Wyniki wyszukiwania dla:

Cagliari

Liczba wyników: 24

Piątek się nie zatrzymuje! Kolejny gol Polaka w barwach Milanu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Krzysztof Piątek się nie zatrzymuje! Polak zdobył kolejnego gola a jego AC Milan pewnie pokonał Cagliari 3:0. Dzięki świetnej dyspozycji Krzysztof Piątek niemal od razu wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie zespołu z Mediolanu. Polski napastnik w czterech dotychczasowych spotkaniach zdobył cztery gole.
Serie A: Arkadiusz Reca spędził mecz na ławce. Atalanta pokonała Cagliari

Sport
Kibice włoskiej piłki nożnej obejrzeli tylko jedną bramkę w meczu Cagliari - Atalanta. Gola na wagę zwycięstwa dla drużyny z Bergamo zdobył Hateboer. Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Arkadiusz Reca.
Ogromne emocje w meczu Cagliari - Empoli! Zdecydował gol w doliczonym czasie gry! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
W meczu 20. kolejki włoskiej Serie A, Cagliari zremisowało z Empoli 2:2 mimo, że w 90. minucie spotkania jeszcze przegrywało. Gospodarze wyrównującą bramkę zdobyli tuż przed gwizdkiem sędziego kończącym spotkanie.
Serie A: Kontrolowane zwycięstwo Lazio nad Cagliari

Sport
Lazio Rzym w 17. kolejce Serie A podejmowało Cagliari. Piłkarze ze stolicy Włoch szybko objęli prowadzenie i kontrolowali przebieg sobotniego spotkania. Gospodarze sukcesywnie podwyższali swoje prowadzenie. Cagliari zdołało zdobyć bramkę honorową po trafieniu z rzutu karnego
Milik uratował SSC Napoli! Perfekcyjny strzał Polaka! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]
Dostępne tylko w Polsce

Sport
SSC Napoli zwyciężyło 1:0 z Cagliari Calcio dzięki bramce Arkadiusza Milika w doliczonym czasie. Polak przymierzył idealnie z rzutu wolnego, zostając bohaterem swojego zespołu.
Serie A: Niesamowita końcówka meczu Cagliari - Roma! Dwie czerwone kartki w jednej akcji

Sport
AS Roma pewnie prowadził z Cagliari 2:0. Gospodarze walczyli do samego końca i w 84. minucie zdobyli bramkę kontaktową. Końcówka meczu była niesamowita. Cagliari obejrzało dwie czerwone kartki, za dyskusje z arbitrem. Gospodarze rzutem na taśmę zdobyli drugą bramkę i wydarli AS Romie ligowe punkty.
Piękny gol Dybali. Juventus pokonał Cagliari

Sport
Juventus Turyn to nadal jedyna niepokonana drużyna w Serie A. Paulo Dybala otworzył wynik starcia, zdobywając fantastycznego gola. Wojciech Szczęsny znowu nie zachował czystego konta, ale nie zawinił przy puszczonej bramce.
Serie A: Paskudne zderzenie w polu karnym. Fiorentina zremisowała z Cagliari

Sport
Fiorentina zremisowała z Cagliari 1:1. W doliczonym czasie gry doszło do przypadkowego zderzenia obrońców Fiorentiny. Na murawę polała się krew.
Serie A: Kontrolowana wygrana Interu, bramka na 2:0 ozdobą kolejki [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Inter Mediolan wywiązał się z roli faworyta w meczu z Cagliari. Mediolańczycy wygrali 2:0 i umocnili się na miejscu w czołówce tabeli. Ozdobą meczu był drugi gol.
Milan nadal zawodzi. Pierwszy gol Higuaina [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Pierwszy w sezonie gol Gonzalo Higuaina wystarczył Milanowi zaledwie do remisu 1:1 z Cagliari Calcio. Drużyna z Mediolanu zawodzi w pierwszej części sezonu i jest dopiero na 15. miejscu w tabeli.
Precyzyjne oko Cengiza Undera. AS Roma lepsza od Cagliari Calcio [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
AS Roma pokonała w niedzielę w Seria A Cagliari Calcio 1:0. W 15. minucie wielką precyzją popisał się Turek, Cengiz Under, który mimo kilku obrońców w polu karnym, uderzył płasko po ziemi piłkę, a to odbiła się od słupka i wpadła do bramki.
Inter Mediolan straszy rywali w Serie A. Cagliari Calcio rozbite [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Piłkarze Interu Mediolan rozbili we wtorek Cagliari Calcio aż 4:0. Tym samym postraszyli rywali, z którymi we włoskiej Serie A walczą o awans do Ligi Mistrzów.
Walec SSC Napoli przejechał się po Cagliari Calcio. Zieliński dołożył cegiełkę [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Piłkarze SSC Napoli wygrali z Cagliari Calcio aż 5:0. Piotr Zieliński pojawił się na murawie w 64. minucie i wywalczył rzut wolny dla gości, po którym to padła ostatnia bramka.
Serie A: Milan podniósł się po ciosie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 3]

Sport
AC Milan wygrał 2:1 z Cagliari Calcio w 21. kolejce Serie A. Pierwszego gola strzeliła drużyna z Sardynii, ale już przed przerwą Franck Kessie odwrócił wynik na korzyść mediolańczyków.
Znakomite interwencje Szczęsnego pomogły Juventusowi. Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Juventus wygrał 1:0 z Cagliari Calcio na zakończenie 20. kolejki Serie A. Wojciech Szczęsny zaprezentował dobre interwencje i zachował czyste konto po raz dziewiąty w sezonie.
Szczęśliwa wygrana AS Roma z Cagliari Calcio - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
AS Roma zwyciężyła 1:0 z Cagliari Calcio w 17. kolejce Serie A. Do bramki zespołu z Sardynii trafiła dopiero w 94. minucie. Łukasz Skorupski przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.
Dublet Mauro Icardiego - zobacz skrót mecz Cagliari Calcio - Inter Mediolan [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Inter Mediolan wygrał na wyjeździe 3:1 z Cagliari Calcio i przynajmniej do niedzieli jest na szczycie tabeli Serie A. Dzięki dubletowi Mauro Icardi dogonił lidera klasyfikacji strzelców Ciro Immobile.
Pewne zwycięstwo SSC Napoli. Zobacz skrót meczu z Cagliari Calcio [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
SSC Napoli wygrało 3:0 z Cagliari Calcio w 7. kolejce Serie A. Lider pozwolił rywalom na tylko jeden anemiczny strzał w światło bramki. Piotr Zieliński przesiedział 90 minut na ławce rezerwowych.