Wyniki wyszukiwania dla:

Borys Szyc

Liczba wyników: 228

Burza po decyzji Gronkiewicz-Waltz. Borys Budka komentuje. Padły mocne słowa

Burza po decyzji Gronkiewicz-Waltz. Borys Budka komentuje. Padły mocne słowa

Polska
- Gronkiewicz-Waltz nie bała się podjąć trudnej decyzji, która będzie zweryfikowana przez sąd. Do momentu aż to się stanie, nie wiem, czy jest słuszna czy nie. Ale pokazała jak należy się zachować, gdy jest zagrożone bezpieczeństwo. Jeszcze w styczniu J. Brudziński zapowiadał, że prowokatorzy z poprzedniego marszu zostaną ukarani. Gdzie są akty oskarżenia? Państwo PiS nie istnieje. Nie funkcjonuje, nie potrafi ścigać bandytów. Jeśli Patryk Jaki mówi w rozmowie z WP, że polecał coś zrobić, to przypomnę, że nie zrobiono nic - mówił Borys Budka w programie "Tłit".
Borys Budka o Patryku Jakim. Bezlitosny komentarz

Borys Budka o Patryku Jakim. Bezlitosny komentarz

Polska
- Patryk Jaki próbował oszukać warszawiaków, udawać bezpartyjnego, otwartego. Warszawiacy nie dali się oszukać, nie lubią cwaniactwa. Czekałem kiedy przed II turą zapuka do nas na Wiejską i złoży deklarację do PO. Nie było czegoś takiego jak dobra kampania, tylko medialne show, na które warszawiacy nie dali się nabrać - stwierdził Borys Budka w programie "Tłit".
Tłit - Borys Budka

Tłit - Borys Budka

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Borys Budka.
Borys Budka o wyborach: to, co działo się w publicznych mediach, woła o pomstę do nieba

Borys Budka o wyborach: to, co działo się w publicznych mediach, woła o pomstę do nieba

Polska
- Tzw. telewizja publiczna była zmieniona w sztab wyborczy PiS i Jakiego. To, co działo się w publicznych mediach, woła o pomstę do nieba, powinno być przedmiotem refleksji. Na szczęście Polacy w zdecydowanej większości już nie kupują tej propagandy - mówił Borys Budka (PO) w programie "Tłit". Jak dodał, nie zdziwiłby się, gdyby wyciągnięto z szuflady ustawę medialną. - To grozi konfliktem z Amerykanami. Napięte relacje znowu się pogorszą - podkreślił Budka.
Niespodziewany pomysł ws. Zdanowskiej. Duda pomoże? Stanowcza reakcja Borys Budki

Niespodziewany pomysł ws. Zdanowskiej. Duda pomoże? Stanowcza reakcja Borys Budki

Polska
Borys Budka pytany był w programie "Tłit", czy PO powinna iść do prezydenta z petycją ws. ułaskawienia Hanny Zdanowskiej. - Nie poszedłbym z tym do prezydenta. Najlepiej, żeby prezydent, który wielokrotnie łamał konstytucję, nie zajmował się już aktami ułaskawienia. Hanna Zdanowska może pełnić funkcję prezydenta miasta. Jeśli PiS spróbuje wygasić jej mandat, jestem przekonany, że w sądzie wykaże swoje racje - komentował poseł.
Burza w PiS po wyborach. Borys Budka komentuje

Burza w PiS po wyborach. Borys Budka komentuje

Polska
- W PiS na pewno jest duża bardzo burza po wyborach. Szukają winnych i myślę, że niektórzy ministrowie mogą nie być pewni swojego losu - mówił Borys Budka (PO) w programie "Tłit". Jako potencjalnego "kandydata" do utraty stanowiska wskazał ministra Zbigniewa Ziobrę, który - jak stwierdził Budka - "przyczynił się do pokazania znów prawdziwej twarzy PiS-u".
 Sto tysięcy mieszkań w programie Mieszkanie+.

Sto tysięcy mieszkań w programie Mieszkanie+. "Uczciwie mówię: nie będzie to łatwe"

Polska
- Przez ostatni rok powstało 7 tysięcy mieszkań, w ciągu kolejnych trzech miesięcy chcemy mieć zabezpieczone projekty na kolejne 30 tysięcy mieszkań i chcemy się zmierzyć w celem, jaki postawił premier Mateusz Morawiecki - 100 tysięcy mieszkań - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. - Uczciwie mówię: nie będzie to łatwe, ale zespół pracuje, żeby te inwestycje przyspieszyły - dodał.
Prezes PFR: Plany Kapitałowe to szansa na większe emerytury.

