Programy

Niszcząca siła natury

Niszcząca siła natury

Przyroda
Tornada, pożary, huragany i powodzie - to groźne, ale jednocześnie fascynujące zjawiska. Ich nieustraszeni łowcy podążają za nimi, ścigają je i nagrywają wszystko, co zobaczą. Niszcząca siła natury i ekstremalne wydarzenia pogodowe zarejestrowane z samego środka żywiołu. To po prostu trzeba zobaczyć.
Orłoś Kontra

Orłoś Kontra

Publicystyka
Orłoś kontra to nowy talk-show jednego z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych Macieja Orłosia. Program rozrywkowy utrzymany w konwencji amerykańskich audycji late night show. Maciej Orłoś odsłania swoje nieodkryte dotąd rozrywkowe oblicze. Jako gospodarz zaprezentuje swoje zdanie na temat bieżących wydarzeń show-biznesowych, społecznych i politycznych. Będzie ostro, kontrowersyjnie, bo Maciej Orłoś pokaże w stosunku do jakich zjawisk jest kontra.W każdym odcinku pojawią się dwaj goście, którzy oprócz tego że będą przepytywani przez Orłosia, staną również w ogniu pytań zadawanych sobie nawzajem. Pojawią się też wyzwania improwizowane, zarówno dla gości, jak i obecnej w studiu publiczności. Zapewnią je mistrzowie gatunku impro: Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski, występujący kiedyś w barwach kabaretu Limo.
Mistrzowie Kabaretu

Mistrzowie Kabaretu

Rozrywka
Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Jurki, Grzegorz Halama - to gwiazdy wieczorów w Telewizji WP. W każdą niedzielę porcja najlepszego humoru w wykonaniu znakomitych artystów. Na galę zaprasza Maciej Orłoś.
Mały dom, wielkie możliwości

Mały dom, wielkie możliwości

Styl życia
Przeciętny Amerykanin mieszka w domu o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych. Niektórzy wpadają na szalony pomysł, by tak wielką przestrzeń zamienić jednak na coś dużo mniejszego. Pomaga im w tym dwójka ekspertów, którzy wiedzą, jak na przestrzeni mniejszej niż 40 metrów kwadratowych zmieścić na przykład czteroosobową rodzinę. I to w dodatku w sposób, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających lokatorów.
Seks wpadki

Seks wpadki

Styl życia
Nieważne, czy to jest przygoda na jedną noc, czy długo oczekiwany upojny wieczór – seks może często niesamowicie skomplikować życie. Poznajcie pary, których łóżkowe ekscesy, sprowadziły na nie całkiem poważne kłopoty. Każdy odcinek pokazuje dziwaczne i grzeszne historie.
Kocham, ale kłamię

Kocham, ale kłamię

Styl życia
Trudne związki, intrygi, oszustwa i zdrady. Życie uczuciowe potrafi być bardzo skomplikowane. Jak dochodzi do sytuacji, w której nikt nie chciałby się znaleźć? O tym właśnie jest paradokument "Kocham, ale kłamię".
Jak zarobić na remoncie

Jak zarobić na remoncie

Styl życia
Jak zarobić na remoncie? Wydawałoby się, że nie jest to nic trudnego - wystarczy tanio kupić dom, szybko go wyremontować i sprzedać z zyskiem. Jednak na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym biznesie, czyha wiele pułapek. Egypt Sherrod, który jest specjalistą od obrotu nieruchomościami, służy im radą i doświadczeniem pomagając omijać wszelkie mielizny.
Luksusowe rezydencje

Luksusowe rezydencje

Styl życia
Prowadzący Gary Takle i jego ekipa zaprasza do zwiedzania prywatnych rezydencji hollywoodzkiej elity, miliarderów z Krzemowej Doliny i innych superbogaczy zaglądając do zakamarków najbardziej luksusowych domów na świecie. Od podziemnych kręgielni do minigolfa na dachu – w tych luksusowych jest dosłownie wszystko, a nawet więcej.
Magia przedmiotów

Magia przedmiotów

Wiedza
Te przedmioty towarzyszą nam na co dzień i nie jesteśmy dziś w stanie wyobrazić sobie bez nich naszego życia. Czy ktoś się jednak zastanawiał jak powstały? Jaka jest ich historia, kto wpadł na pomysł ich stworzenia? W programie "Magia przedmiotów" poznajemy wybrane, kultowe produkty od narodzin pomysłu na nie aż po masową produkcję w fabrykach na całym świecie.
Dzień zagłady: odliczanie

