Wyniki wyszukiwania dla:

żużel

Liczba wyników: 745

Patryk Dudek nie liczny na występ podczas Speedway of Nations.

Patryk Dudek nie liczny na występ podczas Speedway of Nations. "To by oznaczało, że komuś z kolegów przytrafiła się kontuzja"

Żużel
- Jadę do Rosji z kadrą, ale nie liczę na występ w Togliatti, bo to by oznaczało, że któremuś z moich kolegów przytrafiła się kontuzja. Będziemy walczyć tam na torze, który nie jest dobrze znany wielu zawodnikom - mówi Patryk Dudek, reprezentant Polski na żużlu. Polska husaria 20 i 21 lipca w Rosji powalczy w finale Speedway of Nations.
Stępniewski nie ma wątpliwości.

Stępniewski nie ma wątpliwości. "Końcówka sezonu przyniesie wiele niespodzianek"

Żużel
Kiedy PGE Ekstraliga wróci po wakacyjnej przerwie, ekscytująco zapowiada się walka o czwarte miejsce w play-offach, a także rywalizacja o uniknięcie baraży. Prezes Ektraligi Żużlowej spodziewa się także, że w decydującej fazie sezonu może dojść do niespodzianek.
Trudny Stali Gorzów. Bez poprawy skończy się w barażach

Trudny Stali Gorzów. Bez poprawy skończy się w barażach

Żużel
- Mamy trudny sezon. W końcówce musimy się poprawić, by uchronić się przed barażami – mówi lider truly.work Stali Gorzów, Bartosz Zmarzlik. Do niego jedynego z gorzowskiej drużyny nie można mieć pretensji o postawę w tym sezonie. Jeden znakomity żużlowiec to może być za mało, by nie zająć siódmego miejsca, oznaczającego baraże o utrzymanie w PGE Ekstralidze.
Emil Sajfutdinow: Rywale w play-off mogą nas pognać. Wtedy gra rozpocznie się od nowa

Emil Sajfutdinow: Rywale w play-off mogą nas pognać. Wtedy gra rozpocznie się od nowa

Żużel
Fogo Unia Leszno nie przegrała jeszcze meczu w PGE Ekstralidze i jest faworytem do obrony tytułu mistrzowskiego. Emil Sajfutdinow przestrzega jednak przed hurraoptyzmimem i koronowaniem leszczyńskiej drużyny jeszcze przed fazą play-off.
Krzysztof Buczkowski: Mamy dwa mecze u siebie z perspektywą bonusów. To da nam play-offy

Krzysztof Buczkowski: Mamy dwa mecze u siebie z perspektywą bonusów. To da nam play-offy

Żużel
-Ten sezon układa się po naszej myśli. Licznik dni, w których nie wygraliśmy na wyjeździe przestał wreszcie bić. Jeśli znajdziemy się w play-offach pojedziemy bez presji – mówi Krzysztof Buczkowski, żużlowiec MRGARDEN GKM Grudziądz.
Wypadki wyhamowały Krzysztofa Buczkowskiego

Wypadki wyhamowały Krzysztofa Buczkowskiego

Żużel
- To jest niestety żużel. Upadki się zdarzają. Ja miałem w krótkim odstępie dwa dosyć mocne upadki, które trochę mnie wyhamowały – mówi Krzysztof Buczkowski, który próbuje odnaleźć formę z początku sezonu.
Bartosz Zmarzlik o Speedway of Nations.

Bartosz Zmarzlik o Speedway of Nations. "Pojedziemy o jak najlepszy wynik dla Polski"

Żużel
- Pojedziemy maksymalnie zdeterminowani, by walczyć o jak najlepszy wynik dla Polski – mówi Bartosz Zmarzlik, który przed rokiem nie znalazł się w trójce reprezentantów Polski na Speedway of Nations i teraz w Rosji zadebiutuje w imprezie, która w sezonie 2018 pojawiła się w kalendarzu sportu żużlowego, zastępując Drużynowy Puchar Świata, gdzie od lat dominowali biało-czerwoni.
Artiom Łaguta: To najlepszy okres klubu z Grudziądza od pięciu lat

Artiom Łaguta: To najlepszy okres klubu z Grudziądza od pięciu lat

Żużel
- Od kiedy jestem w Grudziądzu, a jeżdżę już tam pięć lat, to najlepszy okres dla tego klubu. Wystarczą nam dwa zwycięstwa na swoim torze z bonusami i znajdziemy się w czwórce – mówi Artiom Łaguta, żużlowiec MRGARDEN GKM-u Grudziądz.
Speedway of Nations.

