Wyniki wyszukiwania dla:

Adam Hofman

Liczba wyników: 1156

Nergal o wygranym procesie:

Nergal o wygranym procesie: "Sprawa jest pozamiatana"

Gwiazdy
Postępowanie sądowe w sprawie podarcia Biblii podczas koncertu Behemoth ciągnęło się od prawie siedmiu lat. W marcu Sąd Najwyższy ostatecznie uznał lidera grupy Behemoth za niewinnego. Adam Darski tłumaczył, że darcie Pisma Świętego odbyło się na zamkniętym koncercie, na którym znaleźli się jedynie fani zespołu Behemoth przyzwyczajeni do satanistycznej stylistyki. Doniesienia Ryszarda Nowaka i kilku posłów PiS okazały się więc bezzasadne. Jest to ostateczna decyzja, od której nie obowiązuje odwołanie. Nergal podkreśla, że cieszy go koniec sprawy, którą był nie tylko zmęczony, ale również zdołowany.
#dziejesiewpolsce: więcej bezdomnych

#dziejesiewpolsce: więcej bezdomnych

Polska
W Polsce jest dwa razy więcej bezdomnych niż w 2013 roku. Policjanci i celnicy zlikwidowali w Warszawie jedną z największych w Polsce wytwórni krajanki tytoniowej. Adam Bielan z Polski Razem w programie "Z każdej strony" powiedział, że Jarosław Kaczyński ma szanse znów stanąć na czele rządu. Do sądu trafił pierwszy z pozwów Kamila Durczoka przeciwko tygodnikowi "Wprost". Miłośnicy kolei zapraszają na przejazd ekologiczną drezyną.
Bielan: Komorowski traktowany ulgowo [Z każdej strony]

Bielan: Komorowski traktowany ulgowo [Z każdej strony]

Świat
Jeżeli polityk jest traktowany ulgowo przez media, tak było w przypadku pana prezydenta Komorowskiego, to raczej jest rozpieszczony. Bardzo trudno mu wyjść do ludzi i ubiegać się o głosy. To przypadek bardzo wielu prezydentów ubiegających się o reelekcję. Znamy historię Ronalda Reagana, który przed reelekcją miał bardzo duże kłopoty, żeby przygotować się do debat w 1984 roku - mówi Adam Bielan, polityk Polski Razem w programie "Z każdej strony". Wyjaśnia w ten sposób, błędy popełniane w czasie kampanii prezydenckiej Komorowskiego.

"Tusk założył się, że będzie druga tura" [Z każdej strony]

Polityka
Donald Tusk, wciąż ważny polityk obozu Platformy Obywatelskiej, założył się z kolegami partyjnymi, że będzie druga tura - mówi Adam Bielan z Polski Razem w programie "Z każdej strony". Były europoseł przypomina, że o takim zakładzie dotyczącym wyborów prezydenckich mówił szef PO na Pomorzu Jacek Kozłowski.
Rolnik już schudł. Tylko tego nie widać

Rolnik już schudł. Tylko tego nie widać

Gwiazdy
Adam Kraśko, który zdobył popularność z programie TVP, gdzie szukał żony, próbuje zaistnieć teraz jako celebryta. Jest jednym z uczestników nowego programu Polsatu, Celebrity Splash, gdzie z innymi gwiazdami skacze do wody. W pierwszym odcinku przeszedł do kolejnego etapu jako pierwszy, wygląda więc na to, że może liczyć na sympatię widzów. Rolnik przyznał, że dzięki intensywnym treningom na basenie już udało mu się schudnąć... tylko jeszcze tego nie widać.
Adam Jarubas: też jestem słoikiem

Adam Jarubas: też jestem słoikiem

Polityka
- Ja również jestem "słoikiem", ale wróciłem w swoje rodzinne strony. Jako prezydent będę się starał, żeby do Polski wrócili ludzie, którzy są teraz na emigracji - powiedział Adam Jarubas.
#dziejesiewpolsce: rozbity gang

