Wyniki wyszukiwania dla:

Danuta Hubner

Liczba wyników: 67

Danuta Stenka kolejny raz o dyskryminacji wiekowej w polskim kinie:

Danuta Stenka kolejny raz o dyskryminacji wiekowej w polskim kinie: "Kobiety w pewnym momencie wypadają z gry"

Gwiazdy
Danuta Stenka bez wątpienia należy do grona najbardziej wszechstronnych polskich aktorek. 57-latka ma w swoim dorobku aż 78 ról w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Aktorka nie raz udowodniła, że wcielając się w graną postać jest skłonna wiele zrobić: oszpecić się czy dodać sobie lat. W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Danuta kolejny raz poruszyła kwestię dyskryminacji wiekowej w polskim kinie. Tym razem skupiła się na kobietach, twierdząc, że polskie kino stawia na młodość, a dojrzałym aktorkom oferuje się głównie role trzecioplanowe. Stenka twierdzi, że w pewnym momencie starsze aktorki po prostu "wypadają z gry". Posłuchajcie.
Nie potrafili wznieść się ponad podziały. Politycy KE zlekceważyli premiera

Nie potrafili wznieść się ponad podziały. Politycy KE zlekceważyli premiera

Wiadomości
PKW wręczyła w Sejmie zaświadczenia o wyborze nowym posłom do Parlamentu Europejskiego. Gratulacje składał im m.in. premier Mateusz Morawiecki oraz marszałek Sejmu, Marek Kuchciński. Nie wszyscy chcieli uścisnąć dłoń szefa rządu. Na nagraniu widać, że zrobiła to choćby Ewa Kopacz. Z kolei Bartosz Arłukowicz pominął tę część i wrócił na swoje miejsce. Jego śladami poszły Danuta Huebner i Róża Thun. Więcej w materiale wideo. 
Danuta Stenka:

Danuta Stenka: "Kręcenie scen erotycznych nie należy do przyjemności"

Gwiazdy
Danuta Stenka już od ponad kilkunastu lat cieszyć się może statusem topowej polskiej aktorki. Jednak pomimo niebywałego talentu i doświadczenia, artystka przyznaje, że nadal ubolewa nad skromną ilością ambitnych propozycji zawodowych w filmie dla jej równolatek. 57-latka od kilku sezonów występuje w serialu "Diagnoza". Na potrzeby serialu Stenka musiała wystąpić w kilku scenach łóżkowych. Gwiazda przyznała, że kręcenie scen erotycznych bywa krępujące nawet dla doświadczonych aktorek.
Money. To się liczy

Money. To się liczy

                                                                                                                                                                                       
Hubner: jak jest dobra koniunktura, to się buduje nadwyżkę na czarną godziną

Hubner: jak jest dobra koniunktura, to się buduje nadwyżkę na czarną godziną

Finanse
  - Bardzo ciepło myślę o przywróceniu połączeń autobusowych i z bólem muszę przyznać, że nie miałam świadomości w jak dużym stopniu zostały one zlikwidowane – powiedziała w programie „Money. To się liczy” prof. Danuta Hubner, europosłanka. – Jednak jak patrzę na kolejne obietnice PiS to jako ekonomistka czuję się głęboko zaniepokojona bo równowaga finansów publicznych jest dla każdego państwa absolutnie fundamentalna. Wystarczy popatrzeć na ostatni kryzys, by to zrozumieć. Jest też naczelna zasada ekonomii, mówiąca o tym, że jak jest dobra koniunktura, to się buduje nadwyżkę, która przyda się na czarną godzinę. 
Wyjście Wielkiej Brytanii z UE to dużo mniejszy budżet.

Wyjście Wielkiej Brytanii z UE to dużo mniejszy budżet. "Już mówi się o oszczędnościach"

Finanse
 - Decyzje na temat budżetu UE zapadną po ostatecznym przedłużeniu terminu brexitu dla Wielkiej Brytanii– powiedziała w programie „Money. To się liczy” prof. Danuta Hubner, europosłanka. – Jestem przekonana, że do października kwestia wyjścia UK z UE się wyjaśni. Myślę, że scenariusz z drugim referendum jest mało realny, sądzę że opuszczą Unię. Odejście Wielkiej Brytanii oznacza mniejszy budżet Unii o około 10-12 mld euro rocznie. Już teraz trwają rozmowy na temat zwiększenia budżetu, lepszego wykorzystania funduszy i oszczędności.
Pieniądze z UE przejdą Polsce koło nosa? Hubner: wszystko w naszych rekach

