Wyniki wyszukiwania dla:

Borys Szyc

Liczba wyników: 232

Borys: Nie patrzyłbym na to, co było. PPK to zupełnie inny system niż OFE

Borys: Nie patrzyłbym na to, co było. PPK to zupełnie inny system niż OFE

Polska
- PPK to system dobrowolny. Odkładane w tym systemie pieniądze możemy podjąć w każdej chwili. To są środki dziedziczone i prywatne - powiedział prezes PFR w programie "Money. To się liczy".
GPW chce kupić giełdę w Izraelu. Paweł Borys wyjaśnia

GPW chce kupić giełdę w Izraelu. Paweł Borys wyjaśnia

Polska
Po co Polsce izraelska giełda? - Z perspektywy czysto biznesowej uważam, że jest to ciekawe przedsięwzięcie dla obu stron - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. I dodał, że takie mniejsze giełdy, jak Warszawa czy Tel Awiw, w długim terminie nie mają szansy odgrywać jakiejś istotnej roli, przykuwać uwagę inwestorów.
Budka o prokuraturze: nikt nie może stać ponad prawem

Budka o prokuraturze: nikt nie może stać ponad prawem

Polska
Adwokat Roman Giertych i Borys Budka z PO komentowali wniosek o zrzeczenie się immunitetu przez posła Gadowskiego z PO. Prokuratura została oskarżona o plagiat podczas formułowania wniosku. - Nikt w Polsce nie może stać ponad prawem. To oczywiście dotyczy również prokuratorów. Niewątpliwie to, co się stało pokazuje, że prokuratura pod kierownictwem pana Zbigniewa Ziobry po prostu prawa nie szanuje - mówił Budka.
Budka do Mężyka: gdybym mówił jak Błaszczak, utop mnie w sadzawce

Budka do Mężyka: gdybym mówił jak Błaszczak, utop mnie w sadzawce

Polityka
- Większość narodowców, jak i osób, które wzięły udział w Marszu Niepodległości, to prawdziwi patrioci - mówi Borys Budka w programie "Kto nami rządzi?".
Budka o kandydaturze Biedronia na prezydenta.

Budka o kandydaturze Biedronia na prezydenta. "Nie sądzę, ale myślę, że jeszcze odegra ważną rolę"

Polityka
Borys Budka w "Kto nami rządzi?" wątpi żeby Robert Biedroń starał się o prezydenturę. Podkreśla jednak, że wspiera polityka i ma dobre przeczucia względem jego kariery. - Cenię w Robercie brak agresji - tłumaczy. - Nie sądzę, żeby startował na stanowisko prezydenta, ale myślę, że odegra jeszcze ważną rolę w polityce - podkresśił.
Borys Budka z satysfakcją o prezesie PiS. „Pogonił kota Patrykowi Jakiemu”

Borys Budka z satysfakcją o prezesie PiS. „Pogonił kota Patrykowi Jakiemu”

Polska
- Człowiek, który de facto rządzi 38-milionowym narodem w centrum Europy, przyjmuje jedynie argumenty, które dotyczą zwierząt. To myśmy doszli do jakiegoś totalnego absurdu - stwierdził Borys Budka w programie WP „Kto nami rządzi?". Polityk uważa, że prezes PiS „reaguje normalnie” jedynie wtedy, gdy ustawy dotyczą zwierząt.
Budka o

Budka o "ćwierkaniu" Tuska. "Pół Europy i cała Polska o tym będzie mówić"

Wiadomości
Borys Budka w "Kto nami rządzi?" była pytany m.in oto, czy Donald Tusk powinien skomentować kryzys dyplomatyczny pomiędzy Polską, a Izraelem. - Boję się, że obojętnie, co by powiedział, to obecnie rządzący wykorzystaliby to przeciwko niemu i samej sprawie- stwierdził polityk PO. Jednocześnie jest przekonany, że przewodniczący Rady Europejskiej w odpowiednim momencie zabierze głos. - On ma bardzo dobre wyczucie. Jak "zaćwierka" to później pół Europy i cała Polska o tym będzie mówić - zapewnia Budka w programie "Kto nami rządzi?"

"Kto nami rządzi?" Borys Budka o rodzinie i kiepskim spocie PO

- Ewa Kopacz i powiedziała, żebym zadzwonił do żony i widzimy się w Warszawie - tak Borys Budka wspomina w "Kto nami rządzi?" swoje powołanie na stanowisko ministra. Żałuje, że skończyły się protesty takie, jak na Krakowskim Przedmieściu. Wyraził jednak przekonanie, że koniec "dobrej zmiany" będzie szybciej niż nam się wydaje. Zapytany przez Łukasza Mężyka o ostatni spot PO, sam nie może powstrzymać się od złośliwości. - Nie powinien się pojawić. To jak "nic nie widzę, nic nie słyszę i nie zobaczysz...". Budka mówił także o swojej siostrze, która jest działaczką Ruchu Narodowego. - Siostra miała duży żal w niektórych rzeczach do Platformy - mówi. Z kolei babcia Budki kibicowała Dudzie w wyborach. - Ma nawet z nim selfie - mówi. - Babcia straciła wzrok na paskach, tylko tych dobrych. Gdyby teraz czytała te czerwone, zdrowiem by to przypłaciła - żartuje polityk. W programie poza tym także o zmianach w rządzie i "romantycznym całusie w czółko".

