Wyniki wyszukiwania dla:

Bartek Nowakowski

Liczba wyników: 66

To on leczy gwiazdy sportu i show-biznesu. Chce zmienić system

To on leczy gwiazdy sportu i show-biznesu. Chce zmienić system

Zdrowie
Bartka Kacprzaka znają doskonale polskie gwiazdy. Gdy był mały, marzył o tym, by być "polskim Ronaldo". Dziś leczy najlepszych polskich sportowców i celebrytów. Dziś Bartek Kacprzak to lekarz, chirurg, fizjoterapeuta, ale też filantrop. Pomaga dojść do siebie po kontuzjach osobom z pierwszych stron gazet, ale wspiera też dzieciaki, wierząc, że marzenia o byciu wielkim sportowcem mogą się zrealizować tylko wtedy, gdy dziecko z talentem zostanie odpowiednio przygotowane. Bartek Kacprzak zmienia polską medycynę. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo i indywidualnie. Nie owija w bawełnę, gdy trzeba powiedzieć jasno, że powrót do zdrowia będzie wymagał czasu i… bólu. **- Oglądamy programy telewizyjne o operacjach i leczeniu. Widzowie myślą, że w życiu jest tak jak w telewizji – operacja jest w poniedziałek, a we wtorek pacjent jest gotowy – **mówi w rozmowie z Aleksandrą Nagel – redaktor prowadzącą WP Parenting i WP ABCZdrowie. **- To jest przekłamanie – **dodaje Bartek Kacprzak, twierdząc, że telewizja powinna pokazywać znacznie więcej. Uświadamiać, że powrót do formy po operacji to bardzo długa i ciężka droga. **- Następnego dnia po operacji zaczyna się wejście na Mount Everest –** podsumowuje. Jego zdaniem media, pokazując tylko "jasną stronę życia sportowca" – sukcesy, popularność, blichtr, mają ogromny – niestety negatywny – wpływ na młodych ludzi, którzy myślą o karierze Roberta Lewandowskiego czy Wojciecha Szczęsnego. **- Wszyscy patrzą na sport - w tym na piłkę nożną - przez pryzmat "okienka" – Szczęsny, Lewandowski, Ronaldo – mają super samochody, fajne dziewczyny. Nie widzą, ile to kosztuje, ile to ciężkiej pracy –** komentuje, wyznając, że jego pacjenci często są w poważnym szoku, gdy słyszą o sportowym backstage'u. Bartek Kacprzak właśnie dlatego chętnie zajmuje się pracą z dziećmi. Jest wynalazcą jedynego na świecie rollera dla dzieci „RollKids”, który na co dzień skutecznie zapobiega bólom mięśniowym i dba o kręgosłup każdego dzieciaka. Trzymając się zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć, wydał cykl książek dla najmłodszych – "Motywatorki". Organizuje też pikniki, na których oprócz sportu jest wiele warsztatów poświęconych zdrowemu trybowi życia czy diecie. **Zobaczcie drugą część rozmowy wideo z Bartkiem Kacprzakiem, lekarzem, który twierdzi, że najpierw jest człowiekiem, a dopiero potem lekarzem. **
Bartek Kacprzak - od piłkarza do lekarza - cudotwórca polskich sportowców

Bartek Kacprzak - od piłkarza do lekarza - cudotwórca polskich sportowców

Zdrowie
Bartek Kacprzak nie kochał niczego tak bardzo jak piłki nożnej. Trenując od dziecka marzył, że kiedyś będzie „polskim Ronaldo”. Wypadek na boisku zniszczył jego wielkie plany. W szpitalu trafił w ręce lekarzy, którzy nie mieli czasu i nie potrafili zrozumieć młodego człowieka, dla którego sport to życie. Zamknęli mu drzwi piłkarskiej kariery. Dziś Bartek Kacprzak leczy innych piłkarzy, sportowców i gwiazdy show-biznesu, a do jego gabinetu ustawiają się kolejki. Zobaczcie pierwszą część wywiadu z chłopakiem, którzy wierzy w to, że nie ma rzeczy niemożliwych!
Pogodynek TVN prognozuje sukces Madzi Wójcik z

