Wyniki wyszukiwania dla:

Borys Szyc

Liczba wyników: 228

Budka u Bierzyńskiego: Czarnecki wyzwał byłego ministra sprawiedliwości na pojedynek

Budka u Bierzyńskiego: Czarnecki wyzwał byłego ministra sprawiedliwości na pojedynek

Polska
- Wyzywam pana ministra Budkę w szachy - powiedział Ryszard Czarnecki w "Tłicie". - Bardzo chętnie zagram z panem Czarneckim w szachy. Później zaproszę go na wspólne potruchtanie w parku, bo sport łagodzi obyczaje. Są takie pola, gdzie polityka nie powinna wchodzić - stwierdził Borys Budka. Polityk związany z Platformą Obywatelską, były minister sprawiedliwości był gościem w programie "Bierzyński na żywca". Zobaczcie, co jeszcze powiedział prowadzącemu! Jakub Bierzyński jest doradcą Roberta Biedronia.
Bierzyński zrobił Budce quiz. Pytał o religię w szkołach, edukację seksualną i związki partnerskie

Bierzyński zrobił Budce quiz. Pytał o religię w szkołach, edukację seksualną i związki partnerskie

Polityka
- Jeżeli rodzice będą chcieli, religia powinna być w szkołach, by ułatwiać im życie. Rodzice powinni mieć dużo większy wpływ na szkołę - powiedział Borys Budka w programie "Bierzyński na żywca". Opowiedział się także za edukacją seksualną dla najmłodszych, prowadzoną przez ekspertów, oraz związkami partnerskimi. Polityk Platformy Obywatelskiej i były minister sprawiedliwości zdał test Jakuba Bierzyńskiego? Prowadzący jest doradcą Roberta Biedronia.
Borys Budka u Bierzyńskiego:

Borys Budka u Bierzyńskiego: "Rabiej ma swoje poglądy. Ten pingpong nie wyszedł Pawłowi"

Polityka
- Paweł Rabiej powinien przemyśleć, że daje paliwo Kaczyńskiemu. Jest poważnym politykiem. Nikt nie będzie Pawła wyrzucał za jego poglądy - powiedział Borys Budka, polityk Platformy Obywatelskiej i były minister sprawiedliwości, który był gościem w programie "Bierzyński na żywca". - Ten pingpong nie wyszedł Pawłowi - dodał. Prowadzący, Jakub Bierzyński, działa także jako doradca Roberta Biedronia.
Beżowa narzeczona Szyca tankuje Jaguara

Beżowa narzeczona Szyca tankuje Jaguara

Gwiazdy
Choć przez lata Borys Szyc cieszył się opinią bawidamka i prowadził raczej hulaszczy tryb życia, jego obecnej narzeczonej udało się zmienić te nawyki. Dla Justyny Nagłowskiej aktor zrezygnował z imprez, picia alkoholu i ryzykownych decyzji podejmowanych pod jego wpływem. Dziś para uchodzi za jedną ze zgodniejszych w polskim show biznesie i każdą chwilę stara się spędzać razem.Ostatnio fotoreporterzy przyłapali Justynę wyjątkowo bez Borysa. Narzeczona aktora samotnie tankowała drogie auto - niebieskiego Jaguara. Tego dnia Nagłowska postawiła na beż niemal od stóp do głów. Stylowa?
Biznes Mówi. Gościem Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju

Biznes Mówi. Gościem Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju

Polska
Gościem w programie Biznes Mówi jest Paweł Borys, prezes zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju. W programie m.in. rozmowa o "piątce Kaczyńskiego" oraz podatkach, które w Polsce płacą technolgiczni giganci. Zapraszamy na premierowe odcinki programu, w każdy czwartek o godzinie 15. 
Prezes PFR o technologicznych gigantach

Prezes PFR o technologicznych gigantach "Trzeba zachęcić te firmy aby płaciły normalne podatki".

