Wiadomości

Sekunda nieuwagi. Zareagował cały peron

Na stacji w Sydney doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Matka z dwojgiem dzieci chciała wsiąść do pociągu. Gdy zbliżali się do drzwi, kilkuletni chłopiec wpadł w szparę między wagonem a peronem. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana. Pozostali pasażerowie pomogli wyciągnąć chłopca i nikomu nic się nie stało. Australijskie koleje opublikowały film ku przestrodze. Wakacje to czas, gdy ruch na stacjach kolejowych jest duży, łatwo więc o wypadek. Przewoźnik przestrzegł rodziców, by trzymali dzieci za rękę podczas wsiadania do wagonu.

... więcej »

1:00

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (10)
Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
5
~nt 2019-07-02 (13:53) 21 godzin i 53 minut temu

Matka to talnie bezm yślna, dziecko mogło odnieść poważne obrażenia twarzy o metalowy próg, nogę sobie złamać... No niestety, zdolność do urodzenia nie oznacza zdolności do myślenia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~` 2019-07-02 (15:20) 20 godzin i 26 minut temu

Haha co za ludzie tępi. Baba winna, a pierwszy komentarz - gdzie był ojciec???? Nagonka na mężczyzn idzie dalej. Brawo. A ja spytam gdzie była matka???? Ile jest tępych bab siedzących w telefonach itp. - takich filmów jest mnóstwo. Czemu tylko baby są w takich filmach? Bo mężczyźni nie są tacy głupi!!!!! Baby tylko chcą by ktoś robił całą robotę za nie i pilnował i matki i dzieci - naprawdę komentarze na necie ostatnio mnie porażają i to serio. Kiedys to było śmieszne, ale przeraża jak zauważysz, że ktoś to pisał na serio!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
19
Zgadzam się z opinią
4
~nick 2019-07-02 (13:47) 21 godzin i 59 minut temu

A gdzie ojciec dziecka? Niby wina kobiety, że nie dopilnowała, ale dziecko zwykle ma dwójkę rodziców. Dlaczego zwykle w takich sytuacjach widuje się kobiety (dwójka albo i trójka dzieciaków, wózek, czasami jeszcze siaty z zakupami albo pies na smyczy)? Jedna osoba nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć i koniec. Tatuś pomógł wyprodukować dzieciaki to niech teraz pomaga się nimi zajmować...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
13
~Jerzy 2019-07-02 (13:54) 21 godzin i 52 minut temu

Gdyby dziecko było odpowiednio karmione: fast food i chrupki, a do popicia cola, toby się nie zmieściło w tej szparce - to tak pod rozwagę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
3
~dsa 2019-07-02 (13:28) 22 godzin i 18 minut temu

100% winy opiekuna...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~horror 2019-07-02 (13:28) 22 godzin i 18 minut temu

W PL wysuwa się tam klapa ale tylko w tych nowych pociągach. Matka, dwójka dzieci i wózek z tobołami i tylko dwie ręce, wózek sam nie pojedzie, więc inaczej to nie może wyglądać.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Zobacz także

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Wiadomości
Gmina Wadowice Górne należy do najbardziej poszkodowanych przez ulewy i gwałtowny wzrost poziomu rzek na południu Polski. Wisła przerwała tam wał powodziowy i zalała 120 domów. Na miejscu jest nasz reporter Klaudiusz Michalec.
#Newsroom - Zbigniew Ziobro

#Newsroom - Zbigniew Ziobro

Odcinek: 1
Zbigniew Ziobro był gościem cotygodniowego programu WP i Polsat News #Newsroom. Po nim głos zabrali publicyści. Bieżące wydarzenia komentowali Kamila Baranowska i Łukasz Mężyk.
Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

#Newsroom
Jaki Zbigniew Ziobro jest prywatnie? Jego matka jest stomatologiem, czy minister boi się dentysty? Takie pytania padły w programie #Newsroom. - Jako dziecko przebywałem z pacjentami. Tak mnie nastraszyli, że przez pewien czas bardzo się bałem siadać na fotel, ale od pewno czasu zupełnie się nie boję - odpowiedział Ziobro. Zapytany o kuchnię o. Rydzyka, zapewnił, że jest skromna. - Jest pani, która przychodzi i świetnie gotuje. Warunki życia u ojca dyrektora są bardzo skromne na tle tego, co słyszę . Jest taki malutki maybach, z którego ojciec się śmieje, ale oczywiście to bajka - zaznaczył minister.
Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem.

Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem. "Nie ufam mu"

#Newsroom
Na tydzień przed wyborami do Europarlamentu, podczas marszu "Polska w Europie" w Warszawie, Donald Tusk skierował mocne słowa pod adresem obozu rządzącego. W programie #Newsroom odpowiedział mu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Czy warto głosować na kogoś, kto grzmiał, że wprowadzi kastrację chemiczną pedofilów, a potem złagodził konsekwencje prawne czynów pedofilskich? To świadectwo braku wiarygodności. Nie ufam panu premierowi. Pięknie używa słowa, ale po czynach go poznacie - podkreślił.
Film

Film "Tylko nie mów nikomu" atakiem na Kościół? Zbigniew Ziobro odpowiada

#Newsroom
Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka twierdzi, że film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" jest atakiem na Kościół. Zdaniem Zbigniewa Ziobro Kościół ma prawo czuć się atakowany. W programie #Newsroom minister sprawiedliwości przypomniał, że kiedy on chciał, by Roman Polański poniósł odpowiedzialność za swoje czyny, środowisko artystyczne stanęło w obronie reżysera. - Przedstawienie filmu o pedofilii w Kościele jest związane z pewną grą środowisk. Zjednoczona Prawica jest za komisją śledczą, ale przeciwko próbie stworzenia fałszywego wrażenia, że  problem pedofilii dotyczy jednego środowiska - podkreślił.
Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich.

Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich. "Jest we mnie smutek przemieszany z żalem i złością"

#Newsroom
Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro w programie #Newsroom przyznał, że oglądał film braci Sekielskich "Tylko nie mówi nikomu". Jak powiedział, docenia odwagę tych, którzy mówią o swojej traumie, przeżyciu gwałtu. - Ja to szanuję i zawsze będę takich osób broni - podkreślił. Dodał, że po zobaczeniu filmu, jest w nim "smutek przemieszany z żalem i złością". Jednocześnie stwierdził, że „jest słabość kościoła instytucjonalnego”.

"Wyborczy Grill". "Mamy całą armię dyplomatołków"

Wyborczy Grill
Władysław Teofil Bartoszewski przyznał, że w polskie interesy wciąż reprezentuje "armia dyplomatołków". - Twierdzą, że wynik głosowania 27:1 to nasze zwycięstwo - powiedział kandydat PSL i Koalicji Europejskiej.
ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

Wyborczy Grill
Strajk nauczycieli 2019 nie zostanie zawieszony na czas rozmów z rządem. Szef ZNP Sławomir Broniarz nie chce brać udział w okrągłym stole dla oświaty. Goście "Wyborczego Grilla" komentują.
Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy

Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy "nie"

Wiadomości
- Nie chcemy wysokich europejskich cen – mówił w sobotę podczas konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. Jak dodawał, Niemcy bronią swoich interesów nawet, gdy godzi to w interesy innych państw (np. Nord Stream). - I my też będziemy bronili interesów naszych obywateli. Europejskie płace "tak", europejskie ceny "nie" i mamy w tym poparcie większości Polaków – zaznaczył odnosząc się do chęci przyjęcia euro przez część polityków Platformy Obywatelskiej i Koalicji Europejskiej.