Wyniki wyszukiwania dla:

Andrezj Jaworski

Liczba wyników: 25

Jeździ maybachem i zajada kawior? Jaworski mówi o zwyczajach o. Rydzyka

Jeździ maybachem i zajada kawior? Jaworski mówi o zwyczajach o. Rydzyka

Polska
Wystawne życie dyrektora Radia Maryja obrosło legendami. Adam Hofman zgrzeszyłby, gdyby w "Gabinecie cieni" nie zapytał o to człowieka, który jest blisko o. Rydzyka. Hofman nie zgrzeszył, a Andrzej Jaworski się "wyspowiadał".
Przywrócenie do godło korony z krzyżem to ważna sprawa

Przywrócenie do godło korony z krzyżem to ważna sprawa

Polska
- Buduję ruch będący zapleczem dla partii, które bardzo mocno opowiadają się za ochroną życia poczętego i przestrzegają wartości chrześcijańskich - mówi w "Gabinecie cieni" Andrzej Jaworski. Gość Adama Hofmana zdradza, czy wśród tych partii widzi PiS.

"Płażyński pisał donosy, udawał, że jest panem Pomorza"

Polska
W "Gabinecie cieni" Andrzej Jaworski, uważany za człowieka ojca Tadeusza Rydzyka, ostro krytykuje kandydata PiS na prezydenta Gdańska. Gość Adama Hofmana najpierw podkłada bombę pod wizerunek Kacpra Płażyńskiego, a potem podpala lot.

"Toruński łącznik" zdradza, dlaczego na prawicy powstaje nowa partia

Polska
Jest blisko dyrektora Radia Maryja, jak żaden inny polski polityk. Choć Andrzej Jaworski, gość "Gabinetu cieni" odżegnuje się od tego, że tworzy tzw. "partię Rydzyka", to mówi, co spowodowało, że z PiS jest mu obecnie nie po drodze. Słowa "zdrada wartości chrześcijańskich" nie padnie z jego ust, ale lista grzechów partii Kaczyńskiego jest długa.
DJ Adamus:

DJ Adamus: "Chciałbym zejść ze sceny niepokonanym. Fajnie wytaczać sobie nowe cele"

Gwiazdy
Rok temu Adam Jaworski, znany lepiej jako DJ Adamus, zapewniał w Dzień Dobry TVN, że kończy karierę muzyczną. Czuł się jednak zobowiązany wobec fanów i wydął książkę, w której opisał "ciemną stronę show biznesu". "Dzieło życia" zapewniło Jaworskiemu zaproszenia do śniadaniówek na kolejny rok.
Dj Adamus o piosenkach na Eurowizję:

Dj Adamus o piosenkach na Eurowizję: "Nie słyszałem. A Paulla jest?"

Gwiazdy
Wysokie miejsce w konkursie Eurowizji jest od lat marzeniem wielu polskich wokalistów. Najdalej od czasu sukcesu Edyty Górniak zaszedł w ubiegłym roku Michał Szpak. W tym roku o udział w finale walczyć będą między innymi Iwona Węgrowska, Mateusz Maga i Paulla. Ta ostatnia wielokrotnie próbowała zaistnieć na polskim rynku, w tym u boku Dj Adamusa. "Przyjaźń" z byłym kolegą Wojewódzkiego niewiele jednak dała. Dziś Jaworski nie wie nawet, czy Paulla bierze udział w eliminacjach krajowych.
Dj Adamus:

Dj Adamus: "Odkrywam świat na trzeźwo, jest jeszcze trudniejszy do przeżycia"

Gwiazdy
Adam Jaworski przez lata występował w programie Kuby Wojewódzkiego jako Dj Adamus. Obaj kreowali się na kolegów do momentu, w którym Jaworski postanowił powiedzieć głośno, co myśli o Kubie. Pod koniec ubiegłego roku Jaworski wydał książkę, w której opisuje "życie w show biznesie". "Nawrócony" dj chwali się, że przestał pić i zażywać narkotyki. Podkreśla jednak, że takie życie nie do końca mu się podoba...
DJ Adamus

DJ Adamus "gra" na niepodłączonym sprzęcie w "Dzień Dobry TVN"...

