Wiadomości

Wyjechała na 3 dni. To co zastała po powrocie odbiera mowę

Kobieta z Irlandii przed 3-dniowym urlopem umieściła swojego husky w hodowli. Gdy wróciła do domu okazało się, że jej zwierzak zmarł i został zawinięty w taśmę do pakowania. Nova miała problemy z zapaleniem jelita grubego, które z powodzeniem leczono sterydami.

... więcej »

1:22

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (14)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~darkwolf 2019-04-25 (14:31) 20 godzin i 50 minut temu

ludzie bez serca są i jakichkolwiek zahamowań takich to powinno się wsadzać do wiezienia na długie lata.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Autmex 2019-04-25 (14:18) 21 godzin i 3 minuty temu

Może opiekuni pracowali wcześniej w Amazonie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
13
~asdasd 2019-04-25 (12:10) 23 godzin i 11 minut temu

Jeśli pies miał zapalenie jelita, to nie wierzę, że objawy pojawiły się po tym jak oddała psa na "przechowanie" i że zgon psa nastąpił tak szybko. Z tekstu wynika, że miał problemy, a więc ona przed oddaniem psa powinna zadbać o jego zdrowie. Ta chorego psa podrzuciła do hodowli, tak jakby chciała zrzucić na kogoś odpowiedzialność za jego leczenie, a teraz za śmierć. Z tekstu wynika też że pies nie był leczony, a więc winę ponosi ta kobieta a nie tymczasowi opiekunowie, którzy mogli nawet nie wiedzieć, że pies jest chory, bo zapewne warunkiem przyjęcia psa pod opiekę było to, że pies będzie zdrowy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
26
Zgadzam się z opinią
9
~Owi3c 2019-04-25 (12:21) 23 godzin temu

Zawinięty w nieludzki sposób... Pies, to "ludź" We łbach się przewraca ludziom. Biedne pieski w schroniskach, biedne pieski głodują na ulicach... Pewnie, że biedne. A co z ludźmi głodującymi w Afryce? Dziećmi, kobietami? Co z dziećmi sprzedawanymi jak niewolnicy? No, ale to przecież ludzie... tylko ludzie! Jakoś nie potrafię znaleźć żadnego posta " przygarnęłam biedne, głodne dziecko z Afryki czy innego kontynentu...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
6
~OLA 2019-04-25 (13:06) 22 godzin i 15 minut temu

CO TO ZA WLASCCIEL KTORY JEDZIE NA WAKACJIE A PSA ODDAJE DO OBCYCH LUDZI MASAKRA TO NIE CZLOEIEK A POTWOR!!!!!!MASAKRA\!!!JA MAM CHOREGO PSA OD PONAD 6 LAT MA PRAWIE 9 LAT I BEZ NIEGO NIE RUSZAM SIE NA KROK NIE JEZDZE NA WAKACJIE JESTEM Z NIM CALY CZAS RAZ NIE CHCE ROBIC MU STRESU BO ZLE REAGUJE JAK CZLOWIEK DWA DOSTAJE TABLETKI NIE WYOBRAZA SOBIE DAC HGO KOMUS I JECHAC NA WAKACJIE I MYSLEC CO Z NIM SIE DZIEJE DALI MU LEKARSTWA CZY NIE!!!TACY LUDZIE ABSOLUTNIE NIE POWINNI MIEC ZWIERZAT!!!!!!!!WSTYD!!!!I JESZCZE ARTYKULY O TYM PISZA MASAKRA!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~hemkiwe 2019-04-25 (12:37) 22 godzin i 44 minut temu

Człowiek po śmierci to też już tylko ciało. Chciało by się, żeby było inaczej, ale nie jest.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~zaczarowan olowe 2019-04-25 (12:35) 22 godzin i 46 minut temu

bo zwierze przed urlopem z zaufana osoba sie zostawia, ktora zna psa a pies ta osobe

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
10
~majkkk 2019-04-25 (11:54) 23 godzin i 27 minut temu

No i słusznie zrobili. Ryzyko zakażenia hipotetyczne było i tyle. Psa zabił pewnie stres z powodu wyjazdu właścicielki. Nałożyło się to na chorobę. Szkoda psiaka...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Zobacz także

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Wiadomości
Gmina Wadowice Górne należy do najbardziej poszkodowanych przez ulewy i gwałtowny wzrost poziomu rzek na południu Polski. Wisła przerwała tam wał powodziowy i zalała 120 domów. Na miejscu jest nasz reporter Klaudiusz Michalec.
#Newsroom - Zbigniew Ziobro

