Wyniki wyszukiwania dla:

Doda

Liczba wyników: 568

Doda gorzko o show biznesie:

Doda gorzko o show biznesie: "Teraz nie rozpoczynałabym kariery"

Gwiazdy
Doda karierę w show biznesie zaczęła w bardzo młodym wieku. Mając zaledwie 14 lat wyprowadziła się z rodzinnego domu w Ciechanowie do Warszawy, gdzie Janusz Józefowicz zaangażował ją do pracy w Teatrze Buffo. Tam stawiała swoje pierwsze kroki, które wspomina jako "ostrą jazdę bez trzymanki". Kilka lat później znalazła się w "Barze", gdzie na dobre zaczęła kreować wizerunek skandalistki. Z perspektywy czasu Dorota stwierdziła, że obecnie młodym dziewczynom ciężko rozpocząć karierę. Patrząc na swoje doświadczenia nie zdecydowałaby się w obecnych czasach wkroczyć w show biznes.
Doda o zaangażowaniu Steczkowskiej:

Doda o zaangażowaniu Steczkowskiej: "To symboliczne dla naszych fanów"

Gwiazdy
Dorota Rabczewska tuż po tragicznym wydarzeniu w Gdańsku zaapelowała do kolegów z branży, aby wspólnie spróbowali przeciwstawić się nienawiści w sieci. Wpis Dody błyskawicznie poparła grupa największych gwiazd w Polsce, która wyraziła poparcie dla inicjatywy i chęć uczestniczenia w niej. Piosenkarka wystosowała również specjalne zaproszenie do Edyty Górniak oraz Justyny Steczkowskiej. Edzia odniosła się do prośby Dody, oskarżając ją o "kreowanie się na bohatera dla nagłówków". Więcej entuzjazmu wyraziła Steczkowska, która przyjęła zaproszenie Dody. Rabczewska zapewnia, że zaangażowanie się piosenkarki będzie dla ich fanów symboliczne i pomoże pogodzić ich ze sobą.
Kukulska wspiera inicjatywę Dody:

Kukulska wspiera inicjatywę Dody: "Byłam gotowa wziąć udział w koncercie"

Gwiazdy
We wtorek Doda ogłosiła datę koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Choć zakładano, że muzycy zagrają w Gdańsku, ostatecznie koncert odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na wydarzenie można nabyć już za 50 złotych. W organizację przedsięwzięcia włączyli się między innymi Agnieszka Hyży, która została rzecznikiem prasowym przedsięwzięcia oraz jej mąż, który podjął się skomponowania piosenki przewodniej koncertu. Wkrótce Dorota Rabczewska ujawni ostateczną listę artystów. Fani niestety nie zobaczą wśród wykonawców Natalii Kukulskiej. Choć 42-latka poparła inicjatywę, data koncertu pokrywa się z jej prywatnymi planami.
Doda przekonuje:

Doda przekonuje: "Podzielone społeczeństwo to słabe społeczeństwo"

Gwiazdy
 Doda z pomocą innych gwiazd organizuje koncert Artyści przeciw nienawiści, będący odpowiedzią na dramatyczne wydarzenia w Gdańsku. Na zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu pozytywnie odpowiedziało ponad stu artystów, w tym Katarzyna Nosowska, Margaret, Grzegorz Hyży oraz Justyna Steczkowska. Koordynatorem całego przedsięwzięcia została Agnieszka Hyży, która zapowiedziała, że koncert zaplanowano na drugą połowę lutego. Rabczewska zapewnia, że inicjatywna nie spotyka się z hejtem. Przekonuje, że Polacy są fantastycznym narodem, jednak pewne rzeczy zabrnęły w złym kierunku. Doda przyznała, że koncert ma zjednoczyć podzielone społeczeństwo.
Odmieniona Doda tuli niemowlę podczas promocji płyty