Gwiazdy
W środę Jaworski był gościem w Dzień Dobry TVN. Celebryta po raz kolejny promował w telewizji śniadaniowej swoją książkę. Wywiad z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman zwieńczył muzycznym występem. Niestety, podczas grania refrenów DJ Adamus najwyraźniej zapomniał, że sprzęt nie działa bez podłączenia do zasilania. Nie przejmował się wiszącym kablem i z zaangażowaniem "grał solówkę".
DJ Adamus o nowej książce i Kubie Wojewódzkim

DJ Adamus o nowej książce i Kubie Wojewódzkim

Gwiazdy
DJ Adamus, czyli Adam Jaworski, rozpoczął karierę 20 lat temu. Obecnie zamierza zmienić swoją drogę zawodową - chce spróbować swoich sił w nowym stylu muzycznym lub całkowicie zerwać z muzyką i zająć się inną dziedziną. Czym zaskoczy Adam Jaworski? Jakie ma przemyślenia po tylu latach bycia w polskim showbiznesie?
DJ Adamus bez cenzury rozlicza się z przeszłością

DJ Adamus bez cenzury rozlicza się z przeszłością

Gwiazdy
Adam Jaworski, znany szerokiej publiczności jako DJ Adamus, wydał niedawno autobiograficzną książkę Historia złego chłopca. Muzyka spotkaliśmy na pokazie najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. W rozmowie z Basią Pasek stwierdził, że to mądra historia bez cenzury opowiedziana z perspektywy czterdziestolatka, który dojrzał i postanowił zmienić swoje życie.
DJ Adamus:

DJ Adamus: "Szarmanckość i klasa to coś, co powinno cechować prawdziwego mężczyznę"

Gwiazdy
Adam Jaworski, znany szerzej jako DJ Adamus, ogłosił ostatnio, że kończy karierę muzyczną. Celebryta nigdy nie ukrywał, że w jego pracy pociągał go imprezowy styl życia i łatwy dostęp do kobiet oraz używek. W pewnym momencie poczuł się jednak zmęczony takim funkcjonowaniem. Dziś DJ Adamus walczy o nowy wizerunek. Chce być postrzegany jako "szarmancki mężczyzna z klasą".
#dziejesienazywo: Straciłeś pieniądze na polisolokacie? Sprawdź, jak je odzyskać

#dziejesienazywo: Straciłeś pieniądze na polisolokacie? Sprawdź, jak je odzyskać

Polacy, którzy stracili swoje oszczędności zainwestowane w polisolokaty, mają szanse na odzyskanie środków i warto o te pieniądze walczyć. Takiego zdania są goście Łukasza Pałki w #dziejesienazywo. Jacek Łęski, prezes stowarzyszenia "Przywiązani do polisy" oraz Marcin Jaworski, ekspert z biura Rzecznika Finansowego, przekonują, że sprawa sądowa wcale nie jest jedyną drogą do tego, by klienci odzyskali pieniądze zainwestowane w polisolokaty. W rozmowie w #dziejesienazywo eksperci radzą, co zrobić, by dochodzić swoich praw na drodze negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym. Jacek Łęski wskazuje, że instytucje finansowe powinny przede wszystkim rezygnować z pobierania opłat likwidacyjnych.
#dziejesienazywo: Polacy ulokowali ponad 50 mld zł w polisolokatach

#dziejesienazywo: Polacy ulokowali ponad 50 mld zł w polisolokatach

Ponad 50 miliardów złotych ulokowali Polacy w toksycznych polisolokatach oferowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe i banki. - Skala problemu jest znacznie większa niż w przypadku afery Amber Gold - przekonuje w #dziejesienazywo Jacek Łęski, szef stowarzyszenia "Przywiązani do Polisy". Gościem Łukasza Pałki był także Marcin Jaworski, ekspert z biura Rzecznika Finansowego. Przypomniał on Polacy obecnie mają w swoich rękach około pięć milionów polis, które przyniosły im ogromne straty, a rezygnacja z produktu zwykle wiąże się z gigantyczną opłatą likwidacyjną.
Poseł PiS o Rydzyku:

Poseł PiS o Rydzyku: "To prawy człowiek. Na pewno pożyczyłby pieniądze potrzebującemu, albo nawet dał"