Dzień zagłady: odliczanie

Wiedza
Co może spowodować zagładę naszego świata? Czy jedna z dziesięciu przedstawionych przyczyn? W każdym odcinku naukowcy szczegółowo omawiają zjawiska i kataklizmy, które mogą zmieść życie z powierzchni naszej planety.
Wielkie przeprowadzki

Wielkie przeprowadzki

Styl życia
Każda przeprowadzka wymaga dużo wysiłku i wiąże się ze sporym stresem. Niektóre są jednak znacznie bardziej czasochłonne od innych. Program "Wielkie przeprowadzki" skupia się na tych największych. Jego bohaterami są osoby, których zadaniem jest przemieszczanie obiektów, które teoretycznie nigdy nie powinny zmieniać lokalizacji, takich jak zabytkowe domy, wieże, kościoły czy nawet stacje kolejowe.
Pokochaj lub Sprzedaj - Wakacyjne domy

Pokochaj lub Sprzedaj - Wakacyjne domy

Styl życia
Wyremontować swój dom czy sprzedać i kupić nowy? Na to pytanie nigdy nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Przed tą poważną decyzją staną właściciele domów, a w wyborze doradzi im dwoje ekspertów.
Mega Top 10

Mega Top 10

Wiedza
Twórcy serii prezentują Top 10 najbardziej zdumiewających wynalazków, najszybszych pojazdów, najpotężniejszych maszyn i najbardziej niszczycielskich rodzajów broni. Widzowie poznają przełomowe technologie, które wpłynęły na rozwój motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, budownictwa oraz przedmiotów codziennego użytku. Kolejne odsłony programu poświęcone będą ulubionym potrawom Amerykanów, wehikułom, które mają najlepsze osiągi, budzącym podziw i strach maszynom oraz najnowocześniejszym rodzajom broni.
Największe mosty Wielkiej Brytanii

Największe mosty Wielkiej Brytanii

Wiedza
Są największe, a ich historia jest wciągająca. Mowa o mostach w Wielkiej Brytanii. Opowiada o nich inżynier Rob Bell. Widzowie dowiedzą się jak te skomplikowane konstrukcje zostały zaprojektowane, jaka powstawały i jak bardzo niebezpieczna była praca przy ich budowie.
Connected - połączeni

Connected - połączeni

Rozrywka
Pięciu mężczyzn i pięć kobiet zdecydowało się codziennie, przez niemal rok, pokazywać widzom godzinę ze swojego życia. Tych dziesięć osób różni się między sobą wiekiem i statusem społecznym. Kamera rejestruje ich zachowania w różnych sytuacjach. W ten sposób powstaje jedyna w swoim rodzaju mozaika, która jak nic innego dotąd pokazuje intymne szczegóły życia osób, które odważyły się wziąć udział w tym eksperymencie.
Pogoda

Pogoda

Pogoda
Codzienne informacje pogodowe. Nikola Zbyszewska i Patryk Ignaczak powiedzą, jakiej pogody i gdzie należy się spodziewać. Warto obejrzeć, aby być przygotowanym!
Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod Wyrwigroszem

Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod Wyrwigroszem

Rozrywka
Kabaret pod Wyrwigroszem, komentuje budzące największe emocje tematy, którymi żyją Polacy. Podchodzą do tematu z typowym dla siebie poczuciem humoru i dystansem.
Jestem striptizerem

Jestem striptizerem

Rozrywka
Męscy striptizerzy – czy rozbierają się przed kobietami tylko dla pieniędzy? Jak wygląda ich praca, co sądzą o nich najbliżsi. Kilku z nich opowiada o swoim życiu i pracy odkrywając skryte tajemnice biznesu erotycznego.
Być jak modelka

Być jak modelka

Reality
Skąd się biorą modelki? Co różni "new face" od "first face"? Czy pozowanie jest trudne i jak chodzić po wybiegu? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w najnowszym programie Aleksandry Szwed - "Być jak modelka".
Gdy bogowie każą zabić

