Wyniki wyszukiwania dla:

Błęcka-Kolska

Liczba wyników: 5

Skromna Błęcka-Kolska stara się pozować na ściance

Skromna Błęcka-Kolska stara się pozować na ściance

Gwiazdy
Choć Grażyna Błęcka-Kolska przeżyła kilka lat temu ogromną tragedię, jaką była utrata ukochanej córki i początkowo wycofała się z życia publicznego, to od jakiegoś czasu można oglądać jej wolny proces powracania na salony. Ostatnio wzięła udział w trzeciej części znanej produkcji - Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 i to właśnie w związku z filmem pojawiła się na premierze. Aktorka starała się spełniać aktorskie obowiązki i pozować na ściance według zaleceń fotoreporterów, jednak można było odnieść wrażenie, że nie czuła się w tej sytuacji komfortowo.
Łepkowska o

Łepkowska o "Kogel Mogel III": "Ciężko mi się to pisało. Miałam wątpliwości"

Gwiazdy
Od premiery filmu Kogel-mogel w reżyserii Romana Załuskiego, według scenariusza Iwony Łepkowskiej minęło 30 lat. Gwiazdy produkcji od dawna namawiały Łepkowską do stworzenia trzeciej część filmu. Scenarzystka długo kazała się prosić, jednak w końcu rozpoczęła prace nad scenariuszem do Kogla-mogla III, który napisała w niecałe pół roku. Łepkowska w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni stwierdziła, że prace nad nowym scenariuszem szły dość opornie oraz w cieniu wielu wątpliwości. Opieszałość tłumaczyła innymi zobowiązaniami zawodowymi oraz niepewnością, czy w filmie weźmie udział Grażyna Błęcka-Kolska.
#gwiazdy: Grażyna Błęcka-Kolska uporała się z osobistą tragedią?

#gwiazdy: Grażyna Błęcka-Kolska uporała się z osobistą tragedią?

Gwiazdy
Dwa lata temu Grażyna Błęcka-Kolska przeżyła osobistą tragedię, w której cieniu wciąż żyje. W wypadku samochodowym zginęła jej 23-letnia córka Zuzanna.
#gwiazdy: Grażyna Błęcka-Kolska postanowiła uczcić pamięć zmarłej córki

#gwiazdy: Grażyna Błęcka-Kolska postanowiła uczcić pamięć zmarłej córki

Gwiazdy
Pod koniec lipca miną dwa lata od tragicznej śmierci córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Aktorka postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić pamięć Zuzanny, choć jak powiedziała w jednym z wywiadów, nie było to dla niej łatwe zadanie.
Grażyna Błęcka-Kolska o życiu po śmierci córki: Nie wiem, czy w ogóle sobie radzę

Grażyna Błęcka-Kolska o życiu po śmierci córki: Nie wiem, czy w ogóle sobie radzę

Styl życia
Grażyna Błęcka-Kolska, znana głównie z roli Katarzyny Solskiej z filmu "Kogel-mogel", pomału wraca do siebie po tragicznym wydarzeniach sprzed dwóch lat. Aktorka spowodowała wypadek, w wyniku którego zmarła jej córka 23-letnia Zuzanna Kolska. Aktorka po raz pierwszy wystąpiła publicznie i opowiedziała o ostatnich dwóch latach. Założyła fundację "Fabryka Sensu?, której celem jest zbieranie funduszy na stypendia dla młodych, zdolnych ludzi. Dla aktorki jest to sposób upamiętnienia zmarłej córki. - Nie wiem, czy w ogóle sobie radzę, trzeba przejść przez dzień, mieć przyjaciół,chodzę do psychologa. Wykładam w krakowskiej uczelni, to jest praca z młodymi, uczę młodych, czerpię ze swojego doświadczenia w Instytucie Grotowskiego - zdradziła aktorka.