Pieniądze z UE przejdą Polsce koło nosa? Hubner: wszystko w naszych rekach

Finanse
Problemy z praworządnością mogą sprawić, że Polsce koło nosa przejdą duże pieniądze z unii. Mówi się, że to może być nawet 100 mld zł. - Cechą nowe budżetu UE jest przesunięcie środków z polityk np. spójności do programów, w których trzeba będzie startować w konkursach i do nich trzeba być bardzo dobrze przygotowanym – powiedziała w programie „Money. To się liczy” prof. Danuta Hubner, europosłanka. – Nie ma powodu, by Polska nie była dużym beneficjentem tych programów. Praworządność bez wątpienia będzie także ważnym kryterium i Polska może stracić. 
Szczera Danuta Stenka:

Szczera Danuta Stenka: "Nie lubię zakupów odzieżowych i chodzenia po sklepach"

Gwiazdy
Danuta Stenka jest jedną z bardziej popularnych, a także cenionych polskich aktorek. Choć 57-latka od pewnego czasu regularnie przypomina o tym, że aktorkom po 50-tce brakuje pracy, wciąż pojawia się na branżowych imprezach i z uśmiechem pozuje na ściankach. Ostatnio zaszczyciła obecnością pokaz Macieja Zienia, gdzie ubrana w elegancką suknię z odkrytymi plecami, z ochotą udzielała wywiadów. Podczas rozmowy zdradziła m.in., że nie jest fanką robienia zakupów odzieżowych i chodzenia po sklepach. Natomiast bardzo lubi kupować filiżanki i wszelkie szklane gadżety. Posłuchajcie.
Danuta Stenka o własnym stylu:

Danuta Stenka o własnym stylu: "Jest we mnie Cyganka i miłość do kolorów"

Gwiazdy
Danuta Stenka jest jedną z nielicznych gwiazd, które mogą się pochwalić wrodzoną elegancją i dobrym gustem. Aktorka niemal zawsze pojawia się na branżowych imprezach ubrana w skrzętnie dobrane stylizacje od projektantów. Nie mogło być inaczej przy okazji ostatniego pokazu Macieja Zienia. Tego dnia 57-latka miała na sobie elegancką długą suknię z odkrytymi plecami. Podczas rozmowy z dziennikarzem Przeambitnych zdradziła nieco faktów dotyczących jej stylu. Stenka przyznała, że obecnie nie istnieją ubrania, których by na siebie nigdy nie włożyła. Opisując swoje odzieżowe upodobania, stwierdziła nieoczekiwanie, że drzemie w niej… cyganka. Też to widzicie?
Danuta Stenka zmasakrowała kreację Macieja Zienia?!

Danuta Stenka zmasakrowała kreację Macieja Zienia?! "Oddałam ją w zdecydowanie smutniejszej wersji"

Gwiazdy
Danuta Stenka znana jest ze swojej wrodzonej elegancji i dobrego gustu. Jak się jednak okazuje, nawet jej przypada czasem w udziale modowa wpadka. W rozmowie z serwisem Przeambitni.pl gwiazda wspomniała pierwszą sukienkę, którą uszył dla niej Maciej Zień. Piękna "mała czarna" miała posłużyć aktorce podczas gali Viva Najpiękniejsi.  Stenka zamierzała zaśpiewać podczas wydarzenia z Piotrem Adamczykiem, po czym planowała udać się do domu. Szyki pokrzyżowała jej impreza, która wywiązała się na parkiecie po zakończeniu gali. Niestety, designerska kiecka nie najlepiej ją przeżyła. Ta sukienka była trochę smutna. Oddałam ją Mackowi w zdecydowanie smutniejszej wersji niż ją przyjęłam - podsumowała artystka. Jesteście ciekawi do jakiego stanu pani Danuta doprowadziła kreację Zienia?
Danuta Stenka o przyszłości swojej bohaterki w

Danuta Stenka o przyszłości swojej bohaterki w "Diagnozie": "Ja nie wiem, czy ona w ogóle pozostanie w serialu"