Speedway of Nations. "Z Moskwy kibice do Toglliatti nie przyjadą, ale i tak liczymy na komplet publiczności"

Żużel
- Z Moskwy z Sankt Petersburga wiadomo, że kibice nie przyjadą do Togliatti na Speedway of Nations. Spodziewamy się fanów z żużlowych miast w Rosji – mówi Artiom Łaguta, reprezentant Rosji, która broni tytułu mistrzowskiego w Speedway of Nations.
Martin Vaculik: Trzech liderów w SGP pokazuje, jak żużel jest wyrównany

Martin Vaculik: Trzech liderów w SGP pokazuje, jak żużel jest wyrównany

Żużel
Martin Vaculik zadowolony jest z tegorocznych występów w Grand Prix, ale żałuje, że stracił trochę punktów w Pradze, gdzie borykał się z problemami sprzętowymi. Słowacki rodzynek w żużlowej elicie nie jest w tym sezonie bez szans na medal IMŚ, tym bardziej, że stawka Grand Prix jest niesamowicie wyrównana.
Martin Vaculik: Trzeba mocno walczyć o play-offy

Martin Vaculik: Trzeba mocno walczyć o play-offy

Żużel
Wakacje w PGE Ekstralidze wcale nie oznaczają urlopów dla żużlowców. Martin Vaculik przyznaje jednak, że kiedy znajdzie kilka dni wolnego, wyjedzie z rodziną odpocząć. W PGE Ekstralidze trzeba być skoncentrowanym, by awansować do fazy play-off. Słowak podkreśla, że liga jest wyrównana i nie bez kozery nazywana jest najlepszą na świecie.
Bartosz Zmarzlik: Tory na Grand Prix nie są żadną wymówką

Bartosz Zmarzlik: Tory na Grand Prix nie są żadną wymówką

Żużel
- Trzeba zasuwać na każdym torze. Te podczas Grand Prix różnią się od ligowych, ale to żadna wymówka – mówi Bartosz Zmarzlik, który bryluje w szwedzkiej Elitserien i polskiej PGE Ekstralidze, co nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w rywalizacji o tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu.
Emil Sajfutdinow: W Rosji poza Toglliatti zainteresowanie SoN jest znikome

Emil Sajfutdinow: W Rosji poza Toglliatti zainteresowanie SoN jest znikome

Żużel
- Media poza rejonem Toglliatti w ogóle nie interesują się żużlem. Tylko w żużlowych miastach w Rosji wiedzą, że u nas odbywa się finał Speedway of Nations. Mimo tego, spodziewam się kompletu kibiców na trybunach w Togliatti – mówi Emil Sajfutdinow, lider reprezentacji Rosji, która broni tytułów mistrzowskiego w Speedway of Nations.
PGE IMME. Wojciech Stępniewski o zasadach IMME.

PGE IMME. Wojciech Stępniewski o zasadach IMME. "Zawodnicy są zobligowani do startu w tych zawodach"

Żużel
Prezes Ekstraligi Żużlowej Wojciech Stępniewski mówi o możliwych nowych lokalizacjach dla przyszłorocznych zawodów PGE IMME. W grę wchodzi zarówno organizacja ich na torze klubu z PGE Ekstraligi, ale także w ośrodku, który nie jeździ w najwyższej klasie rozgrywkowej, a jest w nim duże zapotrzebowanie na żużel w najlepszym wydaniu.
PGE IMME. Koniec wielkiego ścigania w Gdańsku.