Prezes PFR: Plany Kapitałowe to szansa na większe emerytury. "Krytykom dedykuję piosenkę pt. Skłamałam"

Polska
- Jako miłośnik polskiego rocka chciałbym wszystkim krytykom Pracowniczych Planów Kapitałowych zadedykować piosenkę Edyty Bartosiewicz "Skłamałam". Jest kilka elementów w przekazie publicznym, właśnie ze strony krytyków, które mogą wprowadzać w błąd. Musimy uświadamiać Polaków, że przyszłe świadczenia emerytalne będą na niskim poziomie i potrzebujemy dodatkowego systemu - mówił w programie "Money. To się liczy" Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. - Drugi element: giełda to nie jest kasyno; rynek kapitałowy (...) to realne procesy gospodarcze. (...) Mamy problem ze strukturą oszczędności Polaków, trzymamy dużo pieniędzy w gotówce albo na bieżących depozytach, więc trzeba przesuwać te oszczędności na inwestycje długoterminowe - dodał. W jego ocenie PPK realnie zwiększy bezpieczeństwo finansowe Polaków na emeryturze.
Paweł Borys: Koleje linowe to bardzo rentowny biznes

Paweł Borys: Koleje linowe to bardzo rentowny biznes

Polska
Polski Fundusz Rozwoju (PFR) zawarł umowę kupna od Mid Europa Partners 99,77 proc. akcji Polskich Kolei Linowych. Mówi się, że mogło to kosztować 500 mln zł. - Nie mogę ujawnić ceny transakcji. Nie dlatego, że chcę z tego robić jakąś tajemnicę, ale wiąże nas umowa i nie możemy ujawniać szczegółów – powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.
Borys Szyc na premierze

Borys Szyc na premierze "Serce nie sługa". Czy daje miłosne rady kolegom?

Film
Byliśmy na premierze komedii romantycznej "Serce nie sługa". Na czerwonym dywanie pojawiła się prawdziwa plejada gwiazd. Zobaczcie, co powiedzieli aktorzy w rozmowie z reporterem WP Gwiazdy.
Drwiny z Kaczyńskiego. Ewa Kopacz o zdjęciu, które podbiło sieć

Drwiny z Kaczyńskiego. Ewa Kopacz o zdjęciu, które podbiło sieć

Polska
"Głosowanie w Sejmie opóźnione o 15 min, bo posłowie musieli obejrzeć Kaczyńskiego" - donosił wieczorem poseł PO Borys Budka. Na Twitterze zamieścił zdjęcie, na którym widać jak politycy oglądają TVP. - Marszałek Kuchciński potrafi wykluczyć z obrad za to, że ktoś zwróci się do niego: "marszałku kochany". Powinien postąpić zgodnie z regulaminem Sejmu, który sam zaproponował, a PiS przegłosował. Kaczyński jest szeregowym posłem, nie jest nadczłowiekiem, powinien podlegać takim samym regulacjom, chyba że ma zwolnienie lekarskie. Może choroba się nasila wtedy, kiedy są głosowania? - komentowała Ewa Kopacz w programie "Tłit".
Serce nie sługa - zwiastun z Borysem Szycem

Serce nie sługa - zwiastun z Borysem Szycem

Zwiastun
"Serce nie sługa" to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?
Borys zachęca:

Borys zachęca: "Ekologia jest trendy. Moje dziecko segreguje śmieci i czyta opakowania"

Gwiazdy
Medialna burza pomiędzy Małgorzatą Rozenek a Kingą Rusin wywołała wśród celebrytek prawdziwy szał na punkcie ekologii. W modnym ostatnio temacie dbania o środowisko wypowiedziała się również Olga Borys. Aktorka w najnowszym wywiadzie przekonuje, że nie tylko warto samemu być eko, lecz także trzeba propagować zdrowy i ekologiczny styl życia wśród rodziny i znajomych. Jej dobre nawyki dotyczą przede wszystkim tak prozaicznych czynności jak segregowanie śmieci czy przemyślane zakupy spożywcze. Borys przekonuje, że ekologiczne nawyki przekazała również córce, która segreguje w domu śmieci. Dodała, że ekologiczny styl życia wcale nie składa się z samych wyrzeczeń.
Pracownicze Plany Kapitałowe coraz bliżej. Prezes PFR wyjaśnia, o co chodzi

