Wyniki wyszukiwania dla:

Cezary Tomczyk

Liczba wyników: 270

Emocje wokół książki Piątka o Morawieckim. Cezary Tomczyk komentuje

Emocje wokół książki Piątka o Morawieckim. Cezary Tomczyk komentuje

Polska
Czy książka Tomasza Piątka złamie karierę Mateusza Morawieckiego? - Książka o Macierewiczu była jednym z kamieni milowych do zakończenia jego kariery politycznej. Jeden z największych szkodników polskiej polityki odszedł z resortu. Dziś mówimy o Morawieckim. Słyszeliśmy, jak cieszył się z tego, że Kubica się połamał w wypadku, jak mówił, że Polacy są tak naiwni, że można ich kłamać. To twarz Morawieckiego, może ma ich więcej - mówił Cezary Tomczyk w programie "Tłit". Pytany, "gdzie Macierewicz będzie siedział w październiku, odparł: "Tam, gdzie jego miejsce".
Tłit - Cezary Tomczyk

Tłit - Cezary Tomczyk

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Cezary Tomczyk.
Saryusz-Wolski ostro o Tusku. Cięta riposta Cezarego Tomczyka

Saryusz-Wolski ostro o Tusku. Cięta riposta Cezarego Tomczyka

Polska
"Tusk jest nieformalnym kierownikiem opozycji. Oszukał Polaków, mnie również" - stwierdził Jacek Saryusz-Wolski. Co na to Tomczyk? - Jeżeli chodzi o Saryusz-Wolskiego, to jego wyborcy mogą się czuć oszukani. Został wybrany z list PO i zdradził PO. Dziś jest akolitą nowej władzy, władzy PiS-u. Nikt inny, tylko Saryusz-Wolski, był jednym z autorów, aktorów, największej porażki polskiej dyplomacji, słynnego 27:1. Wystawił Polskę na pośmiewisko, pokazał prawdziwą "siłę" Polski pod tymi rządami - komentował w programie "Tłit".
Burza po materiale TVP o Tusku. Ostry komentarz Cezarego Tomczyka

Burza po materiale TVP o Tusku. Ostry komentarz Cezarego Tomczyka

Polska
Materiał "Wiadomości" zilustrowano ujęciami ze Stalinem i Hitlerem. Skrytykował go m.in. szef KE Jean-Claude Juncker. - TVP to nie tylko propagandowa tuba PiS, tylko zwykła partyjna szczujnia. Najgorszy obraz ludzi, którzy kiedyś zwani byli dziennikarzami. Gdyby to ode mnie zależało, TVP w takim kształcie po wyborach przestałaby istnieć. Wszyscy, którzy robili kłamliwe materiały, powinni z TVP odejść. Jak patrzę na "Wiadomości" i widzę Holecką czy Adamczyka, to ich kariera powinna się zakończyć. Oni dziennikarzami już nie są - komentował Cezary Tomczyk (PO) w programie "Tłit".
Szokujący wpis Kukiza o Biedroniu. Cezary Tomczyk komentuje

Szokujący wpis Kukiza o Biedroniu. Cezary Tomczyk komentuje

Polska
Robert Biedroń zapowiedział złożenie projektu nowelizacji Kodeksu karnego, znoszącego art. 196 o obrazie uczuć religijnych. Nie spodobało się to Pawłowi Kukizowi, który ostro odpowiedział mu na Facebooku. - Kukiz ma ten problem, że jakaś szczytna myśl, którą może miał w głowę, zmienił w nienawistny bełkot. Bo tak trzeba nazwać ten wpis. Jeśli ktoś drugiego człowieka nazywa w ten sposób, sam wystawia o sobie świadectwo. Nie warto tego komentować, wystarczy to przeczytać - komentował Cezary Tomczyk (PO) w programie "Tłit".

"Niebywały skandal". Cezary Tomczyk o zatrzymaniu za pomalowanie aureoli Matki Boskiej

Polska
- Nie można przekroczyć granicy śmieszności. Brudziński wysyła policję, by o 6:00 zatrzymała 51-letnią kobietę - to niebywały skandal. Żaden jego poprzednik by się tak nie zachował. To kosmos. Nie widziałem reakcji, gdy wieszano wizerunki europosłów PO na szubienicach, mówiono do posłanki Pomaskiej, że trzeba ją ogolić na łyso, wystawiono polityczne akty zgonu. Nie możemy pozwolić, by z Polski zrobić drugi Iran. Jak zobaczyłem tę informację, pomyślałem, że to news z Afganistanu lub Iranu - okazało się, że z Polski. Cały świat mówi, że to idiotyzm - mówił Cezary Tomczyk (PO) w programie "Tłit".