Polska
"Digital tax był na poziomie EU dyskutowany digital. Niestety Niemcy, Francja nie znalazły porozumienia w tej sprawie. Premier Morawiecki wrócił z tą propozycją w Polsce" - wyjaśnił w programie Biznez Mówi, Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. Dodał, że nie chodzi, aby tworzyć podatki, tylko o to aby skłonić technologicznych gigantów do płacenia normalnych podatków.
Paweł Borys o ratingu Polski.

Paweł Borys o ratingu Polski."Nie widzę zagrożenia"

Polska
"Tak długo jak wzrost gospodarczy nie spadnie poniżej 3%, nie widze ryzyka dla ratingu ani dla finansów publicznych." - powiedział w programie Biznes Mówi, Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. Dodał, że według jego opinii, zaproponowane przez rząd, połączenie polityki finansowej i pieniężnej jest bardzo pro wzrostowe i pozostanie atrakcyjne w nadchodzących latach.

"Rząd zachęca aby wyjść z szarej strefy"

Polska
"Program "piątka Kaczyńskiego" to nie tylko wydatki socjalne, bo mamy obniżenie PIT dla mlodych, wczesniej był mikro ZUS . Rząd zachęca aby wyjść z szarej strefy, zacząć płacić podatki" - mówił w programie Biznes Mówi, Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. 
Rozszalały Borys Szyc gna po chodniku

Rozszalały Borys Szyc gna po chodniku

Gwiazdy
Wzloty i upadki Borysa Szyca przez lata obserwowała cała Polska. Na jego barkach wypromowało się też kilka etatowych celebrytek, z których żadna nie utrzymała się dłużej niż kilka miesięcy ani w show biznesie, ani u boku gwiazdora. Na prawdziwą miłość Borys musiał trochę poczekać. Znalazł ją na szczęście w osobie Justyny Nagłowskiej, szkolnej koleżanki sprzed lat, która wspiera go w walce z uzależnieniem. Romantyczna relacja najwyraźniej bardzo dobrze wpływa na aktora, który dawno już nie prezentował się w tak dobrym humorze. Opuszczając ostatnio studio DDTVN Szyc z szerokim uśmiechem na ustach dał fotoreporterom prawdziwy popis dramaturgii, rozpędzając się na chodniku i krzycząc przy tym w niebogłosy.
Polskie gwiazdy na Oscarach:

Polskie gwiazdy na Oscarach: "Nie mamy się czego wstydzić" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Pomimo wielkiej machiny marketingowej promującej "Zimną Wojnę" Pawła Pawlikowskiego, polskiej produkcji nie udało się zdobyć złotej statuetki. W wyścigu o miano najlepszego filmu nieanglojęzycznego wyprzedziła nas "Roma", za którą stał gigant w branży, Netflix. Nie przeszkodziło to jednak Polakom świetnie bawić się podczas imprezy. Joanna Kulig ominęła co prawda czerwony dywan, ale wyręczył ją Borys Szyc, który entuzjastycznie dokumentował przebieg całej imprezy.
 Koterski wzruszony Szycem:

Koterski wzruszony Szycem: "Jak czytam jego wywiady, stają mi łzy w oczach"

Gwiazdy
Michał Koterski zniknął z polskiego show biznesu tak szybko i niespodziewanie, jak się w nim pojawił. Powodem było silne uzależnienie od alkoholu i twardych narkotyków. Stracił przez to program w Polsacie i przestał być zapraszany na imprezy. Po wielu latach Nina Terentiew postanowiła dać Michałowi kolejną szansę i zaprosiła aktora do Tańca z gwiazdami. Celebryta zapewniał, że "melanż ma za sobą" i szybko znalazł miłość życia. Koterski zerwał z nałogiem i razem z Marceliną Leszczak założył rodzinę. W najnowszym wywiadzie przyznał, że wzruszają go wyzwania Borysa Szyca, który podobnie jak on, borykał się z uzależnieniem.
Taśmy Kaczyńskiego. Borys Budka składa deklarację