Pracownicze Plany Kapitałowe coraz bliżej. Prezes PFR wyjaśnia, o co chodzi

Polska
Pracownicze Plany Kapitałowe nie powtórzą losu Otwartych Funduszy Emerytalnych - przekonuje Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju w rozmowie z money.pl. Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój zapewniał, że to jedyny sposób na zapewnienie Polakom godnej starości. Tłumaczył również, dlaczego podniesienie składki emerytalnej nie rozwiązałoby problemów. W rozmowie odniósł się również do najnowszego zakupu PFR, czyli przejęcia udziałów w firmie produkującej autobusy.

"Pracownicze Plany Kapitałowe nie powtórzą losu OFE"

Polska
Pracownicze Plany Kapitałowe nie powtórzą losu Otwartych Funduszy Emerytalnych - przekonuje Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. Jak przekonuje Borys, pieniądze Polaków w systemie będą w całości prywatne i w każdy momencie dostępne do wypłacenia.

"Pracownicze Plany Kapitałowe to jedyny sposób na małe emerytury"

Polska
Pracownicze Plany Kapitałowe to sposób na ochronę Polaków przed biednymi emeryturami - deklaruje w rozmowie z money.pl Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.
Popek o synu:

Popek o synu: "Nadałem mu imię po Borysie Szycu"

Gwiazdy
Jak co roku, z końcem sierpnia w warszawskim klubie Endorfina odbyła się prezentacja jesiennej oferty telewizji Polsat. Prawdziwy tłum gwiazd pojawił się na imprezie, zobaczcie, z kim udało nam się porozmawiać!
Borys Szyc planuje ślub z Justyną Nagłowską.

Borys Szyc planuje ślub z Justyną Nagłowską. "Jest to dla mnie najbliższą osobą"

Gwiazdy
Słynny aktor jeszcze nigdy nie był tak szczęśliwy. Od 3 lat jest związany z Justyną Nagłowską, która pomogła mu w walce z alkoholizmem. Szyc w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że planują z ukochaną ślub!
Tłit - Borys Budka

Tłit - Borys Budka

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Borys Budka.

"Chyba pomylił czasy. Tak mówił Kiszczak". Stanowcza reakcja Borysa Budki na wpis Brudzińskiego

Polska
W nocy przez Sejmem znów pojawiły się barierki, a budynku strzeże policja. To zabezpieczenia przed protestem Obywateli RP. Polecenie wydał szef MSWiA Joachim Brudziński. O decyzji informował na Twitterze. Sprawę komentował w programie "Tłit" poseł PO Borys Budka. - Brudziński chyba pomylił czasy. Tak mówił gen. Kiszczak. Brakuje im tamtych czasów. Skąd Brudziński jest nerwowy - komentował. - Gdzieś w ciszy, za tymi barierkami łamie się prawo. To Kuchciński jako pierwszy zakazał wejścia do Sejmu, pierwszy raz w historii, bez żadnych podstaw. To jest chore - dodał.
Borys Budka o decyzji Donalda Tuska z 2008 roku: To był bardzo duży błąd

Borys Budka o decyzji Donalda Tuska z 2008 roku: To był bardzo duży błąd

Polska
- Żałuję, że Donald Tusk w 2008 roku zajął się tylko reformowaniem i odbudowywaniem Polski. Stwierdził, że nie będzie patrzył wstecz. To był bardzo duży błąd. Trzeba było, kiedy jeszcze Polacy pamiętali bidę, prowokacje co do Andrzeja Leppera, oddać Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobrę Trybunałowi Stanu - stwierdził Borys Budka w programie "Tłit". Jak dodał, Tusk nie kierował się zemstą, w przeciwieństwie do tych, którzy dziś rządzą. - Dziś nie ma reformy wymiaru sprawiedliwości, jest skrajne upartyjnienie. Należy postawić wszystkich, którzy łamią prawo, przed niezależnym sądem. Musimy do tego doprowadzić - podsumował.