Telewizja naziemna Wirtualnej Polski- WP.TV


Moja strona. Bitwa redaktorów

Złośliwości w programie WP. Poszło o ulicę Lecha Kaczyńskiego

Ulica Lecha Kaczyńskiego w Warszawie podzieliła komentatorów WP. Jacek Żakowski uważa, że obecna nazwa ("Armii Ludowej") powinna zostać, bo "była to patriotyczna organizacja, która walczyła o Polskę". Według niego, polecenie w tej sprawie wydał "dyktator Jarosław Kaczyński". Paweł Lisicki nie wytrzymał: "niemal pan mówi jak manifest PKWiN". Padło nawet porównanie do Adolfa Hitlera.

... więcej »

lech kaczyński, warszawa, jacek żakowski, paweł lisicki 28 109 2:50

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (1)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~wtyka82 2017-11-13 (18:58) 19 godzin i 35 minut temu

GDYBY jeden z tych panów miał więcej rozumu , a może lepszej jakości oleju w swojej łepetynie i nie był zaślepiony propagandą PIS-u i policji polityczne / IPN -u / to ów dziennikarz zastanowiłby się nad swoją kompromitacją podstawowej wiedzy! Choćby życiowej. Szanowny jaśnie wielmożny i oświecony panie dziennikarzu ! OŚWIEĆ TV – widzów i internautów w kraju i na świecie jak to się stało , że krew i śmierć żołnierza ARMII KRAJOWEJ CZY POWSTAŃCA WARSZAWSKIEGO , ŻÓŁNIERZA GEN. MACZKA oddającego życie w II WOJNIE ŚWIATOWEJ jest WIĘCEJ WARTA OD żołnierza ARMII LUDOWEJ , ŻOŁNIERZA LWP walczącego od LENINO do BERLINA ?? i innych żołnierzy , bojowników o Polskę ! ?? TAK SAMO JAK LOSY żołnierzy francuskich w II WOJNIE ŚWIATOWEJ były różne a politycy, decydenci nieudolni w obronie ojczyzny podpisując haniebną kapitulację z Hitlerem a później z nim współpracując. PODOBNE losy spotkały żołnierzy polskich roku 1939 i dalej którzy na wszystkich frontach walczyli z Niemcami w różnych organizacjach zbrojnych w Armii Krajowej , Armii Ludowej w Ludowym Wojsku Polskim czy żołnierzy gen Maczka oraz POWSTANCY WARSZAWSCY ich KREW ŚMIERĆ I POŚWIĘCENIE BYŁO JEDNAKOWE - „mój „ WIELMOŻNY PANIE ! JEDNAK Francuzi mimo , że ewidentnie AMERYKANIE i Anglicy czyli ROOSEVELT i CHURCHILL co najmniej do roku 1943 prowadzili podwójną grę utrzymując kontakty dyplomatyczne z rządem VICHY rozgrywając gen. de GAULLA dla własnych przyszłych wpływów kolonialnych ! To gen de GAULLE po wojnie potrafił zbudować jedność w narodzie i jedność polityczną i nie pawał zemstą na poprzednikach !! BUDOWAŁ MOCARSTWO OD PODSTAW ! NATOMIAST POLACY ta skrajna falanga nawet po 72 latach po II WOJNIE ŚWIATOWEJ i w 100. leci odzyskania pierwszej wolności niepodległości !! szuka zemsty manipulując i przeinaczając historię polski i świata !! mało tego na CMENTARZACH SZUKAJĄ żołnierz tych ZŁYCH !! i próbują się odgrywać za wszystkie SWOJE ŻYCIOWE NIEPOWODZENIA - NAPUSZCZAJĄC POLAKÓW NA SIEBIE a tym samym chcą z POLSKIEGO NARODU ZROBIĆ ŚWIATOWYCH AWANTURNIKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ** panie mierny dziennikarzu opamiętaj się ! **

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Zobacz także

Specjalnie wjechał w pieszego. Z zazdrości

Specjalnie wjechał w pieszego. Z zazdrości

Wiadomości
Policjanci początkowo myśleli, że to zwykły wypadek drogowy. W Boguszowie-Gorcach pod Wałbrzychem kierujący renault potrącił pieszego idącego chodnikiem. 26-latek doznał niewielkich obrażeń i pozostał w szpitalu na obserwacji. Mundurowi przyjrzeli się jednak sprawie. Okazało się, że 31-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc groził już wcześniej potrąconemu mężczyźnie. Wysyłał mu SMS-y, w których pisał, że pozbawi go życia.
4 mld lat temu na Marsie były oceany

4 mld lat temu na Marsie były oceany

Wiadomości
To, że na Marsie jest woda wiemy nie od dziś. Istnieje tylko w formie lodu, np. na marsjańskim biegunie północnym. Nie zawsze tak było. Kiedyś na 1/3 powierzchni Czerwonej Planety była pokryta ogromnymi oceanami. Jak i kiedy powstały? Uformował się po erupcji największych wulkanów w Układzie Słonecznym.
"Tłit". Krzysztof Łapiński o premiach

"Tłit". Krzysztof Łapiński o premiach

Tłit
- Zawsze premie dla władzy będą wzbudzać kontrowersje. To jest tak, że prezydent dostrzegł naszą pracę - powiedział rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński w programie "Tłit". Przyznał, że dostał w zeszłym roku ok. 22 tys. złotych premii. - Nic nie ukrywamy, wszystko jest jawne - powiedział.
Kontrowersyjny projekt ws. aborcji. Co na to Duda?