Taśmy Kaczyńskiego. Borys Budka składa deklarację

Polska
- Nie ma możliwości zamiecenia tej sprawy pod dywan. Jarosław Kaczyński musi zostać przesłuchany, nie jest święty. Ale nie zdziwiłbym się, gdyby nagle jego stan się pogorszył i z tego względu nie mógłby być wezwany do prokuratury. Jeśli ta sprawa zostanie ukręcona, to jedną z pierwszych naszych decyzji po wyborach będzie komisja śledcza - zadeklarował Borys Budka (PO) w programie "Tłit". Podkreślił, że Kaczyński i Ziobro powinni byli stanąć przed Trybunałem Stanu jeszcze w kadencji 2007-11. - Niestety nie podjęto takiej decyzji. Taka pomyłka się już nigdy więcej nie zdarzy - stwierdził Budka.
Tłit - Borys Budka

Tłit - Borys Budka

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Borys Budka.
Zaskakujący wpis Pawłowicz. Borys Budka komentuje

Zaskakujący wpis Pawłowicz. Borys Budka komentuje

Polska
"G.Schetynie życzę, by nie ustępował D.Tuskowi i nie oddawał mu partii, którą przecież z wysiłkiem w zasadzie sam odbudował. Proszę się trzymać" - napisała Krystyna Pawłowicz w dniu 56. urodzin szefa PO. Co na to Borys Budka? - Każda serdeczność w naszą stronę ze strony pani poseł musi budzić bardzo duże zaskoczenie. Nie wiem, jak to odczytywać. Może niechęć, mówiąc delikatnie, do Tuska jest aż tak duża, że jest w stanie życzyć Schetynie tego, co najlepsze. Ale można się cieszyć. Jeśli były to szczere życzenia, to trzeba podziękować - komentował w programie "Tłit". Jak dodał, "Schetyna jest w bliskim kontakcie z Tuskiem, rozmawiają również o wyborach europejskich".

"To nie jest prawidłowa polityka zagraniczna". Borys Budka o Czaputowiczu

Polska
- Ceniłem kilka lat temu pana ministra Jacka Czaputowicza jako profesora, który bardzo trzeźwo patrzył na naszą dyplomację. Niestety, w mojej ocenie jako minister się nie sprawdza. Robi jak jego poprzednik, minister Waszczykowski, wszystko, co mu każe Nowogrodzka. Gdziekolwiek pojechał, mówił do kamery tak, jakby miał świadomość, że z drugiej strony siedzi Kaczyński i będzie go z tego rozliczał. Tak się dyplomacji nie powinno prowadzić. To nie jest prawidłowa polityka zagraniczna - mówił Borys Budka (PO) w programie "Tłit", komentując napięcie na linii Polska-Izrael. - Kaczyński ma w nosie to, co dzieje się w UE, na arenie międzynarodowej. Cała jego komunikacja jest nakierowana na wyborców do wewnątrz. Dlatego będziemy prężyć muskuły, konfliktować się z kolejnymi krajami - dodał.
Borys Budka o burzy między Polską a Izraelem.

Borys Budka o burzy między Polską a Izraelem. "Kolejna porażka polskiej dyplomacji"

Polska
- Zgadzam się z Grzegorzem Schetyną, który domaga się przeprosin od premiera Benjamina Netanjahu i szefa izraelskiego MSZ. Tu wspieramy polską dyplomację. Ale trzeba było zastanawiać się przed organizacją szczytu bliskowschodniego, czy jest potrzebny i kogo zapraszamy. Nie byłoby uprawiania w Polsce kampanii wyborczej - mówił Borys Budka (PO) w programie "Tłit". - Sytuacja jest wyjątkowo zaogniona. Trzeba myśleć i kanałami dyplomatycznymi pewne rzeczy sprawdzać. Niestety, na polu kontaktów dyplomatycznych z Izraelem Polska od ponad roku ponosi kolejne porażki - kontynuował. - Jesteśmy chyba ewenementem na świecie, żeby zorganizować konferencję antyirańską w Polsce i skłócić się z Izraelem. Paradoks - podsumował Budka.
Elegancki Szyc i bardziej wyluzowany Stuhr nie mogą odpędzić się od fanów