Pogodynek TVN prognozuje sukces Madzi Wójcik z "Big Brothera": "Wygrała 100 tysięcy złotych, MOŻE ZAISTNIEĆ"

Gwiazdy
Gdy tylko TVN ogłosił reaktywację kultowego Big Brothera, w mediach zawrzało. Wszyscy wciąż pamiętają, jakie emocje przed laty budziło grono uczestników zamkniętych w Domu Wielkiego Brata. Przed emisją najnowszej edycji show zastanawiano się, czy w dzisiejszych czasach będzie ono wzbudzać jeszcze takie kontrowersje. Podgrzewanie atmosfery wokół programu powierzono prowadzącym, wśród których znalazł się Bartek Jędrzejak. Pogodynek w "Dzień Dobry TVN" postanowił wysnuć kilka teorii na temat przyszłości finalistów show. Jego zdaniem najwięcej szanse na karierę celebrytki ma Magda Wójcik. Jędrzejak uważa, że wygrana w postaci 100 tysięcy złotych rozkręci popularność 31-latki. Ma rację?
Bartek z

Bartek z "Big Brothera": "Hejterów mam w du*ie"

Pierwsza edycja programu „Big Brother” odświeżonego po latach właśnie dobiegła końca. Zwyciężczynią show została 31-letnia Magda Wójcik, a razem z nią w finale znalazło się jeszcze trzech jej kolegów. Zobaczcie, co powiedzieli nam tuż po opuszczeniu domu Wielkiego Brata.
Bartek z

Bartek z "Big Brothera" chce robić karierę muzyczną. "Tylko po to przyszedłem do programu"

Pierwsza edycja programu „Big Brother” odświeżonego po latach właśnie dobiegła końca. Zwyciężczynią show została 31-letnia Magda Wójcik, a razem z nią w finale znalazło się jeszcze trzech jej kolegów. Zobaczcie, co powiedzieli nam tuż po opuszczeniu domu Wielkiego Brata.

"Druga połowa". Drągowski robi furorę w Serie A. Czołowy klub ligi już wyraża zainteresowanie transferem

Piłka nożna
- Bartek wykorzystuje szansę, na którą tak długo czekał. Bramkarze mają to do siebie, że jeśli otrzymają okazję, to chcą pokazać, że nie potrzeba rytmu meczowego, żeby grać - mówi Daria Kabała-Malarz o sytuacji Bartłomieja Drągowskiego, który świetnie prezentuje się w barwach Empoli.
Tylko Bartosz Zmarzlik może dorównać Taiowi Woffindenowi?

Tylko Bartosz Zmarzlik może dorównać Taiowi Woffindenowi?

Żużel
- Myślę, że nasza trójka w Grand Prix, na poziomie technologicznym i umiejętności, jest na bardzo podobnym poziomie, ale dochodzi kwestia psychiki. Bartek jest chyba najbardziej zawzięty, najbardziej gryzie tor - stwierdza Michał Sikora, prezes PZM.
Tygrys wskazał, kto wygra wybory

Tygrys wskazał, kto wygra wybory

Ciekawostki
Tygrys syberyjski Bartek to mieszkaniec zoo na obrzeżach rosyjskiego miasta Krasnojarsk. Zwierzę wskazało, kto wygra wybory prezydenckie na Ukrainie. Postanowiło na czarnego konia ukraińskich - komika Wołodymyra Zelenskiego. Tygrys odrzucił pudełko z wizerunkiem obecnego prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki. Zwierzęciu pokazano pudełka ze zdjęciami dwóch kandydatów biorących udział w drugiej turze wyborów, które mają się odbyć 21 kwietnia. W pudełkach były kawałki mięsa.     Sondaż przeprowadzony przez instytut badawczy Reiting, pierwszy sondaż przeprowadzony w drugiej turze wyborów, pokazał, że Zelenskiy zdobyłby 61 procent głosów, a obecny Petro Poroszenko zaledwie 24 procent. 
#11pytań o życie z zespołem Tourette'a cz.1