Odmieniona Doda tuli niemowlę podczas promocji płyty

Gwiazdy
Doda rozpoczęła właśnie promocję najnowszej płyty, którą nagrała z orkiestrą symfoniczną. "Dorota" jest zwieńczeniem jej "przemiany" i nowego wizerunku, który od kilku miesięcy skrupulatnie forsuje w mediach i na Instagramie. Celebrytka pojawiła się w Empiku w czarnej sukience, która eksponowała jej nogi okryte kozakami z wysoką cholewką. Uwagę przykuwała dziewczęca fryzura oraz makijaż. Po krótkiej serii pytań od prowadzącego spotkanie, Doda znalazła czas dla fanów. Jednym z nich zajęła się wyjątkowo czule. Do Doroty podeszła fanka z kilkumiesięcznym dzieckiem. Rabczewska od razy wzięła malucha na kolana i zaczęła go przytulać. Poczuła instynkt macierzyński?  
Hyży o inicjatywie wspólnego koncertu:

Hyży o inicjatywie wspólnego koncertu: "Jesteśmy apolityczni. Odcinamy się od innych organizacji"

Gwiazdy
Od kilku dni trwają intensywne prace w związku z inicjatywą Doroty Rabczewskiej. W pomysł zaangażowanych jest wiele artystów i celebrytów, a w tym m.in. Agnieszka Hyży, która została nawet rzecznikiem koncertu na rzecz walki z hejtem. Choć pomysł pojawił się zaraz po tragicznych wydarzeniach z finału WOŚP w Gdańsku, Hyży zapewnia, że idea koncertowania przeciwko hejtowi jest zupełnie niezależna zarówno od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak i od polityki:Jesteśmy apolityczni. Odcinamy się od organizacji - tłumaczyła w najnowszym wywiadzie.
Hyży ubolewa:

Hyży ubolewa: "Teraz musimy wszystkim tłumaczyć, że to nie jest koncert Dody"

Gwiazdy
W związku z tragicznymi wydarzeniami z finału WOŚP wiele gwiazd zabrało swój głos odnośnie problemu, jakim jest hejt. Dorota Rabczewska poszła o krok dalej i zaproponowała, aby zorganizować koncert, który miałby być pewnego rodzaju metodą walki z nienawiścią. Choć idea wydaje się wspaniałomyślna, to jednak wiele osób odczytuje to jako hipokryzję piosenkarki, która od lat uchodzi za osobę skonfliktowaną. W obronie artystki i jej pomysłu stanęła Agnieszka Hyży, która została rzecznikiem koncertu. Okazuje się, że choć koncert przeciwko hejtowi faktycznie zainicjowała Doda, to jednak organizatorom zależy, aby nie był kojarzony wyłącznie z nią:Boli nas to, że teraz musimy wszystkim tłumaczyć, że to nie jest koncert Dody. Nawołujemy do tego, aby odwrócić te komunikaty - żali się celebrytka.
Agnieszka Hyży apeluje: Nie chcemy dzielić ludzi na zwolenników WOŚP i nie

Agnieszka Hyży apeluje: Nie chcemy dzielić ludzi na zwolenników WOŚP i nie

Gwiazdy
Agnieszka Hyży została rzecznikiem prasowym projektu #artyściprzecinienawiści, który zainicjowała Dorota Rabczewska. Specjalnie zorganizowany koncert ma być sprzeciwem artystów wobec szerzącej się fali hejtu. Prezenterka w wywiadzie z WP zaznacza jednak, że organizatorką przedsięwzięcia nie jest Doda i dementuje plotki, jakie już zdążyły się pojawić wokół wydarzenia.
Hyży zapowiada datę koncertu artystów przeciw nienawiści:

Hyży zapowiada datę koncertu artystów przeciw nienawiści: "Druga połowa lutego"

Gwiazdy
Agnieszce Hyży powierzono rolę rzecznika koncertu, który zainicjowała Dorota Rabczewska. Wydarzenie ma być sprzeciwem artystów wobec szerzącej się fali hejtu, która dotyka nie tylko środowiska muzycznego. Impulsem do działania były tragiczna śmierć Pawła Adamowicza, który został zamordowany podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezenterka zapewnia, że dopinane są ostatnie kwestie organizacyjne, a sam koncert planowany jest na drugą połowę lutego. Agnieszka dodała, że powstaje także piosenka promująca całe wydarzenie. W jej tworzenie zaangażowali się Grzegorz Hyży oraz Agnieszka Nosowska. 
Hyży o koncercie ponad podziałami:

Hyży o koncercie ponad podziałami: "Chcemy dać przykład, że można razem"

Gwiazdy
Tuż po tragicznych wydarzeniach podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Doda wyszła z inicjatywą rozpoczęcia walki z mową nienawiści oraz hejtem, który zalewa show biznes. Rabczewska postanowiła z pomocą innych artystów przygotować specjalny koncert, który w jej marzeniach powinny transmitować trzy największe stacje. Piosenkarka długo nie czekała na odzew muzyków, którzy masowo wsparli jej ideę. Skomponowaniem piosenki przewodniej koncertu zajął się Grzegorz Hyży, a jego żona, Agnieszka, została rzecznikiem całego przedsięwzięcia. Prezenterka zapewnia, że dziennikarze największych stacji robią, co mogą, by tylko wziąć udział w koncercie, który prawdopodobnie ma odbyć się w drugiej połowie lutego. Hyży dodała, że również gwiazdy konkurencyjnych stacji chcą udowodnić, że można współpracować. 
Agnieszka Hyży o #artyściprzeciwnnienawiści: Doda jako pierwsza miała odwagę

Agnieszka Hyży o #artyściprzeciwnnienawiści: Doda jako pierwsza miała odwagę

Polska
Tragiczne wydarzenia w Gdańsku i rezygnacja Jurka Owsiaka z funkcji prezesa WOŚP wywołały ogólnopolską dyskusję na temat hejtu. Nie tylko politycy i artyści, ale także zwykli ludzie na co dzień mierzą się z tym zjawiskiem. Ostatnio w swoim apelu na Instagramie, Doda poruszyła ten dla wielu osób niewygodny temat. Co więcej, postanowiła zorganizować koncert #artyściprzeciwnienawiści, do którego włączyło się już ponad stu artystów.Agnieszka Hyży została rzeczniczką tego wydarzenia, o czym opowiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.- Doda jako pierwsza miała publicznie odwagę powiedzieć: Zróbmy coś! - usłyszeliśmy.Zobaczcie, czego jeszcze dowiedzieliśmy się o koncercie #artyściprzeciwnienawiści
Doda zjednoczy polski show biznes?

Doda zjednoczy polski show biznes? "To odruch serca"

Gwiazdy
 Tragiczne wydarzenia z ubiegłego weekendu w Gdańsku zmotywowały polskie gwiazdy do wspólnej akcji, której zadaniem ma być walka z nienawiścią w sieci. Pomysłodawczynią koncertu pod hasłem "Artyści przeciw nienawiści" została Dorota Rabczewska, która zyskała poparcie największych gwiazd w polskiej branży muzycznej. W spontanicznym apelu na Instagramie zaapelowała, by wszyscy muzycy zagrali na jednej scenie, a wydarzenie transmitowały trzy największe stacje telewizyjne w Polsce. Doda wyciągnęła również rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Do inicjatywy Rabczewskiej dołącza coraz więcej gwiazd. Celebrytka ma wizję zjednoczenia polskiego show biznes?
Doda odmieni oblicze polskiego show biznesu?

Doda odmieni oblicze polskiego show biznesu? "Jest wizjonerką"