"Moja babcia ma selfie z A. Dudą". Borys Budka w "Kto nami rządzi?" o 9:00 na WP.pl

Polityka
- Babcia kibicowała Andrzejowi Dudzie bardzo mocno. Ma selfie z prezydentem, zrobione przez niego – zdradził Borys Budka w najnowszym odcinku „Kto nami rządzi?”. Polityk PO opowiadał również m.in. o swojej siostrze, która startowała w wyborach z list Ruchu Narodowego, jak został ministrem sprawiedliwości, szansach na zwycięstwo w wyborach pod wodzą Schetyny oraz o swojej pasji – bieganiu. Cały odcinek o 9:00 na stronie głównej WP
Budka o sprawie Piotra Rybaka: to niesłychane, że prokurator wniósł apelację na korzyść skazanego

Budka o sprawie Piotra Rybaka: to niesłychane, że prokurator wniósł apelację na korzyść skazanego

Polska
- Mamy trzy bulwersujące przypadki. W trzech przypadkach prokuratorzy, którzy podlegają panu Zbigniewowi Ziobro działali na korzyść przestępców. W dwóch przypadkach, w tym lidera ugrupowania Duma i Nowoczesność, wycofywano akty oskarżenia, które były w sądach, po czym umarzano postępowania - mówił Borys Budka z Platformy Obywatelskiej.

"Niemiłość" - polski zwiastun

Zwiastun
Osią fabuły jest poszukiwanie zaginionego syna przez rozwodzące się małżeństwo. Borys i Żenia nie mogą na siebie patrzeć, zdradzają się i oszukują. Obwiniają się o wszystko, ale od początku rozumiemy, że w ich wzajemnych oskarżeniach nie ma argumentów, jest czysta nienawiść. Owocem ich nienawiści jest syn, który pewnego dnia znika. Wcześniej widzimy go w kącie i widzimy jego niemy krzyk podczas kolejnej kłótni rodziców. Nie znam w historii kina bardziej dojmującego symbolu niemocy: wołania o pomoc, którego nie słychać.
KSW 41: Borys Mańkowski ocenił nowego rywala

KSW 41: Borys Mańkowski ocenił nowego rywala

Inne
Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 SUB) nie był zaskoczony zmianą rywala, z którym zmierzy się w walce wieczoru gali KSW 41. - W sportach walki kontuzja zawsze może się przytrafić. Jedyne, co powiedziałem to: chłopaki, szukajcie szybko kogoś mocnego. Jeszcze tego samego dnia dostałem telefon z KSW. Fajnie, że znaleźli tak dobrego rywala w tak krótkim czasie - powiedział mistrz KSW. Mańkowski w Katowicach zmierzy się z Roberto Soldiciem (12-2, 10 KO, 1 SUB). Pierwotnie rywalem Polaka miał być Dricus Du Plessis (11-1, 3 KO, 8 SUB).

"Klatka po klatce" #15: Oświeciński opowiedział o filmiku, jaki nagrał "Popek"

Inne
Tomasz Oświeciński (0-0) był gościem najnowszego odcinka "Klatka po klatce". "Strachu", który w sobotę podczas KSW 41 zmierzy się w debiutanckiej walce w formule MMA z "Popkiem", opowiedział o filmiku z udziałem swojego rywala. - Po tym, co zobaczyłem ostatnio w internecie, nie chce tego człowieka znać. To jest szok, co zrobił - wyjaśnił znany z filmów "Pitbull" aktor. - Nie wiem, czy mogę o tym powiedzieć. Zobaczyłem obraz, na którym on wkłada kawałek swojej skóry z twarzy do hamburgera i daje zjeść jakiemuś chłopakowi. To obrzydliwie. Nie rozumiem, jak można mieć taki pomysł - dodał Oświeciński. Przypomnijmy, że walka Oświecińskiego z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem (3-2, 3 KO) jest jedną z dwóch walki wieczoru KSW 41. W główym starciu zmierzą się Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 Sub) i Roberto Soldić (12-2, 10 KO, 1 Sub).
Borys Szyc gościem Objazdowego Kina Visa w Kłodawie

Borys Szyc gościem Objazdowego Kina Visa w Kłodawie

Wywiady/relacje
Za nami Mikołajkowe spotkanie z Borysem Szycem w Kłodawie, na którym nie zabrakło niespodzianek. Najpierw wraz z kłodawską młodzieżą z Ochotniczej Straży Pożarnej rozpalił choinkę, a następnie serca kłodawskich widzów hitu "Listy do M.3". Mamy już pewność, że Mikołaj nie zapomniał o widzach Objazdowego Kina Visa. Z pomocą śnieżynek filmowe prezenty sygnowane autorskim podpisem Borysa Szyca trafiły prosto w ręce widzów zgromadzonych w sali kinowej, a zaraz po seansie "Listów do M.3" odbyło się spotkanie, na którym Weronika Wawrzkowicz postawiła Borysa w ogniu pytań. 
Szyc opanowany przez świąteczną gorączkę zakupów

