Zwiastun

... więcej »
Wraca "Wyborczy grill". Oglądaj w każdy poniedziałek o 15:00 na WP.pl

Wraca "Wyborczy grill". Oglądaj w każdy poniedziałek o 15:00 na WP.pl

Wyborczy Grill
Wybory do europarlamentu jeszcze nigdy nie wywoływały tylu emocji, mimo, że jesteśmy w Unii już 15 lat. Dla jednych to walka o powstrzymanie Polexitu, dla drugich "prawybory" do parlamentu krajowego. Co poniedziałek o 15:00 w programie "Wyborczy grill" będę pytał jednego z kandydatów do PE w jakim celu wybiera się do Brukseli. W drugiej części programu zapytam czołowych publicystów o przebieg europejskiej kampanii i spróbujemy przewidzieć - kto zdobędzie najwięcej mandatów w maju, a tym samym będzie bliższy wygraniu wyborów parlamentarnych jesienią. Marek Kacprzak, zapraszam.
Premierowe odcinki Ucha Prezesa!

Premierowe odcinki Ucha Prezesa!

Zwiastun
Walka o fotel prezydencki w stolicy to odpowiedni moment, by rozpocząć kolejny sezon intryg w najważniejszym gabinecie w Polsce. Co na temat wyniku wyborów ma do powiedzenia Prezes, jego zausznik - Mariusz oraz cała świta oddanych współpracowników?
Ostry dyżur w Telewizji WP!

Ostry dyżur w Telewizji WP!

Zwiastun
en program ukazujące kulisy pracy lekarzy z ostrego dyżuru. Ich zajęcie należy do najtrudniejszych na świecie. Wiąże się z nim olbrzymi stres i niewyobrażalna wręcz odpowiedzialność, gdyż ceną za każdą minutę zwłoki lub błędną decyzję może być ludzkie życie. Spośród wielu historii, których świadkami są pracownicy ostrego dyżuru, autorzy programu wybierają te najbardziej niesamowite i zadziwiające. Lekarze opowiadają także o chwilach zwątpienia, bezsilności, ale i radości, jaką odczuwają za każdym razem, gdy uda im się wyrwać kolejne ludzkie istnienie ze szponów śmierci.