Gwiazdy
Doda po tragicznych doniesieniach z Gdańska postanowiła z pomocą innych artystów zorganizować koncert pod hasłem Artyści przeciw nienawiści. Wydarzenie ma wyrazić solidarność branży muzycznej oraz przeciwstawić się szerzącemu się hejtowi. Rabczewska w swoim apelu zgłosiła się bezpośrednio do Edyty Górniak oraz Justyny Steczkowskiej z prośbą o puszczenie w zapomnienie dawnych potyczek. Piosenkarki zmianę świata na lepsze wolą jednak zacząć od siebie. Steczkowska wybrała się na wakacje, a Edyta wylądowała pod kroplówką. Całe szczęście, wokalistka może liczyć na wsparcie innych artystów, którzy bez zawahania wyraziły chęć współpracy. W najnowszym odcinku Kliki Pudelka opowiemy również o kolejnych sukcesach Joanny Kulig, nowym partnerze Lary Gessler oraz międzynarodowym sukcesie Radka Liszewskiego.
Dubajski Sylwester Dody:

Dubajski Sylwester Dody: "Poleciała zrobić rozeznanie do filmu"

Gwiazdy
W tym roku najpopularniejszym kierunkiem sylwestrowym wśród celebrytów okazał się Dubaj. Nowy Rok w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przywitali między innymi Ania i Robert Lewandowscy, Marina i Wojciech Szczęśni oraz Doda z Emilem. Gwiazdy chętnie relacjonowały w mediach społecznościowych, jak spędzają wolne chwile. Choć wielu czekało na wspólne Instastory Dody z Lewandowskimi, fani mogli jedynie pocieszyć się informacją, że celebryci lecieli jednym samolotem. Choć w minionym roku Dubaj kojarzył się z aferą polskich modelek w roli dziewczyn do towarzystwa, nie zniechęciło to gwiazd w zabukowaniu tam sylwestrowego noclegu. Doda zapewniała, że wyjazd to dla niej również czas pracy. Rabczewska prawdopodobnie spędzi w Dubaju jeszcze kilka dni, gdzie przeprowadzi rozeznanie do filmu, który zamierza wyprodukować o "aferze dubajskiej". Luksusowe wakacje Emil wliczy w koszty produkcji?
Czyj ślub najbardziej podekscytował Pudelka?

Czyj ślub najbardziej podekscytował Pudelka? "U Krupy były zachowane pozory prywatności"

Gwiazdy
Największym show biznesowym skandalom w mijającym roku towarzyszyły również długo wyczekiwane ceremonie ślubne. W tym roku sakramentalne tak powiedzieli między innymi Dorota Rabczewska, Joanna Krupa, Paulina Krupińska, Agnieszka Kaczorowska czy Rafał Maślak. Najlepiej całą ceremonią zaplanowała Doda, która dopiero kilka dni po ślubie pochwaliła się zmianą statusu cywilnego. Choć "wielki dzień" do ostatniego dnia był okryty tajemnicą, tuż po podaniu przez Rabczewską informacji, fani za jej przyzwoleniem mogli obejrzeć nawet jej ślubny teledysk. Równie wylewna okazała się Paulina Krupińska, która do ostatniej chwili ukrywała góralskie wesele. Nieco więcej informacji postanowiła zdradzić już po ceremonii, kiedy opowiadała nawet o weselnym menu.
Sablewska i jej chude nogi niosą torbę z Indianinem.

Sablewska i jej chude nogi niosą torbę z Indianinem.

Gwiazdy
Choć Maja Sablewska przez wiele lat pracowała u boku gwiazd jako ich menadżerka, w pewnym momencie stwierdziła, że zrobi wszystko, aby znaleźć się na ich miejscu. Dzisiaj jest pełnoprawną celebrytką, która lubuje się w medycynie estetycznej. Jednakże jeszcze kilka lat temu pracowała m.in. z Dorotą Rabczewską. Niestety współprace zakończyły w gniewie i do dzisiaj nie darzą się sympatią. Zdaje się, że kilka lat spędzonych u boku Dody odcisnęło na Mai pewnego rodzaju piętno.Ostatnio fotoreporterzy przyłapali wielbicielkę "diety zmieniającej rysy twarzy" podążającą ulicami Warszawy w drobiazgowo zaplanowanej stylizacji. Choć był środek dnia, Maja miała na sobie okulary przeciwsłoneczne, a w ręku dzierżyła torbę z nadrukiem… Indianina. Czyżby lubowała się w tym motywie tak samo jak były małżonek Dody - Radosław Majdan?
Doda z nosem w telefonie i w butach za 1000 dolarów zmierza do radia