Szyc opanowany przez świąteczną gorączkę zakupów

Gwiazdy
Przedświąteczna gorączka opanowała również Borysa Szyca. Kilka dni temu aktor wraz z dziećmi i Justyną Jeger-Nagłowską wybrał się na świąteczne zakupy. W poszukiwaniu ostatnich prezentów i choinki, celebryty nie opuszczał dobry humor. Czekając w kolejkach fotografował się z fanami i nie szczędził czułości partnerce. Wzorowa głowa rodziny?

"Klatka po klatce" #14: Kawulski o świątecznym terminie gali KSW 41

Inne
23 grudnia w Katowicach odbędzie się kolejna gala KSW. Termin jest dość wyjątkowy. Nie było jeszcze w historii polskiego MMA gali tuż przed świętami. Skąd ten szalony pomysł? W programie "Klatka po klatce" o kulisach tej decyzji opowiedział Maciej Kawulski, współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki. Przypominamy, że w walkach KSW 41 wystąpią między innymi Borys Mańkowski, Roberto Soldić, Damian Janikowski, Antoni Chmielewski, Paweł "Popek" Mikołajuw, Tomasz Oświeciński, Marcin Wrzosek, Roman Szymański czy Artur Sowiński.
Wstrzemięźliwy Szyc zabrał dziewczynę na sushi

Wstrzemięźliwy Szyc zabrał dziewczynę na sushi

Gwiazdy
Trzy lata temu Borys Szyc podjął decyzję o rozstaniu z alkoholem. Wcześniej nałóg miał spory wpływ na jego życie. Jak sam przyznawał w wywiadach, picie kosztowało go utratę ciekawych ról i prawa jazdy, wiele kompromitujących sytuacji, gdy przychodził pijany na plan. Od kiedy związał się z Justyną Jeger-Nagłowską zmienił się nie do poznania. Kilka dni temu wybrał się z ukochaną na sushi. W przeciwieństwie do partnerki, ograniczył się jedynie do wody.
Rozbawiony Szyc imprezuje w Warszawie. Już bez alkoholu?

Rozbawiony Szyc imprezuje w Warszawie. Już bez alkoholu?

Gwiazdy
Trzy lata temu Borys Szyc podjął decyzję o rozstaniu z alkoholem. Przyznał ostatnio, że był już w takim stanie, iż picie nie sprawiało mu już nawet przyjemności. Musiał to robić, bo był już tak uzależniony, że na trzeźwo nie był w stanie wyjść z domu. Od kilku lat nie pije, zaczął uprawiać sport, schudł i zdrowo się odżywia. Ostatnio wyraźnie rozbawiony spędzał wieczór w towarzystwie kolegów. Wygląda na to, że w końcu nauczył się bawić bez alkoholu…  
Zapowiedź walki wieczoru KSW 41: Mańkowski - Du Plessis

Zapowiedź walki wieczoru KSW 41: Mańkowski - Du Plessis

Inne
Federacja KSW prezentuje zapowiedź walki wieczoru KSW 41, w której powracający po wielkiej walce z Mamedem Khalidovem mistrz KSW w wadze półśredniej Borys Mańkowski skrzyżuje rękawice z podwójnym czempionem EFC Dricusem Du Plessisem.
Borys Budka częstuje słodyczami Krystynę Pawłowicz

Borys Budka częstuje słodyczami Krystynę Pawłowicz

Ciekawostki
W Sejmie po raz kolejny zebrała się Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Posłowie pochylają się nad projektem ustawy o Sądzie Najwyższym zaproponowanym przez prezydenta. Debatowanie nad prawem potrafi być wyczerpujące i wie o tym polityk PO Borys Budka. Tuż przed rozpoczęciem obrad Komisji po przerwie otworzył "Ptasie Mleczko" i poczęstował nim koleżanki i kolegów. Na słodycze skusiła się m.in. Krystyna Pawłowicz.
Burzliwe posiedzenie komisji sprawiedliwości. Budka składa zawiadomienie na Piotrowicza

Burzliwe posiedzenie komisji sprawiedliwości. Budka składa zawiadomienie na Piotrowicza

Wiadomości
Borys Budka z PO poinformował o złożeniu zawiadomienia do prokuratury na przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka Stanisława Piotrowicza z PiS. Chodzi o niedopełnienie obowiązku - niedopuszczenie przez przewodniczącego komisji do przedstawienia poprawek zgłaszanych przez opozycję. - Pan pomylił epoki - mówił Budka do Piotrowicza w trakcie prac nad projektami prezydenta Dudy ws. Sądu Najwyższego i Krajowej Rady Sądownictwa.