Gdy bogowie każą zabić

Reality
Co znajduje się wewnątrz umysłów najbardziej nieprzewidywalnych i niebezpiecznych zabójców w historii? Ich zdaniem, otrzymują rozkazy od samego diabła, a swoimi haniebnymi czynami chcą zdobyć nieśmiertelność. Seria analizuje przypadki morderstw motywowanych śmiertelną mieszanką chorób umysłowych, rytuałów oraz dziwacznych wyznań religijnych.
Fałszywa miłość online

Fałszywa miłość online

Reality
Rzeczywistość pędzi i coraz częściej brakuje nam czasu na poznanie "drugiej połówki". Wiele osób decyduje się na poszukiwanie partnera w sieci. Czy mówią o sobie prawdę? Czy naprawdę są tacy, na kogo się kreują? Nev Schulman z filmu "Catfish" oraz jego kolega, Max Joseph, sprawdzają to. Towarzyszą też tym, którzy postanawiają skonfrontować wirtualną rzeczywistość z prawdziwym światem. Co z tego wyniknie?
Mój koszmarny tatuaż

Mój koszmarny tatuaż

Styl życia
Moda na zdobienie ciała trwa, zwłaszcza przed wakacjami. Niektórzy tracą kontrolę i wpadają w pętlę uzależnienia. Tatuują imiona partnerów oraz liczne wydarzenia z życia. Zdarza się, że mają pokryte obrazkami całe ciało. Co wówczas, gdy powiedzą sobie dość i zechcą pozbyć się tatuażu? Sprawa nie jest już taka prosta. Program prezentuje najgłupsze i najokropniejsze tatuaże, jakie można sobie wyobrazić.
#dzieńdobryWP - rozmowa dnia

#dzieńdobryWP - rozmowa dnia

Publicystyka
Znane i ważne osobistości polityki oraz bohaterowie bieżących wydarzeń - to właśnie oni są gośćmi #dzieńdobryWP. Już od godz. 8 w studiu Telewizji WP spotykają się politycy, eksperci i największe gwiazdy. Program prowadzi Kamila Biedrzycka-Osica i Małgorzata Serafin.
Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

Styl życia
Uczestnicy tego programu nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontu i wystroju wnętrz mają możliwość odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, będą mogli go zamieć na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.
WP Express

WP Express

Styl życia
Świat konsumentów bywa skomplikowany - my pokażemy widzom, jak się po nim poruszać. Lifestyle, nowe technologie, kultura a także tematy ważne dla milionów Polaków -to wszystko w programie WP Express.
Moja strona. Bitwa redaktorów

Moja strona. Bitwa redaktorów

Publicystyka
"Moja strona. Bitwa redaktorów" to program w Wirtualnej Polsce, w którym Jacek Żakowski i Paweł Lisicki komentują istotne sprawy mijającego tygodnia, nadają wagę nadchodzącym wydarzeniom, badają opinię publiczną, ale przede wszystkim starają się przekonać siebie nawzajem oraz widzów do przyjęcia swojego punktu widzenia. Oglądaj w każdy poniedziałek o godzinie 9:00 online w serwisie WP Opinie i na WP.PL.
Kto nami rządzi?

Kto nami rządzi?

Publicystyka
"Kto nami rządzi?" to program w Wirtualnej Polsce, w którym Łukasz Mężyk od nieznanej strony przedstawia nam polityków. Zadaje im pytania, których nie usłyszycie w żadnej innej rozmowie. Czy przedstawiciele polskiej klasy politycznej bardzo różnią się od swoich wyborców? Przekonajcie się oglądając w każdy czwartek o godzinie 9:00 online w serwisie WP Wiadomości i na WP.PL.
Tłit

Tłit

Publicystyka
Money. To się liczy

Money. To się liczy

Publicystyka
Obiegówka

Obiegówka

Publicystyka
Orłoś Kontra

Orłoś Kontra

Publicystyka
Orłoś kontra to nowy talk-show jednego z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych Macieja Orłosia. Program rozrywkowy utrzymany w konwencji amerykańskich audycji late night show. Maciej Orłoś odsłania swoje nieodkryte dotąd rozrywkowe oblicze. Jako gospodarz zaprezentuje swoje zdanie na temat bieżących wydarzeń show-biznesowych, społecznych i politycznych. Będzie ostro, kontrowersyjnie, bo Maciej Orłoś pokaże w stosunku do jakich zjawisk jest kontra.W każdym odcinku pojawią się dwaj goście, którzy oprócz tego że będą przepytywani przez Orłosia, staną również w ogniu pytań zadawanych sobie nawzajem. Pojawią się też wyzwania improwizowane, zarówno dla gości, jak i obecnej w studiu publiczności. Zapewnią je mistrzowie gatunku impro: Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski, występujący kiedyś w barwach kabaretu Limo.
#dzieńdobryWP - rozmowa dnia