Kontrowersyjny projekt ws. aborcji. Co na to Duda?

Tłit
- Prezydent nie będzie uchylał się od odpowiedzialności. Czeka na ostateczny kształt prawa, które wyjdzie z parlamentu - oznajmił rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. W poniedziałek sejmowa komisja sprawiedliwości poparła obywatelski projekt zakładający całkowity zakaz aborcji. Co na to Andrzej Duda? - 850 tys. ludzi podpisało się pod projektem, jest procedowany, takie są reguły funkcjonowania parlamentu. Zobaczymy, kiedy będzie uchwalony, w jakim kształcie i wtedy prezydent będzie się na ten temat wypowiadał - mówił Łapiński w programie "Tłit". - Prezydent musi podjąć suwerenną decyzję, zgodnie ze swoim sumieniem i tym, co uważa za najlepsze - dodał. Przypomniał, że Andrzej Duda nie ukrywał swojego zdania i prezentował je zarówno w trakcie kampanii, jaki i po. - Mówił, że jest przeciwko aborcji eugenicznej - podsumował rzecznik.
Krzysztof Łapiński o kwestii reparacji: Nie mogę wiele zdradzić

Krzysztof Łapiński o kwestii reparacji: Nie mogę wiele zdradzić

Tłit
W rozmowie z Markiem Kacprzakiem wypowiadał się Krzysztof Łapiński. Na pytanie, czy prezydent Andrzej Duda poruszył kwestie reparacji podczas spotkania z kanclerz Merkel odpowiedział: - Pamiętajmy, że to jest sprawa skomplikowana. Potrzebne są analizy i ekspertyzy prawne - tłumaczy rzecznik prezydenta. - Mogę jedynie powiedzieć, że ta sprawa stoi na agendzie rozmów polsko-niemieckich - zdradził Łapiński.
Andrzej Duda pojedzie na mundial? Rzecznik prezydenta wyjaśnia

Andrzej Duda pojedzie na mundial? Rzecznik prezydenta wyjaśnia

Tłit
- Prezydent Andrzej Duda będzie kibicował polskiej drużynie. Na pewno nie pojedzie na mecz otwarcia mistrzostw świata w Rosji, ale czy pojedzie na mecze Polaków, zobaczymy. Decyzja jeszcze przed prezydentem  - powiedział rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński w programie „Tłit”. Wyjaśnił, że wszystko zależy od ustaleń z sojusznikami w UE i NATO.
Krzysztof Łapiński odpiera zarzuty wobec kampanii wyborczej Andrzeja Dudy

Krzysztof Łapiński odpiera zarzuty wobec kampanii wyborczej Andrzeja Dudy

Tłit
Śledztwo brytyjskich mediów potwierdziło wykorzystywanie danych na portalach społecznościowych do manipulacji i marketingu politycznego. "Guardian" przytoczył polski wątek w aferze, cytując samego Facebooka. W swoim dziale "Success stories", portal społecznościowy opisuje ostatnie wybory prezydenckie w Polsce. "Zarówno język, jak i twierdzenia zawarte w opisie, są niesamowicie podobne do tych używanych przez Cambridge Analytica" - konkluduje "Guardian". - Nie mam żadnej wiedzy, ani nie przypominam sobie w ogóle, żeby z takich narzędzi korzystał kandydat PiS - tak odpiera zarzuty wobec prezydenta Krzysztof Łapiński, w rozmowie z Markiem Kacprzakiem.
Liliana Religa: to usankcjonowanie przemocy wobec kobiet

Liliana Religa: to usankcjonowanie przemocy wobec kobiet

Wiadomości
Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka zebrała się, by zaopiniować projektu ustawy o zmianie ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Na sali nie obyło się bez krzyków i emocji. 
Nowy spot twórców #RespectUS. Uderza w ekologów

Nowy spot twórców #RespectUS. Uderza w ekologów

Wiadomości
Twórcy kampanii #RespectUS, która była hitem sieci, przygotowali nową produkcję. Związani z branżą futrzarską działacze tym razem uderzają w organizacje ekologiczne - przedstawiają historie ludzi, którym odebrano zwierzęta.