Doda z nosem w telefonie i w butach za 1000 dolarów zmierza do radia

Gwiazdy
Doda kilka dni temu podjęła jedną z "najważniejszych decyzji w życiu" i postanowiła pojawić się na okładce Gali... bez makijażu. To widocznie zwieńczenie jej powrotu do w miarę naturalnego wyglądu. Rabczewska niedawno pojawiła się w radiu, gdzie chwaliła się świąteczną stylizacją. Zanim jednak zawitała w gmachu budynku, zapatrzona w telefon spacerowała przed studiem. W czerwonej puchowej kurtce powoli tuptała w stronę wejścia. Luźną stylizację podkreśliła czapką za 600 złotych oraz butami wartymi 1000 dolarów.
Doda nie zrezygnuje ze starego wizerunku?

Doda nie zrezygnuje ze starego wizerunku? "Teorie przerastają fakty"

Gwiazdy
Zdaniem fanów dotychczasowy wizerunek Dody przechodzi prawdziwą metamorfozę. Wokalistka przekonała się do noszenia nieco bardziej stonowanych kreacji, zrezygnowała z ostrego makijażu na co dzień oraz farbowania włosów. Wokalistka znudzona "jasną plamą na głowie", postanowiła wrócić do naturalnego koloru. W ostatnim czasie stresy wokalistki przyczyniły się do utraty wagi, a sama Doda zaczęła snuć teorię o pomniejszeniu biustu. Zmiana wizerunku to tylko chwyt marketingowy?
Szpak pociesza Dodę:

Szpak pociesza Dodę: "Moich piosenek też nie grają w radio"

Gwiazdy
Dorota Rabczewska w zeszłym tygodniu opublikowała nowy singiel, Nie wolno płakać. Choć utwór spotkał się z dobrym przyjęciem ze strony fanów, to piosenka nie pojawiła się w największych rozgłośniach radiowych. Doda zgłosiła swój singiel do kilku stacji. Celebrytka została jednak poinformowana, że utwór nie przeszedł badań słuchaczy i nie został polecony do radiowych playlist. Choć Rabczewska zapewniała, że nie chce zarobić na piosence poświęconej babci, to nie darowała sobie opublikowania emocjonalnego wpisu w social mediach. Piosenkarkę postanowił pocieszyć Michał Szpak. Posłuchajcie.
Doda:

Doda: "To ochrona mojego męża i małżeństwa"

Gwiazdy
Dorota Rabczewska jest jedną z tych gwiazd, które obchodzą się ze swoją miłością w sieci i w wywiadach. Niestety nie kończyło się to dobrze, bo zaraz po czułych wyznaniach wychodził jakiś skandal związany z jej ówczesnym partnerem.Dzisiaj wydaje się, że Doda nieco zmądrzała i inaczej podchodzi do tego typu kwestii. Świadczyć o tym może chociażby rezygnacja z udziału w programie "The Story of My Life". Mimo że piosenkarka, jak sama stwierdziła, jest wielką fanką show, odrzuciła propozycję wzięcia w nim udziału. Wcześniej oczywiście pytając na instagramowym profilu obserwatorów o ich zdanie. Swoją decyzję Rabczewska tłumaczyła chęcią obrony najbliższych: To ochrona mojego męża i małżeństwa. Chciałabym, żeby moich bliskich nie było w show biznesie, po mnie hejt spływa jak po kaczce - wyznała. Zobaczcie.
Doda:

Doda: "Dla mnie słowo jest ważniejsze od pieniędzy"

Gwiazdy
Patrycja Kujawa to młoda projektantka, która dzięki Dodzie dała się poznać szerze publiczności. Rabczewska nosi jej kreacje nie tylko na scenie, a podczas ostatniego pokazu Kujawy zasiadła w pierwszym rzędzie. Wydarzenie połączone było z eventem fundacji Luberty Pomagają prowadzonej przez Ewę i Tomasza Lubertów.