#dzieńdobryWP - rozmowa dnia

Publicystyka
Znane i ważne osobistości polityki oraz bohaterowie bieżących wydarzeń - to właśnie oni są gośćmi #dzieńdobryWP. Już od godz. 8 w studiu Telewizji WP spotykają się politycy, eksperci i największe gwiazdy. Program prowadzi Kamila Biedrzycka-Osica i Małgorzata Serafin.
Moja strona. Bitwa redaktorów

Moja strona. Bitwa redaktorów

Publicystyka
"Moja strona. Bitwa redaktorów" to program w Wirtualnej Polsce, w którym Jacek Żakowski i Paweł Lisicki komentują istotne sprawy mijającego tygodnia, nadają wagę nadchodzącym wydarzeniom, badają opinię publiczną, ale przede wszystkim starają się przekonać siebie nawzajem oraz widzów do przyjęcia swojego punktu widzenia. Oglądaj w każdy poniedziałek o godzinie 9:00 online w serwisie WP Opinie i na WP.PL.
Kto nami rządzi?

Kto nami rządzi?

Publicystyka
"Kto nami rządzi?" to program w Wirtualnej Polsce, w którym Łukasz Mężyk od nieznanej strony przedstawia nam polityków. Zadaje im pytania, których nie usłyszycie w żadnej innej rozmowie. Czy przedstawiciele polskiej klasy politycznej bardzo różnią się od swoich wyborców? Przekonajcie się oglądając w każdy czwartek o godzinie 9:00 online w serwisie WP Wiadomości i na WP.PL.
Tłit

Tłit

Publicystyka
Money. To się liczy

Money. To się liczy

Publicystyka
Obiegówka

Obiegówka

Publicystyka
Magia przedmiotów

Magia przedmiotów

Wiedza
Te przedmioty towarzyszą nam na co dzień i nie jesteśmy dziś w stanie wyobrazić sobie bez nich naszego życia. Czy ktoś się jednak zastanawiał jak powstały? Jaka jest ich historia, kto wpadł na pomysł ich stworzenia? W programie "Magia przedmiotów" poznajemy wybrane, kultowe produkty od narodzin pomysłu na nie aż po masową produkcję w fabrykach na całym świecie.
Dzień zagłady: odliczanie

Dzień zagłady: odliczanie

Wiedza
Co może spowodować zagładę naszego świata? Czy jedna z dziesięciu przedstawionych przyczyn? W każdym odcinku naukowcy szczegółowo omawiają zjawiska i kataklizmy, które mogą zmieść życie z powierzchni naszej planety.
Mega Top 10

Mega Top 10

Wiedza
Twórcy serii prezentują Top 10 najbardziej zdumiewających wynalazków, najszybszych pojazdów, najpotężniejszych maszyn i najbardziej niszczycielskich rodzajów broni. Widzowie poznają przełomowe technologie, które wpłynęły na rozwój motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, budownictwa oraz przedmiotów codziennego użytku. Kolejne odsłony programu poświęcone będą ulubionym potrawom Amerykanów, wehikułom, które mają najlepsze osiągi, budzącym podziw i strach maszynom oraz najnowocześniejszym rodzajom broni.
Największe mosty Wielkiej Brytanii

Największe mosty Wielkiej Brytanii

Wiedza
Są największe, a ich historia jest wciągająca. Mowa o mostach w Wielkiej Brytanii. Opowiada o nich inżynier Rob Bell. Widzowie dowiedzą się jak te skomplikowane konstrukcje zostały zaprojektowane, jaka powstawały i jak bardzo niebezpieczna była praca przy ich budowie.
Mały dom, wielkie możliwości