#Newsroom - Zbigniew Ziobro

Odcinek: 1
Zbigniew Ziobro był gościem cotygodniowego programu WP i Polsat News #Newsroom. Po nim głos zabrali publicyści. Bieżące wydarzenia komentowali Kamila Baranowska i Łukasz Mężyk.
Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

#Newsroom
Jaki Zbigniew Ziobro jest prywatnie? Jego matka jest stomatologiem, czy minister boi się dentysty? Takie pytania padły w programie #Newsroom. - Jako dziecko przebywałem z pacjentami. Tak mnie nastraszyli, że przez pewien czas bardzo się bałem siadać na fotel, ale od pewno czasu zupełnie się nie boję - odpowiedział Ziobro. Zapytany o kuchnię o. Rydzyka, zapewnił, że jest skromna. - Jest pani, która przychodzi i świetnie gotuje. Warunki życia u ojca dyrektora są bardzo skromne na tle tego, co słyszę . Jest taki malutki maybach, z którego ojciec się śmieje, ale oczywiście to bajka - zaznaczył minister.
Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem.

Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem. "Nie ufam mu"

#Newsroom
Na tydzień przed wyborami do Europarlamentu, podczas marszu "Polska w Europie" w Warszawie, Donald Tusk skierował mocne słowa pod adresem obozu rządzącego. W programie #Newsroom odpowiedział mu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Czy warto głosować na kogoś, kto grzmiał, że wprowadzi kastrację chemiczną pedofilów, a potem złagodził konsekwencje prawne czynów pedofilskich? To świadectwo braku wiarygodności. Nie ufam panu premierowi. Pięknie używa słowa, ale po czynach go poznacie - podkreślił.
Film

Film "Tylko nie mów nikomu" atakiem na Kościół? Zbigniew Ziobro odpowiada

#Newsroom
Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka twierdzi, że film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" jest atakiem na Kościół. Zdaniem Zbigniewa Ziobro Kościół ma prawo czuć się atakowany. W programie #Newsroom minister sprawiedliwości przypomniał, że kiedy on chciał, by Roman Polański poniósł odpowiedzialność za swoje czyny, środowisko artystyczne stanęło w obronie reżysera. - Przedstawienie filmu o pedofilii w Kościele jest związane z pewną grą środowisk. Zjednoczona Prawica jest za komisją śledczą, ale przeciwko próbie stworzenia fałszywego wrażenia, że  problem pedofilii dotyczy jednego środowiska - podkreślił.
Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich.

Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich. "Jest we mnie smutek przemieszany z żalem i złością"

#Newsroom
Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro w programie #Newsroom przyznał, że oglądał film braci Sekielskich "Tylko nie mówi nikomu". Jak powiedział, docenia odwagę tych, którzy mówią o swojej traumie, przeżyciu gwałtu. - Ja to szanuję i zawsze będę takich osób broni - podkreślił. Dodał, że po zobaczeniu filmu, jest w nim "smutek przemieszany z żalem i złością". Jednocześnie stwierdził, że „jest słabość kościoła instytucjonalnego”.

"Wyborczy Grill". "Mamy całą armię dyplomatołków"

Wyborczy Grill
Władysław Teofil Bartoszewski przyznał, że w polskie interesy wciąż reprezentuje "armia dyplomatołków". - Twierdzą, że wynik głosowania 27:1 to nasze zwycięstwo - powiedział kandydat PSL i Koalicji Europejskiej.
ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

Wyborczy Grill
Strajk nauczycieli 2019 nie zostanie zawieszony na czas rozmów z rządem. Szef ZNP Sławomir Broniarz nie chce brać udział w okrągłym stole dla oświaty. Goście "Wyborczego Grilla" komentują.
Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy

Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy "nie"

Wiadomości
- Nie chcemy wysokich europejskich cen – mówił w sobotę podczas konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. Jak dodawał, Niemcy bronią swoich interesów nawet, gdy godzi to w interesy innych państw (np. Nord Stream). - I my też będziemy bronili interesów naszych obywateli. Europejskie płace "tak", europejskie ceny "nie" i mamy w tym poparcie większości Polaków – zaznaczył odnosząc się do chęci przyjęcia euro przez część polityków Platformy Obywatelskiej i Koalicji Europejskiej.