#11pytań o życie z zespołem Tourette'a cz.1

Styl życia
O tym, jak żyje się z zespołem Tourette'a opowiada 23-letni Bartek Wojtkowski. - Tata się zaśmiał, że to jakaś zagraniczna choroba. Jeszcze wtedy nie wiedział, co nas czeka - mówi w rozmowie z Marianną Fijewską.
Rząd bierze się za strony internetowe oszustów. Ekspert: Groźne narzędzie

Rząd bierze się za strony internetowe oszustów. Ekspert: Groźne narzędzie

Polska
- Samo blokowanie stron jest niewystarczające. Poza tym istnieją pewne zagrożenia. Na pewno wprowadzeniu takiego rejestru domen muszą towarzyszyć odpowiednie gwarancje. Nie wydaje mi się , że to będzie skuteczne, jeśli zostanie zablokowana jedna strona internetowa, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby uruchomić kolejną. W tym projekcie, który jest aktualny, zostało wskazane, że naruszenie projektów ustaw jest bardzo szerokie - mówił w programie "Money. To się liczy" dr Michał Nowakowski z kancelarii KOLS.
 Przedstawiciel służb specjalnych w KNF.

Przedstawiciel służb specjalnych w KNF. "Banki boją się tego rozwiązania"

Polska
Planowane wzmocnienie uprawnień Komisji Nadzoru Finansowego wiąże się z delegowaniem do niej nowych członków, w tym przedstawiciela koordynatora służb specjalnych. Prawnik Michał Nowakowski z kancelarii Kols wyjaśniał w programie "Money. To się liczy", że przede wszystkim chodzi o ABW, której udział może być korzystny w przypadku zagrożeń systemowych na rynku finansowym takich, jakie miały miejsce w przypadku afery Amber Gold i w pewnym stopniu Get Back. - Z drugiej strony rodzi to ryzyko, że służby specjalne będą przeprowadzały nadmierną inwigilację, że będą miały wpływ na legalną działalność - mówił ekspert. Zwrócił uwagę, że przedstawiciel służb będzie uczestniczył w posiedzeniach KNF i miał dostęp do dokumentacji. - Zakres informacji, który będzie wymieniany, jest bardzo szeroki, związany z tajemnicą zawodową. (...) Kwestie związane ze zwalnianiem z obowiązku utrzymywania tajemnicy bankowej coraz częściej się pojawiają, to jest duża obawa, bo to obniża zaufanie do banków. Dołożenie elementu służb specjalnych dla banków może być pewnym zagrożeniem. Czy banki się tego boją? Wydaje mi się, że tak - komentował.
KNF zyskuje nowe uprawnienia.

KNF zyskuje nowe uprawnienia. "Zawsze jest ryzyko, że ludzie skuszą się na to, co oferują oszuści"

Polska
Czy chciwość jest nieodłączną częścią rynku finansowego? - Zawsze będzie nam towarzyszyła - mówi w programie "Money. To się liczy" prawnik Michał Nowakowski z kancelarii Kols. Ocenia, że planowane wzmocnienie uprawnień Komisji Nadzoru Finansowego zapewne przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa klientów na rynku finansowym, ale nie załatwi wszystkich problemów. - Niezależnie od tego, jakie będą rozwiązania legislacyjne i operacyjne zawsze istnieje ryzyko, że ludzie skuszą się na te potencjalnie bardziej korzystne rozwiązania, które oferują nierzadko po prostu oszuści - powiedział. Podał przykład tzw. afery Amber Gold. - W przypadku Amber Gold ten ponadprzeciętny zysk kusił ludzi, ludzie byli przekonani, że osiągną te zyski, nie dokonali weryfikacji - podkreślił.
MŚ 2018. Nowakowskiemu nie podobało się zachowanie Serba.

