Wyborczy Grill

21 października pójdziemy zagłosować w wyborach samorządowych. W programie Wirtualnej Polski "Wyborczy Grill", Marek Kacprzak, Michał Wróblewski i Jakub Jankowski, biorą na ruszt polityków. Który najlepiej wypadnie w grillowaniu?

... więcej »

"Wyborczy Grill". "Mamy całą armię dyplomatołków"

Wyborczy Grill
Władysław Teofil Bartoszewski przyznał, że w polskie interesy wciąż reprezentuje "armia dyplomatołków". - Twierdzą, że wynik głosowania 27:1 to nasze zwycięstwo - powiedział kandydat PSL i Koalicji Europejskiej.
ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

Wyborczy Grill
Strajk nauczycieli 2019 nie zostanie zawieszony na czas rozmów z rządem. Szef ZNP Sławomir Broniarz nie chce brać udział w okrągłym stole dla oświaty. Goście "Wyborczego Grilla" komentują.
Wyborczy Grill. Agata Szczęśniak o taktyce PiS

Wyborczy Grill. Agata Szczęśniak o taktyce PiS

Wyborczy Grill
- PiS zastosował swoją tradycyjną taktykę - powiedziała publicystka OKO.press w rozmowie z Markiem Kacprzakiem i Marcinem Makowskim. W "Wyborczym Grillu" dyskusja o tym, po co ogłaszać dopłaty dla rolników w przeddzień strajku nauczycieli.
Wyborczy Grill. Dominik Tarczyński czeka na rywala.

Wyborczy Grill. Dominik Tarczyński czeka na rywala. "Nikt się nie zgłosił"

Wyborczy Grill
Dominik Tarczyński obiecał w programie "Wyborczy Grill", że PiS wywalczy w Parlamencie Europejskim dopłaty dla rolników, o których mówi Jarosław Kaczyński. Poseł pochwalił się też swoim sukcesem w UE, od którego miało zrobić się słabo jego politycznym rywalom.
Wyborczy Grill. Dominik Tarczyński komentuje kpiny Broniarza

Wyborczy Grill. Dominik Tarczyński komentuje kpiny Broniarza

Wyborczy Grill
Dominik Tarczyński oburzył się słowami szefa ZNP Sławomira Broniarza, który stwierdził, że "lepiej być świnią, niż nauczycielem". Poseł skrytykował strajk nauczycieli.
Wyborczy Grill. Gorzka prawda o taktyce PiS wobec nauczycieli

Wyborczy Grill. Gorzka prawda o taktyce PiS wobec nauczycieli

Wyborczy Grill
Dlaczego PiS nie godzi się na postulaty nauczycieli? Publicystka OKO.press Agata Szcześniak w rozmowie z Markiem Kacprzakiem i Marcinem Makowskim ma bolesną odpowiedź na to pytanie.
Dominik Tarczyński o

Dominik Tarczyński o "dzienniczkach". "To karta posła"

Wyborczy Grill
- Lepiej być sto razy strofowanym przez prezesa niż raz pochwalonym przez Tuska - powiedział kandydat PiS. Dominik Tarczyński wyjaśnił, jak wygląda karta posła nazywana "dzienniczkiem".
Dominik Tarczyński: Anna Zalewska osiągnie świetny wynik

Dominik Tarczyński: Anna Zalewska osiągnie świetny wynik

Wyborczy Grill
Minister edukacji Anna Zalewska, choć kandyduje do Parlamentu Europejskiego, nie prowadzi kampanii. - Jeżeli ktoś przez wiele lat pokazywał, na czym się zna i jak, to wyborcy go docenią - powiedział jej klubowy kolega, Dominik Tarczyński.
Wraca