#dziejesiewpolsce: rozbity gang

Wiadomości
Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało dwunastu członków groźnego gangu, który od kilkunastu lat działał w Wielkopolsce - Adam Słomka poinformował Wirtualną Polskę, że jeszcze w trybie wyborczym pozwie prezydenta Bronisława Komorowskiego o oszczerstwo. - Działająca w stacji TVN komisja do spraw zbadania doniesień o mobbingu i molestowaniu w stacji na początku przyszłego tygodnia zakończy pracę i wyda oświadczenie. Zaskakujący film: tytułowy "rosyjski okupant" wyjaśnia realizowaną od wieków "misję cywilizacyjną" swojego kraju.
Ja za Putinem? Bzdura! [Z każdej strony]

Ja za Putinem? Bzdura! [Z każdej strony]

Polska
- Jesteśmy ślepo zapatrzeni w Niemcy, którzy rozbijają jedność europejską - mówi Adam Jarubas w rozmowie z Wirtualną Polską. Jednocześnie tłumaczy, że po jego liście otwartym pojawiły się komentarze posądzające go o poglądy proputinowskie. - To bzdura - twierdzi kandydat PSL na prezydenta Polski.
Adam Jarubas o wyborach [Z każdej strony]

Adam Jarubas o wyborach [Z każdej strony]

Polityka
Nie chcę być kandydatem koalicji, nie chcę być też wiązany instrukcjami partyjnymi. Prezentuję swój pogląd - mówi Adam Jarubas. Kandydat PSL na prezydenta przyznał, że słyszy już krytykę kolegów koalicjantów i dyskusję w PSL.
Adam z

Adam z "Rolnik szuka żony" o randkach

Gwiazdy
Adamowi Kraśce z "Rolnik szuka żony" ostatecznie nie udało się znaleźć tej jedynej. Natomiast udało się nagrać discopolowy teledysk i zostać dostrzeżonym przez twórców innego programu "Celebrity Splash". "Odważny" rolnik będzie w nim skakał do wody. W rozmowie z Pudelkiem.tv zdradza, że nadal szuka żony.
Adam z

Adam z "Rolnik szuka żony" skacze do wody

Gwiazdy
Adam Kraśko, który jeszcze niedawno szukał żony i nagrał piosenkę disco polo, najwyraźniej postanowił poszukać także innych wrażeń. Dlatego został jednym z uczestników nowego programu Celebrity Splash. Podczas treningu chwalił się, że skakanie z trampoliny idzie mu świetnie, dopóki nie musi wejść na tę najwyższą. "Z tej wysokości nie ma problemu. Skaczę na nogi, skaczę na głowę. Z trójki jest problem". Czy chęć zdobycia sławy okaże się silniejsza niż lęk wysokości?
Body/Ciało - Tomasz Ziętek o filmie

Body/Ciało - Tomasz Ziętek o filmie

Thriller
Na warszawskiej premierze filmu Małgorzacie Szumowskiej towarzyszyła znakomita obsada aktorska ''Body/Ciało'' w składzie: Janusz Gajos, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Ewa Dałkowska, Tomasz Ziętek i debiutująca na dużym ekranie Justyna Suwała. (ls)
Tajner o popularności Żyły i kryzysie polskich skoczków [3/5]

Tajner o popularności Żyły i kryzysie polskich skoczków [3/5]

Polska
Dlaczego Apoloniusz Tajner cieszy się, że Piotr Żyła zyskał ostatnio większą popularność niż Adam Małysz i Kamil Stoch? Czego brakuje mu, żeby regularnie osiągać sukcesy w skokach? Co się dzieje z Maciejem Kotem, który w zeszłym roku zajął 7. miejsce na IO w Soczi, a obecnie często znajduje się poza kadrą Łukasza Kruczka? Dlaczego polscy skoczkowie mają najsłabszy sezon od 3-4 lat? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części nowego odcinka programu "Sektor Gości".
Tajner o Małyszu: w moich oczach pojawiły się łzy [1/5]

Tajner o Małyszu: w moich oczach pojawiły się łzy [1/5]

Sport
Jak wyglądałyby dziś skoki narciarskie w Polsce, gdyby Adam Małysz zakończył karierę w 1999 roku, co poważnie wówczas rozważał? Jak Apoloniusz Tajner wspomina nagłą eksplozję talentu swojego zawodnika? Które wydarzenie w życiu Małysza doprowadziło obecnego prezesa PZN do łez? Czy w dzisiejszych skokach nie brakuje mu tak medialnych rywalizacji jak Małysz - Schmitt i Małysz - Hannawald? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części nowego odcinka programu "Sektor Gości".
Adam Hofman: gdyby można było cofnąć czas, nigdy nie postąpiłbym tak, jak postąpiłem