"Klatka po klatce" #30: kulisy gali KSW 48, tego nie pokazały kamery TV

Inne
Osiem walk, siedem z nich zakończyło się przed czasem - kibice oglądający galę KSW 48 nie mogli narzekać na brak emocji. Swoje pojedynki wygrali Salahdine Parnasse, Łukasz Jurkowski, Marian Ziółkowski, Michał Michalski, Sebastian Przybysz, Szamil Masajew, Cezary Kęsik oraz Filip Pejić. Nasza kamera tradycyjnie już zajrzała za kulisy tego wydarzenia. Zobacz, czego nie pokazały kamery TV.

"Klatka po klatce" (on tour): niesamowite bomby Kęsika na KSW 48! "Niejeden poczuł siłę mojego ciosu"

Inne
- To był dla mnie wymarzony debiut w KSW. W zasadzie 5 miesięcy ciężkich treningów więc teraz czas na prawdziwy odpoczynek - mówi Cezary Kęsik, który zwycięstwem rozpoczął swoją przygodę z KSW. - Nie jeden zawodnik poczuł siłę mojego ciosu z góry. Również kilka ciosów z dołu trafiłem i Kuba (przyp. red. Jakub Kamieniarz) poczuł ich moc.
Marta Manowska wspomina Cezarego:

Marta Manowska wspomina Cezarego: "Na pogrzebie nie potrafiliśmy się wzruszyć"

Gwiazdy
19 lutego zmarł Cezary Mocek, jeden z najbardziej lubianych uczestników pierwszego sezonu Sanatorium miłości. 67-latek, mimo ogromnej tragedii, jaką był śmiertelny wypadek samochodowy ukochanej żony, nie stracił wiary w to, że odnajdzie jeszcze w życiu miłość. Śmierć Cezarego mocno przeżyła Marta Manowska. Prezenterka przyznała, że podczas pogrzebu była w takim szoku, że nie potrafiła wzruszyć się podczas pożegnania. Manowska opowiedziała o tajemniczych wydarzeniach podczas ostatniej sesji z bohaterami programu. Celebrytka zapewnia, że wszyscy wyczuwali obecność Cezarego, który "dawał im znaki".
Wystartował nowy sezon kolarskiego cyklu Cezarego Zamany

Wystartował nowy sezon kolarskiego cyklu Cezarego Zamany

Polska
Początek kwietnia to idealny moment na rozpoczęcie sezonu rowerowego. W niedzielę wybraliśmy się do Legionowa, gdzie wystartował nowego sezonu rowerowego cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon, którego pomysłodawcą jest Cezary Zamana. Organizator zadbał, żeby na rowerowych trasach swoich sił spróbowały dzieci, młodzież i dorośli.
Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Relacja z wydarzenia

Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Relacja z wydarzenia

Sport
Początek kwietnia to idealny czas na rozpoczęcie sezonu rowerowego. Relacja z Legionowa, gdzie rozpoczął się nowy sezon cyklu rowerowego, którego pomysłodawcą jest Cezary Zamana. Relację z tego wydarzenia przygotował Michał Bugno.
Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Relacja z wydarzenia

Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Relacja z wydarzenia

Sport
Początek kwietnia to idealny czas na rozpoczęcie sezonu rowerowego. Relacja z Legionowa, gdzie rozpoczął się nowy sezon cyklu rowerowego, którego pomysłodawcą jest Cezary Zamana. Relację z tego wydarzenia przygotował Michał Bugno.
Likwidacja OFE.

Likwidacja OFE. "Oszczędności pokolenia, zniszczone przez polityków"

Polska
- Bardzo smutnie polskie - w ten sposób prezes mBanku Cezary Stypułkowski skomentował pomysł całkowitej likwidacji Otwartych Funduszu Emerytalnych. Jego zdaniem przejawem tego podejścia jest również polityczna licytacja propozycji pomocy frankowiczom.
Prezes mBanku szczerze o

Prezes mBanku szczerze o "frankowiczach"

Polska
- Czy ma pan zrozumienie dla tych, którzy protestują przeciwko zasadności i legalności umów na kredyty frankowe? - pytał prezesa mBanku, Mikołaj Kunica. - Nie mam dla tych, którzy kwestjonują ich legalność - zdecydowanie odpowiedział Cezary Stypułkowski. Prezes mBanku dodał, że  klienci byli informowanii o ryzyku. - Mamy w banku ich oświadczenia, że byli informowani o ryzyku związanym z takimi kredytami - skończył Stypułkowski.
Bank wie, co jest w mojej lodówce? Stypułkowski: Wiemy, ile wydaje się na żywność, na alkohol

Bank wie, co jest w mojej lodówce? Stypułkowski: Wiemy, ile wydaje się na żywność, na alkohol

Polska
- Byłbym w stanie powiedzieć, ile wydał pan pieniędzy na żywność, na alkohol lub na mieszkanie - mówił w programie "Biznes Mówi" Cezary Stypułkowski, prezes mBanku. - W przeciwieństwie do innych organizacji, banki nigdy nie sprzedawały danych klientów - skończył Stypułkowski.
Reforma OFE.