Elegancki Szyc i bardziej wyluzowany Stuhr nie mogą odpędzić się od fanów

Gwiazdy
Mimo że Polacy odczuwają potrzebę oglądania nieco ambitniejszego kina, to polscy reżyserzy wciąż serwują nam najczęściej filmy raczej mało wyrafinowane produkcje, w których grają ciągle ci sami aktorzy. W związku z trwającą od lat modą na komedie romantyczne, stosunkowo niedawno, bo w listopadzie miała swoją premierę Planeta singli 2. Co ciekawe, od kilku dni w kinach można już oglądać trzecią część filmu. To właśnie w związku premierą komedii w studio Dzień dobry TVN zagościli grający w niej aktorzy, czyli Borys Szyc i Maciej Stuhr. Fotoreporterzy przyłapali serialowych braci pod studiem. Aktorzy chętnie fotografowali się z czekającymi na nich fanami, pożegnali się i każdy odszedł w swoją stronę. Cenicie sobie ich grę aktorską?
  Spięty Szyc pozuje z narzeczoną na premierze komedii romantycznej

Spięty Szyc pozuje z narzeczoną na premierze komedii romantycznej

Gwiazdy
 Borys Szyc nowy rok rozpoczął od pochwalenia się zaręczynami z Justyną Jager-Nagłowską. Od kiedy związał się z dwa lata młodszą partnerką, zmienił się nie do poznania. Aktor postanowił rozpocząć terapię oraz podjął decyzję o rozstaniu z alkoholem. Jak sam przyznał, wcześniej nałóg miał bardzo negatywny wpływ na jego życie. Dziś Szyc stara się mieć poukładane życie prywatne i rozważniej kierować swoją karierą. Kilka dni temu u boku narzeczonej niepewnie żartował do paparazzi na ściance. Więcej ochoty na pozowanie miała Justyna Nagłowska.
Olszański, Borys, Zamachowska: kalendarz charytatywny ze zdjęciami gwiazd

Olszański, Borys, Zamachowska: kalendarz charytatywny ze zdjęciami gwiazd

Gwiazdy
Wśród gwiazd i celebrytów pomaganie innym jest (na szczęście) coraz bardziej popularne. Obecnie nie ma osoby ze świata show biznesu, która nie wiązałaby się z jakąś fundacją czy akcją charytatywną.Właśnie miała miejsce druga już edycja kalendarza charytatywnego, w którym zdjęcie konkretnej gwiazdy zdobi poszczególny miesiąc. Oprócz tego można w nim znaleźć dewizy życiowe każdego z pomagających. W akcji wzięli udział m.in.: Monika Zamachowska, Olga Borys, Beata Chmielowska-Olech, czy Michał Olszański. Zobaczcie, co o przedsięwzięciu mówi prezes fundacji i zaangażowani w nią artyści.
Sprawa Bartłomieja M.

Sprawa Bartłomieja M. "Niekomfortowa sytuacja dla PiS"

Polska
Borys Budka, mówiąc o sprawie Bartłomieja M., stwierdził w programie "Tłit", że "PiS wyhodował sobie potencjalnego przestępcę". - Używając tej logiki, każdy jest potencjalnym przestępcą, bo każdy może popełnić czyn zabroniony prawem. Zanim będziemy ferować bardzo ostre wyroki, zaczekajmy aż wypowie się sąd - komentował szef KPRM Michał Dworczyk w programie "Tłit". Przyznał, że jest to "sytuacja niekomfortowa dla środowiska PiS". - W życiu takie sytuacje się zdarzają, ważne jak na nie reagujemy. Rząd PiS pokazał, że nie ma żadnej taryfy ulgowej - podkreślił Dworczyk.
Tłit - Borys Budka

Tłit - Borys Budka

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Borys Budka.