Wiadomości
Posłowie Prawa i Sprawiedliwości od momentu objęcia władzy coraz chętniej wyrażają swoje poparcie dla działalności ojca Tadeusza Rydzyka. Okazuje się, że nie tylko prezydent Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński i Beata Kempa są pod wrażeniem działalności "Magnificencji Ojca Dyrektora Założyciela". Do tego grona zalicza się również Andrzej Jaworski, poseł i były prezes Stoczni Gdańsk. W rozmowie z nami stwierdził, że Rydzyk z pewnością oddałby swoje pieniądze potrzebującemu.
Poseł PiS Andrzej Jaworski po orzeczeniu TK: prezesa Trybunału spotka stosowna kara

Poseł PiS Andrzej Jaworski po orzeczeniu TK: prezesa Trybunału spotka stosowna kara

Polityka
- Trybunał Konstytucyjny rozprawił się ze złą ustawą, którą Platforma zaskarżyła do Trybunału, uznając nasze racje, uznając te zapisy za niekonstytucyjne - stwierdził Sławomir Neumann z PO. - Trybunał potwierdził zdanie większości prawników. Dobrze by było, gdyby dotarło to do prezesa Kaczyńskiego, do największych prawników w Prawie i Sprawiedliwości, że jednak się mylą, że warto posłuchać innych i wycofać się z tej ścieżki - dodał.
#dziejesienazywo: Czy przez podatek płacimy więcej bankom?

#dziejesienazywo: Czy przez podatek płacimy więcej bankom?

Finanse
Podatek bankowy spowodował wzrost opłat? Andrzej Jaworski z Prawa i Sprawiedliwości mówił w programie #dziejesienazywo, że jego zdaniem banki wytłumaczyły z czego wynikają ostatnie zmiany cennników.
#dziejesienazywo: Czy SKOK-i też powinny tłumaczyć się z podwyżki opłat?

#dziejesienazywo: Czy SKOK-i też powinny tłumaczyć się z podwyżki opłat?

Finanse
Kasa Stefczyka od 1 stycznia ma nową tabelę opłat i prowizji. Stara została jednak usunięta ze stron internetowych. Wprowadzono jednak niekorzystne zmiany w kontach oferowanych fundacjom. Czy SKOK-om także powinna przyjrzeć się sejmowa Komisja Finansów Publicznych? - Jeśli podwyższają opłaty to tak - mówił w programie #dziejesienazywo Andrzej Jaworski z PiS.
#dziejesienazywo: Tak banki omijają nowy podatek

#dziejesienazywo: Tak banki omijają nowy podatek

Finanse
Banki próbują omijać podatek bankowy udzielając kredytów w swoich zagranicznych oddziałach. Szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych przyznaje w programie #dziejesienazywo, że dostał masę maili w tej sprawie. - Dostałem mail dotyczący kredytu na zakup nieruchomości na milion złotych - mówił Andrzej Jaworski.
#dziejesienazywo: Z czego rozliczać prezesów banków?

#dziejesienazywo: Z czego rozliczać prezesów banków?

Finanse
- Prezesów banków możemy rozliczać z zysków albo misji, którą prowadzą. Jeśli chodzi o banki państwowe dobrze byłoby to wypośrodkować - mówił w programie #dziejesienazywo szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych Andrzej Jaworski. Poseł PiS stwierdził, że on sam jest zadowolony z wystąpienia prezesa PKO BP przed komisją w sprawie podwyżek w bankach.
#dziejesienazywo: Profesor Żyżyński pójdzie do RPP?

#dziejesienazywo: Profesor Żyżyński pójdzie do RPP?

Polska
Po wycofaniu przez Prawo i Sprawiedliwość poparcia dla Henryka Wnorowskiego do Rady Polityki Pieniężnej partia będzie szukała nowego kandydata. - Ja chciałbym, żeby to był prof. Żyżyński - mówił w programie #dziejesienazywo szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych Andrzej Jaworski.
Banki podnoszą opłaty. Bankierzy

Banki podnoszą opłaty. Bankierzy "zaproszeni" na dywanik komisji finansów

Polska
- Banki, które podnoszą teraz opłaty ze względu na nowy podatek łamią prawo - stwierdził Andrzej Jaworski, szef sejmowej komisji finansów publicznych. Poseł PiS dodał, że tzw. ustawa o podatku bankowym zakazuje takich praktyk. W lutym szefowie banków zostaną zaproszeni na posiedzenie komisji, na której zostaną poproszeni o złożenie wyjaśnień.
poprzednie1 2 następne