Wyniki wyszukiwania dla:

żabka

Liczba wyników: 6

5600 Żabek już w Polsce. Dziennie dochodzą dwie nowe

5600 Żabek już w Polsce. Dziennie dochodzą dwie nowe

Polska
- Liczymy na 6 tysięcy sklepów w 2019 roku – mówi money.pl Adam Manikowski, wiceprezes Żabka Polska. Jak dodaje, dynamiczny rozwój to efekt zmian na rynku handlowym. – Cena nie jest już podstawową walutą. Klient chce dziś robić zakupy szybko, wygodnie, kompleksowo. Teraz podstawową walutą jest czas – tłumaczy. Jak dodaje, średnio klient spędza w jego sklepie 106 sekund. Manikowski stwierdził, że część deweloperów wpisuje w foldery reklamowe informacje, że Żabka jest w okolicy. Jego zdaniem to efekt coraz większego postawienia w sieci na cyfryzację: zarówno w doborze lokalizacji, jak i później na etapie sprzedaży.   - Mamy nawet narzędzia grywalizacji dla kasjerów. W grze nagradzamy ich za dobrą pracę diamentami, które potem mogą wymienić na nagrody – stwierdza Manikowski. 
Żabka beneficjentem zakazu handlu w niedzielę? Franczyzobiorcy pokazują paragony

Żabka beneficjentem zakazu handlu w niedzielę? Franczyzobiorcy pokazują paragony

Polska
- Nie ma dużych zmian. W tym studio było podnoszone, że niedziele przynoszą gigantyczne wzrosty, tylko niedzielami nie zrobimy całorocznego obrotu. Obserwujemy trend spadkowy stąd, że w piątek i sobotę 78 proc. osób robi zakupy w dyskontach - mówił w "Money. To się liczy" Paweł Tracz z Polskiego Stowarzyszenia Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców.
PiS chce zaostrzyć zakaz handlu.

PiS chce zaostrzyć zakaz handlu. "Zupełnie tego nie rozumiem"

Finanse
Związkowcy od początku postulowali, by ustawa chroniła pracowników, tymczasem zmiany, które są dyskutowane przez komisję poselską całkowicie zaburzą równowagę na rynku pracy – uważa Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji. 
Zakaz handlu w niedziele. Status placówki pocztowej nie dla sklepu

Zakaz handlu w niedziele. Status placówki pocztowej nie dla sklepu

Polska
W przygotowanym przez PiS projekcie zmian w ustawie dotyczącej zakazu handlu w niedzielę znajdą się przepisy doprecyzowujące kwestię placówek pocztowych oraz definicję "rodziny" - poinformował w programie "Money. To się liczy" Alfred Bujara z NSZZ "Solidarność".
Organizacja Handlu o pomyśle rozszerzenia zakazu handlu.

Organizacja Handlu o pomyśle rozszerzenia zakazu handlu. "To skazuje społeczeństwo na brak dostaw"

Polska
- Nie jest to żadne nadużycie, w tej sprawie wypowiedziały się sądy - mówiła w programie "Money. To się liczy" Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, komentując posunięcie sieci Żabka, która może działać w niedziele objęte zakazem handlu, bo jej sklepy mają status placówek pocztowych. Oceniając propozycję "Solidarności" dotyczącą rozszerzenia zakazu handlu od sobotniego wieczora do poniedziałku rano, powiedziała, że to "bardzo zły pomysł". - To skazuje całe polskie społeczeństwo na brak dostaw w poniedziałek rano w sklepach - powiedziała. Jak dodała, tylko niektóre placówki mają magazyny na tyłach swoich sklepów i są w stanie zaopatrzyć sklepy w poniedziałek rano. - Od godzin wczesnych porannych ten towar jest dla nas istotny po niehandlowej niedzieli, nie każdy zdąży zrobić zakupy w sobotę, a zakupy z piątku nie są już tak świeże w poniedziałek rano, jak byśmy sobie wymarzyli - mówiła. Dlatego, przekonywała, konieczne jest, by dostawy odbywały się nocą z niedzieli na poniedziałek lub bardzo wcześnie rano.
Zestaw 3 bajeczek - animacja od Bzyk.tv

Zestaw 3 bajeczek - animacja od Bzyk.tv

Zdrowie
Na zestaw składają się bajeczki: "Pieski małe dwa", "Dziadek fajną farmę miał", "Była sobie żabka mała". Wszystkie te utwory są kochane przez najmłodszych.