Adam Hofman: gdyby można było cofnąć czas, nigdy nie postąpiłbym tak, jak postąpiłem

Polska
- Jestem dorosłym chłopcem i zdaję sobie sprawę, jakie są konsekwencje różnych wydarzeń. I nie mówię tego tylko dlatego, że dziś jest Środa Popielcowa. Oczywiście, gdyby można było cofnąć czas, nigdy nie postąpiłbym tak, jak postąpiłem - powiedział w TVP Info były poseł PiS, obecnie niezrzeszony Adam Hofman. Odnosząc się do zbliżających się wyborów parlamentarnych powiedział, że "w tej chwili nie myśli o starcie z jakiejkolwiek listy".
Mazowsze odda 270 mln

Mazowsze odda 270 mln "janosikowego"

Polska
- Najważniejszym założeniem jest nieprzekraczanie 25 proc. naszych dochodów podatkowych. Do tego poziomu powinniśmy przekazywać wsparcie do innych województw - mówi Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego.

"Ktoś popełnił błąd. To nauczka na przyszłość"

Inne
Sobotnią porażkę ze Swietłaną Kuzniecową Agnieszka Radwańska tłumaczyła nieodpowiednim kortem, na którym tenisistki takie jak ona, praktycznie nie są w stanie grać. - Kort został ułożony aby utrudnić grę Marii Szarapowej. Nikt jednak nie wziął pod uwagę, że może być niemal idealny dla Swietłany Kuzniecowej. Jest to kolejny przykład tego, że układamy nawierzchnię w Polsce przeciwko komuś a nie dla siebie - powiedział Adam Romer, redaktor naczelny magazynu "Tenisklub".
Co Polacy sądzą o nagich randkach

Co Polacy sądzą o nagich randkach

Seks
Dwie osoby, zupełnie nagie, na randce na bajecznej wyspie na Zatoce Panamskiej - to okoliczności najnowszego programu randkowego TLC - Adam szuka Ewy. Para będzie musiała przejść przyspieszony kurs wyzbycia się wstydu. Nie będzie to takie łatwe, bo następnego dnia pojawi się ten trzeci lub ta trzecia. Nowy uczestnik będzie próbował zdobyć serce Adama lub Ewy. Zainspirowani pomysłem zapytaliśmy mieszkańców Warszawy, czy skusiliby się na taką randkę. (mk)
Skrót meczu Legia - Dinamo

Skrót meczu Legia - Dinamo

Piłka nożna
Aż sześć bramek padło w towarzyskim meczu Legii Warszawa z Dinamem Bukareszt. Mistrzowie Polski wygrali 4:2, wszystkie gole strzelając w pierwszej połowie. Najlepszym piłkarzem spotkania był autor dwóch trafień, 17-letni Adam Ryczkowski.
Dni otwarte w więzieniu w Garbalinie

Dni otwarte w więzieniu w Garbalinie

Polska
Dyrekcja Zakładu Karnego w Garbalinie koło Łęczycy (woj. łódzkie) zaprasza wszystkich do zwiedzania więzienia. - Naszym zadaniem jest przede wszystkim zaprezentowanie tematu prewencji i pokazanie, że zakład karny to nie jest dobre miejsce i lepiej jest być z rodziną, a nie tracić czas na więzienie - powiedział Adam Kowalski ze służby więziennej.
Małysz o dyskwalifikacji Stocha

Małysz o dyskwalifikacji Stocha

Polska
- Kamil miał kombinezon za duży w pasie o 1 cm. Zawodnik ma zawsze dopasowany strój, ale wystarczy, że mniej zje rano czy wypije i, gdzie jak gdzie, ale w pasie może się ten wymiar zmniejszyć. Skoczek musi się cały czas kontrolować pomimo stresu i emocji. To jest głupi przepis  i ja bym akurat samego zawodnika, w tym przypadku Kamila, absolutnie za to nie obwiniał - tak o dyskwalifikacji Kamila Stocha mówi Adam Małysz.