MŚ 2018. Nowakowskiemu nie podobało się zachowanie Serba. "Troszkę pajacował"

Sport
- Jeżeli pajacuje, a gra naprawdę fajnie i wygrywa, to ok. Ale jeżeli pajacuje i przegrywa, to, nie chcę używać brzydkich słów, ale mnie to się nie podoba - przyznał Piotr Nowakowski. Reprezentant Polski skomentował również kontrowersyjne decyzje sędziego w meczu z Serbami.
MŚ 2018. Reprezentant Polski kpi z komentarzy.

MŚ 2018. Reprezentant Polski kpi z komentarzy. "Dostaniemy złoty medal, bo nam się wszyscy podłożą"

Sport
- Tak Serbowie się podłożyli, dzisiaj też się podłożyli, jutro Włosi się podłożą. Dostaniemy ten złoty medal, bo nam się wszyscy podłożą - żartował po meczu Piotr Nowakowski. Reprezentant Polski nawiązał do złośliwych komentarzy po niedzielnym spotkaniu z Serbami.
Andrzej i Bartek Bargielowie o historycznym zjeździe na nartach z K2 [Sektor Gości] [cały odcinek]

Andrzej i Bartek Bargielowie o historycznym zjeździe na nartach z K2 [Sektor Gości] [cały odcinek]

Ekstremalne
Jak skialpinista Andrzej Bargiel postrzega swój niebywały wyczyn, którego dokonał w Karakorum, zjeżdżając na nartach ze szczytu legendarnego ośmiotysięcznika K2? Czy podczas zjazdu odczuwał strach? Jak wyglądała trasa, którą dokonał pierwszego w historii zjazdu na nartach z legendarnego ośmiotysięcznika K2? Co stanowiło największe zagrożenia terenowe? Jak wyglądały lawiny na K2, które Bargiel zobaczył na własne oczy? W jaki sposób brat Andrzeja Bargiela, Bartłomiej, zdołał uratować życie szkockiego himalaisty Ricka Allena? Dlaczego umiejętność operowania dronem okazała się tu kluczowa? Zapraszamy do obejrzenia 87. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Piotr Nowakowski: Rosjanie czasami wyglądali na zupełnie zagubionych

Piotr Nowakowski: Rosjanie czasami wyglądali na zupełnie zagubionych

Polska
Reprezentacja Polski w sobotnim spotkaniu Ligi Narodów pokonała Rosjan w trzech setach. To pierwsze tak wysokie (3:0) zwycięstwo naszej kadry nad tym rywalem od maja 2015 roku. - Gdyby nie Muserski, to nie wiem czy zdobyliby po 20 punktów w poszczególnych setach - powiedział Piotr Nowakowski, środkowy kadry Vitala Heynena.
Pomysł na biznes: Garmaż odzieżowy

Pomysł na biznes: Garmaż odzieżowy

Finanse
Koszulki,bluzy i dodatki z autorskimi, zabawnymi grafikami - to pomysł na biznes Bartka Nowakowskiego, właściciela garmażu odzieżowego Chrum.com. To nie jest zwykły sklep. Wyglądem nawiązuje do sklepu mięsnego z białymi płytkami, ladą chłodniczą i hakami, na których wiszą pluszowe półtusze. - W naszej marce wszystko jest oryginalne - od projektów po wygląd naszego sklepu. Nie ma drugiego takiego miejsca - mówi Nowakowski. - Wszystkie produkty powstają w naszych głowach. Projektujemy je w pracowni i szyjemy we własnej szwalni w Warszawie. Od początku do końca mamy pełną kontrolę nad procesem produkcji - dodaje. Firma powstała w 2002 roku. Była dodatkowym zajęciem dla pracującego wówczas w agencji reklamowej właściciela. Po 10 latach postanowił on odświeżyć swój pomysł. W 2013 roku otworzył sklep stacjonarny. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. W ciągu kolejnych 12 miesięcy Chrum.com zarobił swój pierwszy milion złotych. Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".
Doda wzniośle po aferze o stylistę:

Doda wzniośle po aferze o stylistę: "Ja nie blokuję kariery ani zarobków pracownikom"

Gwiazdy
Stylista Bartek Indyka obecnie odpowiada na dobór kreacji dla Małgorzaty Rozenek. Podobno ochotę na współpracę z nim miała Doda. Padły dosyć konkretne oskarżenia o próbę podebrania stylisty i wydzwanianie do niego. Doda, nie mogąc pogodzić się z oskarżeniami o podkupienie stylisty, zamieściła screeny rozmowy sprzed dwóch lat. Widać na nich, że stylista pisał otwarcie, że to Górniak i Rozenek nie chciały, by pracował z Dodą... W rozmowie z www.przeAmbitni.pl Rabczewska wzniośle stwierdziła, że ona nie blokuje ani kariery, ani zarobków swoim pracownikom. Dodała, że nie ma nic przeciwko temu, by Gosia czesała się u jej fryzjera. Najwięcej na aferze straci sama Rozenek?
Afery ze stylistą ciąg dalszy...

Afery ze stylistą ciąg dalszy... "Ubierają Gosię na Dodę sprzed lat"

Gwiazdy
Stylista Bartek Indyka obecnie odpowiada na dobór kreacji dla Małgorzaty Rozenek. Wcześniej zajmował się stylizowaniem Edyty Górniak. Mężczyzna jest wręcz rozchwytywany przez inne gwiazdy, które też chcą, by je ubierał. Doda, nie mogąc pogodzić się z oskarżeniami o podkupienie stylisty, zamieściła screeny rozmowy sprzed dwóch lat. Widać na nich, że stylista pisał otwarcie, że to Górniak i Rozenek nie chciały, by pracował z Dodą... 
Gwiazdy wypowiadają wojnę hejterom!

Gwiazdy wypowiadają wojnę hejterom! "Hejt jest mega ułatwiony w dzisiejszych czasach"

Gwiazdy
Joanna Koroniewska niedawno zamieściła post, w którym pokazała dwa komentarze ze swojego profilu, które zostawił jeden z użytkowników: "Żebyś poroniła suko" i "Żeby twój bękart urodził się martwy" to wpisy, z którymi musiała zmierzyć się aktorka. Kilka dni temu do walki z hejterami włączyła się Tamara Arciuch oraz Bartek Kasprzykowski. Oboje opublikowali w sieci wstrząsającą treść komentarza, w której internauci życzą ich córce śmierci. Wszystko wskazuje na to, że wulgarne wpisy na Instagramach celebrytów to zorganizowana akcja tak zwanych trolli internetowych. W 10. odcinku "Klika(j) Pudelka" opowiedzieliśmy, jak w łatwy sposób znaleźć "anonimowych gości".
Sawdust Team mistrzem Polski w

Sawdust Team mistrzem Polski w "Rainbow Six: Siege". "Szok jest wielki"

Sport
Drużyna SawDust Team nieoczekiwanie wygrała na Warsaw Games Week mistrzostwa Polski w grze "Rainbow Six: Siege" i zgarnęła nagrodę główną w wysokości 10 tysięcy złotych. - Szok jest wielki, nie czuliśmy się faworytami - mówił nam jeden z członków mistrzowskiej ekipy Bartek "Mr. Nobody" Orliński. - W tej grze ważne jest strzelanie, taktyki, ustawienie, odporność na stres. Trenujemy konkretne taktyki, zgrywamy się, uczymy ubezpieczać się nazwajem. To bardzo złożona gra, która wymaga dużo treningu - tak "Mr. Nobody" opisał e-sportową charakterystykę "Rainbow Six".
poprzednie1 2 3 4 następne