdy
Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska będą jurorami tanecznego show „Dance Dance Dance”. Reporter WP spotkał się z gwiazdami nowego programu. Zobaczcie, czego się dowiedział!