PGE IMME. Koniec wielkiego ścigania w Gdańsku. "Rozmawiamy z dwoma innymi ośrodkami żużlowymi"

Żużel
Po czterech latach PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi żegnają Gdańsk. W przyszłym roku impreza, w której startują najlepsi z najlepszych żuzlowców PGE Ekstraligi zmieni lokalizację. Promotor zawodów, Maciej Polny uchyla rąbka tajemnicy, gdzie może odbyć się kolejna impreza PGE IMME.
PGE IMME. Martin Vaculik zawiedziony biegiem finałowym.

PGE IMME. Martin Vaculik zawiedziony biegiem finałowym. "Zabrakło mi prędkości na starcie"

Żużel
- Przed zawodami trzecie miejsce w tak doborowej obsadzie brałbym w ciemno. Wygrałem serię zasadniczą PGE IMME w Gdańsku, ale nie jestem rozczarowany, że w wielkim finale przyjechałem dopiero trzeci - mówi Słowak, Martin Vaculik, który w Gdańsku potwierdził tylko, że w sezonie 2019 znajduje się w wybitnej formie.
PGE IMME. Zmarzlik dorzucił kolejny tytuł do kolekcji.

PGE IMME. Zmarzlik dorzucił kolejny tytuł do kolekcji. "Brakuje mi dwóch tytułów żeby być spełnionym"

Żużel
Bartosz Zmarzlik na torze w Gdańsku wywalczył jeden z tytułów, które brakowało mu w kolekcji żużlowych trofeów. Zawodnik trulywork.pl Stali Gorzów został mistrzem PGE IMME. Teraz uznawanemu za następcę Tomasza Golloba zawodnikowi do pełni szczęścia brakuje jeszcze tytułu Indywidualnego Mistrza Polski, który może zdobyć w niedzielę oraz złotego medalu w Grand Prix.
PGE IMME. Jason Doyle zadowolony ze swojego występu.

PGE IMME. Jason Doyle zadowolony ze swojego występu. "W ostatnim tygodniu zaliczyłem kilka groźnych upadków"

Żużel
- Biorąc pod uwagę to, że jechałem w tych zawodach po ciężkim tygodniu, w którym zanotowałem groźne wypadki, sam awans do finału PGE IMME jest dla mnie wielkim sukcesem i nie ma mowy o rozczarowaniu, że zabrakło mnie na podium - mówi Jason Doyle. Były indywidualny mistrz świata w Gdańsku zajął czwarte miejsce.
IMME: Patryk Dudek nie obronił tytułu.

IMME: Patryk Dudek nie obronił tytułu. "Szkoda, że tor nie pozwalał na walkę"

Żużel
Patryk Dudek nie zdołał obronić tytułu Indywidualnego Międzynarodowego Mistrza Ekstraligi wywalczonego przed rokiem. Tym razem reprezentant Stelmetu Falubazu Zielona Góra odpadł w półfinale, ale mimo tego, po zawodach był w miarę zadowolony ze swojej postawy.
Anita Mazur: Żużlowcy dostają wiadomości, gdzie są wyzywani. To przykre

Anita Mazur: Żużlowcy dostają wiadomości, gdzie są wyzywani. To przykre

Żużel
Anita Mazur z Eleven Sports i Gabriel Waliszko z nSport+ o złym wpływie komentarzy na karierę. - Po czymś takim jest zjazd w dół, wartość spada. Jedna z tenisistek zakończyła karierę, bo hejt ją przerósł - mówi Mazur.
Mazur i Waliszko o tym, co sądzą o żużlowcu pozującym w stroju Adama

Mazur i Waliszko o tym, co sądzą o żużlowcu pozującym w stroju Adama

Żużel
Anita Mazur z Eleven Sports i Gabriel Waliszko z nSport+ o deklaracji Fredrika Lindgrena o wsparciu organizacji LGBT, ale i też o rozebranych zdjęciach tegoż żużlowca, które ten wrzucił na Facebooka.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 36następne