Mały dom, wielkie możliwości

Styl życia
Przeciętny Amerykanin mieszka w domu o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych. Niektórzy wpadają na szalony pomysł, by tak wielką przestrzeń zamienić jednak na coś dużo mniejszego. Pomaga im w tym dwójka ekspertów, którzy wiedzą, jak na przestrzeni mniejszej niż 40 metrów kwadratowych zmieścić na przykład czteroosobową rodzinę. I to w dodatku w sposób, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających lokatorów.
Seks wpadki

Seks wpadki

Styl życia
Nieważne, czy to jest przygoda na jedną noc, czy długo oczekiwany upojny wieczór – seks może często niesamowicie skomplikować życie. Poznajcie pary, których łóżkowe ekscesy, sprowadziły na nie całkiem poważne kłopoty. Każdy odcinek pokazuje dziwaczne i grzeszne historie.
Kocham, ale kłamię

Kocham, ale kłamię

Styl życia
Trudne związki, intrygi, oszustwa i zdrady. Życie uczuciowe potrafi być bardzo skomplikowane. Jak dochodzi do sytuacji, w której nikt nie chciałby się znaleźć? O tym właśnie jest paradokument "Kocham, ale kłamię".
Jak zarobić na remoncie

Jak zarobić na remoncie

Styl życia
Jak zarobić na remoncie? Wydawałoby się, że nie jest to nic trudnego - wystarczy tanio kupić dom, szybko go wyremontować i sprzedać z zyskiem. Jednak na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym biznesie, czyha wiele pułapek. Egypt Sherrod, który jest specjalistą od obrotu nieruchomościami, służy im radą i doświadczeniem pomagając omijać wszelkie mielizny.
Luksusowe rezydencje

Luksusowe rezydencje

Styl życia
Prowadzący Gary Takle i jego ekipa zaprasza do zwiedzania prywatnych rezydencji hollywoodzkiej elity, miliarderów z Krzemowej Doliny i innych superbogaczy zaglądając do zakamarków najbardziej luksusowych domów na świecie. Od podziemnych kręgielni do minigolfa na dachu – w tych luksusowych jest dosłownie wszystko, a nawet więcej.
Wielkie przeprowadzki

Wielkie przeprowadzki

Styl życia
Każda przeprowadzka wymaga dużo wysiłku i wiąże się ze sporym stresem. Niektóre są jednak znacznie bardziej czasochłonne od innych. Program "Wielkie przeprowadzki" skupia się na tych największych. Jego bohaterami są osoby, których zadaniem jest przemieszczanie obiektów, które teoretycznie nigdy nie powinny zmieniać lokalizacji, takich jak zabytkowe domy, wieże, kościoły czy nawet stacje kolejowe.
Pokochaj lub Sprzedaj - Wakacyjne domy

Pokochaj lub Sprzedaj - Wakacyjne domy

Styl życia
Wyremontować swój dom czy sprzedać i kupić nowy? Na to pytanie nigdy nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Przed tą poważną decyzją staną właściciele domów, a w wyborze doradzi im dwoje ekspertów.
Mój koszmarny tatuaż

Mój koszmarny tatuaż

Styl życia
Moda na zdobienie ciała trwa, zwłaszcza przed wakacjami. Niektórzy tracą kontrolę i wpadają w pętlę uzależnienia. Tatuują imiona partnerów oraz liczne wydarzenia z życia. Zdarza się, że mają pokryte obrazkami całe ciało. Co wówczas, gdy powiedzą sobie dość i zechcą pozbyć się tatuażu? Sprawa nie jest już taka prosta. Program prezentuje najgłupsze i najokropniejsze tatuaże, jakie można sobie wyobrazić.
Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver

Styl życia
Uczestnicy tego programu nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontu i wystroju wnętrz mają możliwość odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, będą mogli go zamieć na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.
WP Express

WP Express

Styl życia
Świat konsumentów bywa skomplikowany - my pokażemy widzom, jak się po nim poruszać. Lifestyle, nowe technologie, kultura a także tematy ważne dla milionów Polaków -to wszystko w programie WP Express.