Reforma OFE. "To zaburza poczucie samodyscypliny społecznej"

Polska
"Pokolenie 40 latków budowało wyobrażenie długoterminowych oszczędności. Teraz ten system został zniszczony przez polityków." - mówił w programie Biznes Mówi. Cezary Stypułkowski, prezes mBanku.
Kaźmierczak o karach od rządu:

Kaźmierczak o karach od rządu: "To jest działanie bułgarskiego gangstera"

Polska
- To jest dywersja ewidentna ministerstwa zdrowia – mówi Cezary Kaźmierczak o opóźnieniu przy powstawaniu przepisów dotyczących rejestracji papierosów. Jak przypominał w MTSL szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców tempo procedowania przepisów musi być teraz błyskawiczne, bo muszą zacząć obowiązywać w maju. – Tam skandaliczna sprawa jest kar w przypadku pomyłki. Rząd daje system jeśli będzie, to w ostatniej chwili. I karać po 200 tys. zł. To jest działanie bułgarskiego gangstera – stwierdził ekspert.
Brexit to chaos i katastrofa. Kaźmierczak: Dzięki temu wrócą do nas emigranci

Brexit to chaos i katastrofa. Kaźmierczak: Dzięki temu wrócą do nas emigranci

Świat
- Nie znam drugiej takiej sytuacji, w której dla żadnego rozwiązania, nie ma poparcia w parlamencie – mówi o brexicie Cezary Kaźmierczak.  Szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej mówi wprost: to będzie katastrofa oraz chaos. Jak dodaje, liczy, że kryzys na Wyspach może spowodować masowy powrót Polaków z emigracji.  Jego zdaniem może to być nawet 300 tys. osób. – W naszym interesie nie jest chronić ich w Wielkiej Brytanii. W naszym interesie jest sprowadzić ich do Warszawy, Łodzi, Szczebrzeszyna – stwierdza Kaźmierczak.
Zakaz handlu w niedzielę.

Zakaz handlu w niedzielę. "Skala destrukcji i zniszczenia jest olbrzymia"

Finanse
Mali sklepikarze mają dość. - Za sprawą zakazu handlu upadło około 16 tys. małych sklepów – mówi w programie "Money. To się liczy" Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.  - To pokazuje skalę destrukcji i zniszczenia. Sytuacja jest podobna, jak na Węgrzech - zaznaczył. Jego zdaniem, rząd nie chce ujawnić oficjalnych danych, które rozstrzygnęłyby spór, co do liczby upadających przedsiębiorców. - Dzięki JPK wie wszystko, a mimo to milczy. To oznacza, że sytuacja nie jest tak dobra, jak rząd zapowiadał.
Skromny Kucner:

Skromny Kucner: "Nie czuję się gwiazdą"

Gwiazdy
Jakub Kucner zapewnia, że udział w Tańcu z Gwiazdami. Dancing with the Stars nie od razu oznacza, że ktoś zasługuje na miano gwiazdy. Model podchodzi do tego pojęcia dość sceptycznie, zapewniając, że dla niego prawdziwymi gwiazdami są osoby, które tworzą coś wartościowego i inspirują innych. Kucner dodaje, że to tylko tytuł programu, choć dla niektórych może być on trampoliną do sławy. Zdaniem Kucnera również w Polsce nie brakuje nietuzinkowych osobowości, które zasługują na miano gwiazdy. Jego zdaniem w to grono wpisują się Edyta Górniak, Bogusław Linda czy Cezary Pazura.
Cezaremu P. grozi osiem lat więzienia i milionowa grzywna

Cezaremu P. grozi osiem lat więzienia i milionowa grzywna

Gwiazdy
 Na nic zdały się zapewnienia, że Cezary P. dostarczał celebrytom obiady domowej roboty i płyty Madonny. Mężczyzna jest oskarżony o sprzedaż kokainy o wartości ponad miliona złotych. W czwartek w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga-Północ odbyła się rozprawa w sprawie dilera gwiazd. Oskarżyciel żądał ośmiu lat pozbawienia wolności oraz grzywny w wysokości 32,5 tysiąca oraz 40 tysięcy nawiązki na cele zapobiegania i zwalczania narkomanii. Diler ma zapłacić również "przepadek mienia oskarżonego" o wartości miliona złotych. Posłuchajcie mowy końcowej oskarżyciela.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 13następne