Gwiazdy
Od lat Danuta Stenka uchodzi za jedną z najbardziej poważanych artystek na polskiej scenie. Aktorka jest zazwyczaj utożsamiana z przyjaznymi rolami, jak np. Judyty z kultowego "Nigdy w Życiu", jednak ostatnio dała się poznać z nieco innej strony, wcielając się w postać bezwzględnej profesor Bogny Mróz w popularnym serialu "Diagnoza". Seria okazała się być dla TVN tak wielkim hitem, że stacja już zamówiła kolejne sezony. Danuta Stenka wyznała jednak, że nie ma pojęcia co będzie czekać jej bohaterkę w nadchodzących odcinkach. Co więcej, aktorka nie jest nawet przekonana, czy jej postać nie zostanie usunięta ze scenariusza. Tęsknilibyście za oziębłą Bogną Mróz?
Dyrektorka szkoły nie ma wątpliwości:

Dyrektorka szkoły nie ma wątpliwości: "To odbije się na naszym zdrowiu"

Wiadomości
Minister edukacji narodowej, Anna Zalewska, poinformowała, że we wszystkich szkołach podstawowych egzamin ósmoklasistów się odbył. Test był zagrożony przez wciąż trwający w całej Polsce strajk nauczycieli. – Wykonaliśmy tytaniczną pracę – przyznaje w rozmowie z WP Danuta Kozakiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 103 w Warszawie. Jak twierdzi, całe zamieszanie odbije się na zdrowiu nauczycieli. O przygotowaniach do egzaminu w materiale wideo. 
Wszystkie ręce na pokład. Rodzice pomagają w zorganizowaniu egzaminów

Wszystkie ręce na pokład. Rodzice pomagają w zorganizowaniu egzaminów

Wiadomości
W środę rozpoczynają się egzaminy gimnazjalne. Wielu dyrektorów szkół wciąż w panice poszukuje osób do komisji egzaminacyjnych. Sytuacja jest opanowana w Szkole Podstawowej nr 103 w Warszawie. – Egzaminy się odbędą, choć zagrożenie jest takie, że ktoś w ostatnim momencie może zachorować – mówi dyrektor placówki, Danuta Kozakiewicz. Pomocni okazali się rodzice, którzy na jej prośbę stawili się, by ustawić ławki na egzamin. Niestety wciąż jest wiele szkół, w których nie wiadomo, czy uczniowie będą mogli napisać test. Więcej w materiale wideo. 
Uśmiechnięta Stenka posłusznie wykonuje polecenia paparazzi

Uśmiechnięta Stenka posłusznie wykonuje polecenia paparazzi

Gwiazdy
Danuta Stenka niedawno żaliła się, że od wielu lat nie może wydostać się z "zawodowej szuflady". Aktorka zaczęła nawet snuć marzenia o roli czarnego charakteru lub "wiejskiej baby". Mimo niezadowolenia, 57-latka nie odmawia udziału w komediach romantycznych, gdzie nadal gra szlachetne bohaterki. Na premierze trzeciej części Planety Singli aktorka w butelkowej i opiętej sukience posłusznie wykonywała prośby i polecenia paparazzi. Zobaczcie.
Powrót granicy między Wlk. Brytanią a UE.

Powrót granicy między Wlk. Brytanią a UE. "Kolejka z Dover do Maryslii utworzy się w kilka godzin"

Polska
Wszystkie dziedziny związane z transportem i podróżowaniem ucierpią, jeśli Wielka Brytania opuści Unię Europejską bez umowy - ocenia w programie "Money. To się liczy" Danuta Hübner, eurodeputowana Platformy Obywatelskiej. Jak mówiła, gdy pojawi się granica, na lotniskach może dojść do dramatycznych sytuacji, a powstanie kolejek tirów np. z Dover do Maryslii to kwestia kilka godzin. - Pojawi się granica dla wszystkich ciężarówek, także tych, które wożą towary łatwo psujące się - dodała. Zaznaczyła, że większość małych firm nigdy nie funkcjonowała poza wspólnym rynkiem, nie dotyczyły ich cła, czy kontrole fitosanitarne. - To się pojawi, a to oznacza nieprawdopodobne opóźnienia, przerwanie łańcuchów dostaw - wskazała. - Brak umowy oznacza, że nie ma tego, o czym wszystkie firmy marzą, nie ma okresu przejściowego, w którym praktycznie nic się nie zmienia - podsumowała.
Co dalej z Brexitem?