Wraca "Wyborczy grill". Oglądaj w każdy poniedziałek o 15:00 na WP.pl

Wyborczy Grill
Wybory do europarlamentu jeszcze nigdy nie wywoływały tylu emocji, mimo, że jesteśmy w Unii już 15 lat. Dla jednych to walka o powstrzymanie Polexitu, dla drugich "prawybory" do parlamentu krajowego. Co poniedziałek o 15:00 w programie "Wyborczy grill" będę pytał jednego z kandydatów do PE w jakim celu wybiera się do Brukseli. W drugiej części programu zapytam czołowych publicystów o przebieg europejskiej kampanii i spróbujemy przewidzieć - kto zdobędzie najwięcej mandatów w maju, a tym samym będzie bliższy wygraniu wyborów parlamentarnych jesienią. Marek Kacprzak, zapraszam.
Wyborczy Grill - Małgorzata Wasserman

Wyborczy Grill - Małgorzata Wasserman

Odcinek: 8
21 października poszliśmy zagłosować w wyborach samorządowych. W programie Wirtualnej Polski "Wyborczy Grill", Marek Kacprzak, Michał Wróblewski i Jakub Jankowski, wzięli na ruszt polityków biorących udział w kampanii minionych wyborów samorządowych. W tym odcinku na pytania prowadzących odpowiadała Małgorzata Wasserman.
Decyzja Dudy ws. 11 listopada.

Decyzja Dudy ws. 11 listopada. "Narodowcy wyprosili prezydenta z tego marszu"

Wyborczy Grill
Prezydent Duda nie weźmie udziału w Marszu Niepodległości, który ma się odbyć 11 listopada. - Narodowcy wyprosili prezydenta z tego marszu - stwierdził Jakub Majmurek. Z kolei Joanna Miziołek nawiązała do komentarza Dudy na Twitterze ws. zdjęcia z Stambułu. - Mógłby się uczyć od Donalda Tuska - dodała publicystka, podkreślając, ze polityk "mocno waży słowa". Michał Kolanko stwierdził, że prezydent Duda chce walczyć o prawy sektor Twittera. Czy od tego jest prezydent? - Donald Trump jakoś sobie radzi - odpowiedział prowadzącemu Kolanko.
Kukiz'15 na włosku. PiS może wiele stracić

Kukiz'15 na włosku. PiS może wiele stracić

Wyborczy Grill
Nie milknie burza wokół Pawła Kukiz i jego inetrenowtych wpisów, które mogą zaważyć o losie jego formacji w Sejmie. Czy to koniec Kukiz'15? - Jest jeszcze elektorat, który chce głosować na Kukiza. To jest jakieś 6 procent dla PiS. To będzie miało dla nich istotne znaczenie, by Kukiz się nie rozpadł - tłumaczyła Joanna Miziołek z tygodnika "Wprost".
Przyszłość Beaty Szydło.

Przyszłość Beaty Szydło. "Kaczyński nie darzy jej sympatią"

Wyborczy Grill
Jakie będą dalsze losy Beaty Szydło? Zdaniem Joanny Miziołek z tygodnika "Wprost", była szefowa rządu bardzo chce przenieść się do europarlamentu, by "odbić się wizerunkowo". - Po tych wygranych wyborach podobno były głosy w PiS: "Beata, wróć". Tylko, że prezes Kaczyński nie darzy jej sympatią, dlatego też, że zobaczył, że z takimi politykami jak Mateusz Morawiecki można inaczej się komunikować - tłumaczyła publicystka.
Małgorzata Wassermann nie widziała spotu PiS o uchodźcach

Małgorzata Wassermann nie widziała spotu PiS o uchodźcach

Wyborczy Grill
Kandydatka PiS na prezydenta Krakowa przyznała, że nie widziała spotu o uchodźcach, który wywołał niemałe kontrowersje - Jestem w stu procentach skupiona na Krakowie. Nie oglądam telewizji, tego spotu nie oglądałam, daję słowo - mówiła Małgorzata Wassermann.
Wassermann: czuję ogromne wsparcie ze strony Kaczyńskiego i Morawieckiego