Ważne rozmowy

Dlaczego Merkel przyjechała do Polski? Scheuring-Wielgus nie ma złudzeń

Dlaczego Merkel przyjechała do Polski? Scheuring-Wielgus nie ma złudzeń

Tłit
Joanna Scheuring-Wielgus komentowała w programie "Tłit" wizytę kanclerz Niemiec Angeli Merkel w Polsce. - A co miała zrobić? Przyjechała po to, by wyczuć jaka panuje u nas atmosfera. Zastanawiam się, czy premier Morawiecki był na tyle odważny, by powiedzieć: "Angela, oddaj naszą kasę za reparacje!". Wątpię. PiS mówi o nich tylko na potrzeby polityki wewnętrznej - stwierdziła. W ocenie posłanki Nowoczesnej, nikt się z Polską nie liczy. - Jestem zadziwiona zachowaniem rządu PiS, który cały czas nie rozumie, że działa źle. Mają wrażenie, że wszyscy się na nich uwzięli, a tylko oni działają zgodnie z prawem. Tak nie jest - przekonywała. Dostało się również szefowi MSZ Jackowi Czaputowiczowi. Scheuring-Wielgus nazwała go "ministrem z łapanki".
Scheuring-Wielgus: Nie przypuszczałam, że przez 2,5 roku PiS tak zdemoluje państwo

Scheuring-Wielgus: Nie przypuszczałam, że przez 2,5 roku PiS tak zdemoluje państwo

Tłit
Posłanka Nowoczesnej komentuje coraz bliższe relacje łączące jej partię z Platformą Obywatelską. - W obliczu wyborów samorządowych najlepszą strategią, aby wygrać z PiS jest szeroka koalicja- mówi nawiązaniu do wspólnych list wyborczych. Joanna Scheuring-Wielgus skomentowała też podchody PO pod przejęcie Nowoczesnej. - Platforma chciała to zrobić w momencie gdy powstawaliśmy. Z resztą na miejscu Grzegorza Schetyny zrobiłabym dokładnie to samo - mówi. - Jednak gdyby do tego doszło to wtedy nie byłoby dla mnie miejsca w tej partii. Ale myślę, że członkowie Nowoczesnej nie dopuszczą, abyśmy zostali wchłonięci. W zasadzie to jestem o tym przekonana - twierdzi Scheuring-Wielgus
Scheuring-Wielgus: Nie obrażam się za porównania do Hitlera

Scheuring-Wielgus: Nie obrażam się za porównania do Hitlera

Tłit
Posłanka Nowoczesnej mówi o tym, jak powinien wyglądać język w przestrzeni publicznej. - Porównywano mnie do wielu osób, nawet do Hitlera. Za to się nie obrażam, bo to jest czyjaś opinia - mówi Joanna Scheuring-Wielgus. - Ale nawoływania do zabójstwa czy golenia głowy są niedopuszczalne. Podobnie jak słowa o mordercach czy donosicielstwie - dodaje. Polityk apeluje o debatę merytoryczną i reprezentującą pewien poziom. - Czasem trzeba trzymać język za zębami, przyznać się do błędu albo przeprosić - radzi.
Jak się bankrutuje w Polsce. Potrzeba około 2 tys. zł

Jak się bankrutuje w Polsce. Potrzeba około 2 tys. zł

Money. To się liczy
- Upadłość nie przychodzi łatwo. Ona wiąże się z tym, że tracimy wszystko. Sam wniosek łatwo zgłosić - kosztuje około 30 zł. Ogólny koszt jest wyższy - szacujemy go na 2 tys. zł - mówi Sławomir Grzelczak, wiceprezes BIK. 
Zmiany w ustawie o zakazie handlu. Nie wcześniej niż w czerwcu

Zmiany w ustawie o zakazie handlu. Nie wcześniej niż w czerwcu

Money. To się liczy
- Ta ustawa musi zacząć funkcjonować. Przyzwyczaić do niej muszą się klienci, przedsiębiorcy i ich pracownicy - mówił w "Money. To się liczy" Stanisław Szwed, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej. Jak dodał, zmiany zostaną wprowadzone nie wcześniej niż w czerwcu.
Emerytury dla matek wychowujących dzieci. "Jest problem finansowy"

Emerytury dla matek wychowujących dzieci. "Jest problem finansowy"

Money. To się liczy
Wychowywanie dzieci liczone do emerytury? Ciągle brakuje na to pieniędzy, ale resort rodziny uznaje pomysł za dobre rozwiązanie. - Trzeba przekonać tych, którzy odpowiadają za finanse państwa - mówił wiceminister rodziny Stanisław Szwed.