Co dalej z Brexitem? "Konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii bez umowy są niewyobrażalne"

Finanse
Twardy Brexit nie jest w interesie Unii Europejskiej - zaznacza w programie "Money. To się liczy"  prof. Danuta Hübner, eurodeputowana Platformy Obywatelskiej. Czas na negocjacje jednak się skończył. Ale zegar wciąż tyka. – Do 29 marca 2019 muszą zakończyć się wszystkie procedury. Czeka nas długa procedura - podkreśla.
SNL Polska. Weekend Update: Danuta Holecka i

SNL Polska. Weekend Update: Danuta Holecka i "paski grozy" na celowniku

Gwiazdy
Niezręczne wpadki polityków nie pozostają niezauważone. Satyrycy tylko czekają, by je wytknąć. Jeśli lubicie polityczny humor, koniecznie włączcie Telewizję WP 9 grudnia o 20:20. Czeka na was porcja świeżych żartów. Tym razem dostało się Danucie Holeckiej i redakcji "Wiadomości".
Danuta Stenka o dyskryminacji wiekowej w polskim filmie:

Danuta Stenka o dyskryminacji wiekowej w polskim filmie: "Na półce 50+ jest bardzo słabo"

Gwiazdy
Danuta Stenka już od ponad kilkunastu lat cieszyć się może statusem topowej polskiej aktorki. Jednak pomimo niebywałego talentu i doświadczenia, artystka przyznaje, że nadal ubolewa nad skromną ilością ambitnych propozycji zawodowych w filmie dla jej równolatek. Podczas ostatniego wywiadu dla portalu przeambitni.pl, gwiazda "Nigdy w życiu" wyraziła swoje niezadowolenia z obecnego stanu rzeczy, chociaż przytoczona przez nią rozmowa z Agatą Kuleszą sugeruje, że ta nieciekawa dla dojrzałych aktorek sytuacja powoli ulega zmianie.
Stenka wyznaje:

Stenka wyznaje: "Dość poważnie odchorowałam telefon"

Gwiazdy
Danuta Stenka jest jedną z najzdolniejszych polskich aktorek, jednak jak sama jakiś czas temu przyznała, przez lata czuła się "zaszufladkowana" pod względem zawodowym, ponieważ była angażowana jedynie do ról romantycznych i szlachetnych.Ostatnio 57-latka postanowiła wypowiedzieć się w temacie social mediów. Artystka stwierdziła, że nie ma żadnego konta w mediach społecznościowych, a jej kontakt z innymi sprowadza się jedynie do mailowania, smsowania i dzwonienia. Jednakże dodała również, że w momencie, gdy pojawiły się telefony komórkowe, porządnie je odchorowała: Dość poważnie odchorowałam telefon komórkowy. Wypracowałam sobie umiejętność odklejenia się od telefonu. Mój telefon leży na dnie torby. Zazdrościcie?
Stenka reklamuje się:

Stenka reklamuje się: "Marzy mi się rola wiejskiego babona albo kogoś chorego psychicznie"

Gwiazdy
Danuta Stenka obecna jest w polskim show biznesie od ponad trzydziestu lat. Mimo to aktorka czuje niedosyt, ponieważ uważa, że została zaszufladkowana i od lat wydeptuje ścieżki, które już dobrze zna. Przekonuje, że istnieje wiele ról, które chętnie by zagrała. Stenka wyznała, że jej marzeniem jest rola prostej, wiejskiej kobiety lub osoby chorej psychicznie. W najnowszym wywiadzie żaliła się, że do tej pory nikt nie zaproponował jej roli "tłumoka"... Myślicie, że ktoś spełni w końcu marzenie aktorki?
Niepocieszona Stenka:

Niepocieszona Stenka: "Tkwię w zawodowej szufladce"

Gwiazdy
Danuta Stenka w najnowszym wywiadzie wyznała, że przez wiele lat producenci filmowi uważali ją za artystkę pasującą do ról kobiet szlachetnych i romantycznych, dlatego nie angażowano jej nawet do filmów komediowych. Zdaniem 56-latki zaszufladkowanie to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą się przytrafić aktorowi. Stenka twierdzi, że sama od wielu lat tkwi w tego rodzaju zawodowej szufladzie. Aktorka żali się, że propozycję wcielenia się w czarny charakter na małym ekranie otrzymała dopiero od producentów serialu "Diagnoza".
poprzednie1 2 3 4 następne