Wassermann: czuję ogromne wsparcie ze strony Kaczyńskiego i Morawieckiego

Wyborczy Grill
Małgorzata Wassermann przyznała, że jest w kontakcie zarówno z Jarosławem Kaczyńskim jak i Mateuszem Morawieckiem. Czy rozmawiała z prezesem PiS po I turze? - Na temat wyborów nie - przyznała w programie WP. Wassermann dodała również, że jest możliwość, że premier pojawi się jeszcze w tym tygodniu w Małopolsce. - Potrafi zrobić niespodziankę i wpaść nawet na małe spotkanie - podkreśliła kandydatka na prezydenta Krakowa.
Przesłuchanie Donalda Tuska. Jasna deklaracja Małgorzaty Wassermann

Przesłuchanie Donalda Tuska. Jasna deklaracja Małgorzaty Wassermann

Wyborczy Grill
5 listopada Donald Tusk ma zostać przesłuchany przed komisją śledczą ds. Amber Gold. - Nie istnieją żadne negatywne okoliczności, które wskazują na to, że się nie stawi - mówiła Małgorzata Wassermann w "Wyborczym Grillu". Szefowa komisji zdradziła również, że będzie się przygotowywać do przesłuchania podczas ciszy wyborczej. Dodała również, że po głosowaniu w Krakowie ma się udać do stolicy, gdzie jest organizowany wieczór wyborczy PiS.
Wyborczy Grill - Paweł Rabiej i Piotr Guział

Wyborczy Grill - Paweł Rabiej i Piotr Guział

Odcinek: 7
21 października poszliśmy zagłosować w wyborach samorządowych. W programie Wirtualnej Polski "Wyborczy Grill", Marek Kacprzak, Michał Wróblewski i Jakub Jankowski, wzięli na ruszt polityków biorących udział w kampanii minionych wyborów samorządowych. W tym odcinku na pytania prowadzących odpowiadał m.in. Paweł Rabiej i Piotr Guział.
Nowy skład warszawskiego ratusza.

Nowy skład warszawskiego ratusza. "Prezydentowi się nie odmawia"

Wyborczy Grill
Czy w warszawskim ratuszu znalazłoby się miejsce na Piotra Guziała, samorządowca z sztabu Patryka Jakiego? - To jest decyzja Rafała Trzaskowskiego - podkreślił Paweł Rabiej. Co na to sam zainteresowany? - Prezydentowi się nie odmawia - odpowiedziała Guział. Dodał również, że "samorząd to jest miejsce, w którym powinniśmy odrzucić politykę".  
Burza po słowach Krystyny Pawłowicz. Co dalej z mediami?

Burza po słowach Krystyny Pawłowicz. Co dalej z mediami?

Wyborczy Grill
Nie milknie burza wokół wypowiedzi Krystyny Pawłowicz, która napisała na Twitterze, że domaga się wygaszenia wszystkich medialnych koncecji. Zdaniem publicysty Marcina Makowskiego, słowa posłanki PiS przypominają "język trolli internetowych". Zauważył również, że nie było żadnej reprymendy ze strony partii. Jego zdaniem, "jest to destrukcyjne zachowanie" i "błędne zdiagnozowanie problemu".
Problem z głosowaniem.

Problem z głosowaniem. "To jest skandal, za który ktoś musi odpowiedzieć"

Wyborczy Grill
W niedzielę spora grupa wyborców, która złożyła wniosek w ePUAP, nie została dopisana do list. Zdaniem Leszka Jażdżewskiego z "Liberte!" to "skandal". To jest przegrana polskiego państwa, potworny chaos - mówił publicysta w programie "Wyborczy Grill".
Żona Trzaskowskiego pracuje w stołecznym ratuszu.

Żona Trzaskowskiego pracuje w stołecznym ratuszu. "Ma prawo"

Wyborczy Grill
Co dalej z żoną Rafała Trzaskowskiego, która pracuje w stołecznym ratuszu? Takie pytanie padło w studiu WP podczas "Wyborczego Grilla". Paweł Rabiej przyznał, że "mogą pojawić się nieprzyjemne spojrzenia", gdy Trzaskowski zostanie prezydentem miasta. - Ja z tym nie mam problemu. Nie została przez niego zatrudniona - zaznaczył Piotr Guział. - Nie dajmy się zwariować - dodał. 
poprzednie1 2 3 4 następne