Wiadomości

Policja z Charlotte ujawnia własne nagrania z akcji, w której zginął czarnoskóry 43-latek

Policja z Charlotte w stanie Karolina Północna opublikowała nagrania z akcji, w której zginął 43-letni Keith Scott. To odpowiedź na ujawnione w sobotę nagranie (24.09) nakręcone przez żonę zastrzelonego przez funkcjonariuszy mężczyzny. Film, który udostępniła Rakeiya Scott, miał pokazywać brak reakcji funkcjonariuszy na jej długotrwałe zapewnienia, że jej mąż nie ma broni oraz przeszedł uraz mózgu i niedawno zażył leki. Zdaniem kobiety, to mogło tłumaczyć jego dziwne zachowanie i niestosowanie się do poleceń policjantów.

Na nagraniach z kamer umieszczonych w radiowozie oraz przy mundurze jednego z funkcjonariuszy nie widać jednoznacznie, by Keith Scott miał przy sobie pistolet - jak od początku przekonywała policja. Można jednak na nim dostrzec 43-latka wysiadającego z samochodu i cofającego się, zanim padły w jego kierunku cztery strzały. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze zabezpieczyli pistolet, na którym miały być odciski palców Keitha Scotta.

... więcej »

charlotte, karolina północna, nagranie, policja 1:30

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (10)
Nie zgadzam się z opinią
26
Zgadzam się z opinią
7
~mikech 2016-09-27 (01:46) 22 godzin i 8 minut temu

cue ludzie piszacy maja pojecie o policjantach w use? chyba nie bards. maja za duo poparcia od sedzow i nic sobje nie robja z prawa. niedlugo bedziesz to meal w polsce ziobry i pisiokow

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
6
~pol 2016-09-27 (08:02) 15 godzin i 52 minut temu

pospieszyl sie a nadgorliwossc jest gorsza od faszyzmu

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
15
~ki 2016-09-27 (01:26) 22 godzin i 28 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
46
~tomas 2016-09-27 (00:04) 23 godzin i 50 minut temu

wp jesteście żenujący! ten film jest za darmo na YT a wy każecie oglądać reklamy! żenada ten wasz portal!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
16
~tery 2016-09-26 (23:28) 26 minut temu

Jak się jest chorym i na lekach to się siedzi w domu a nie rozwala po ulicach bryką.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
6
~Homodziwiec czy ja umiem liczyc??? 2016-09-26 (23:11) 43 minut temu

NALICZYLEM ICH PIECIU ,,,,JEZUSIE CHLOPY,,,,,,,,,no co mial na sumieniu nieboszczyk niewiemy za co ta smiertelna zemsta!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
16
~Michal 2016-09-26 (13:31) 10 godzin i 23 minut temu

O koniach, panie Wajda! O koniach mówić, a nie o tym, o czym się nie ma bladego pojęcia.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Zobacz także

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Wiadomości
Gmina Wadowice Górne należy do najbardziej poszkodowanych przez ulewy i gwałtowny wzrost poziomu rzek na południu Polski. Wisła przerwała tam wał powodziowy i zalała 120 domów. Na miejscu jest nasz reporter Klaudiusz Michalec.
#Newsroom odc. 1

#Newsroom odc. 1

Odcinek: 1
#Newsroom to wspólny program Wirtualnej Polski i Polsat News. Składa się z dwóch części. W pierwszej Tomasza Machała rozmawia z gościem, a w drugiej dwóch komentatorów będzie dyskutować o bieżących tematach politycznych i społecznych. Program jest emitowany w niedziele o godz. 18:00 ze studia Wirtualnej Polski. Można go oglądać w Polsat News oraz na stronie głównej WP.
Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

#Newsroom
Jaki Zbigniew Ziobro jest prywatnie? Jego matka jest stomatologiem, czy minister boi się dentysty? Takie pytania padły w programie #Newsroom. - Jako dziecko przebywałem z pacjentami. Tak mnie nastraszyli, że przez pewien czas bardzo się bałem siadać na fotel, ale od pewno czasu zupełnie się nie boję - odpowiedział Ziobro. Zapytany o kuchnię o. Rydzyka, zapewnił, że jest skromna. - Jest pani, która przychodzi i świetnie gotuje. Warunki życia u ojca dyrektora są bardzo skromne na tle tego, co słyszę . Jest taki malutki maybach, z którego ojciec się śmieje, ale oczywiście to bajka - zaznaczył minister.
Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem.

Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem. "Nie ufam mu"

#Newsroom
Na tydzień przed wyborami do Europarlamentu, podczas marszu "Polska w Europie" w Warszawie, Donald Tusk skierował mocne słowa pod adresem obozu rządzącego. W programie #Newsroom odpowiedział mu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Czy warto głosować na kogoś, kto grzmiał, że wprowadzi kastrację chemiczną pedofilów, a potem złagodził konsekwencje prawne czynów pedofilskich? To świadectwo braku wiarygodności. Nie ufam panu premierowi. Pięknie używa słowa, ale po czynach go poznacie - podkreślił.
Film

Film "Tylko nie mów nikomu" atakiem na Kościół? Zbigniew Ziobro odpowiada

#Newsroom
Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka twierdzi, że film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" jest atakiem na Kościół. Zdaniem Zbigniewa Ziobro Kościół ma prawo czuć się atakowany. W programie #Newsroom minister sprawiedliwości przypomniał, że kiedy on chciał, by Roman Polański poniósł odpowiedzialność za swoje czyny, środowisko artystyczne stanęło w obronie reżysera. - Przedstawienie filmu o pedofilii w Kościele jest związane z pewną grą środowisk. Zjednoczona Prawica jest za komisją śledczą, ale przeciwko próbie stworzenia fałszywego wrażenia, że  problem pedofilii dotyczy jednego środowiska - podkreślił.
Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich.

Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich. "Jest we mnie smutek przemieszany z żalem i złością"

#Newsroom
Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro w programie #Newsroom przyznał, że oglądał film braci Sekielskich "Tylko nie mówi nikomu". Jak powiedział, docenia odwagę tych, którzy mówią o swojej traumie, przeżyciu gwałtu. - Ja to szanuję i zawsze będę takich osób broni - podkreślił. Dodał, że po zobaczeniu filmu, jest w nim "smutek przemieszany z żalem i złością". Jednocześnie stwierdził, że „jest słabość kościoła instytucjonalnego”.

"Wyborczy Grill". "Mamy całą armię dyplomatołków"

Wyborczy Grill
Władysław Teofil Bartoszewski przyznał, że w polskie interesy wciąż reprezentuje "armia dyplomatołków". - Twierdzą, że wynik głosowania 27:1 to nasze zwycięstwo - powiedział kandydat PSL i Koalicji Europejskiej.
ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

Wyborczy Grill
Strajk nauczycieli 2019 nie zostanie zawieszony na czas rozmów z rządem. Szef ZNP Sławomir Broniarz nie chce brać udział w okrągłym stole dla oświaty. Goście "Wyborczego Grilla" komentują.
Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy

Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy "nie"

Wiadomości
- Nie chcemy wysokich europejskich cen – mówił w sobotę podczas konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. Jak dodawał, Niemcy bronią swoich interesów nawet, gdy godzi to w interesy innych państw (np. Nord Stream). - I my też będziemy bronili interesów naszych obywateli. Europejskie płace "tak", europejskie ceny "nie" i mamy w tym poparcie większości Polaków – zaznaczył odnosząc się do chęci przyjęcia euro przez część polityków Platformy Obywatelskiej i Koalicji Europejskiej.