Wiadomości

"Podejrzane" obiekty na morzu to nie szczątki zaginionego airbusa

Unoszące się na powierzchni wody obiekty, które dostrzeżono z pokładu australijskiej maszyny patrolowej, najprawdopodobniej nie pochodzą z zaginionego airbusa - poinformował wiceprezydent Indonezji Jusuf Kalla. Odnaleziono je w odległości ponad 1100 kilometrów od miejsca, gdzie utracono kontakt z maszyną.

... więcej »

airasia, samolot, zaginięcie, indonezja, singapur, katastrofa, akcja ratunkowa, poszukiwania, air asia 0:47

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (9)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wierzący inaczej 2014-12-31 (21:57) 15 godzin i 22 minut temu

pasożytnicza kasta kleru, żerująca na otumanianych od lat prostych Polakach, zrobi wszystko by utrzymać taki stan !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Mazur 2014-12-30 (16:19) 21 godzin temu

Nie wiem czy wiecie ale sama świadomość nieprzynależenia do danego kościoła , to za mało. Pewnie zadajecie sobie pytanie DLACZEGO ??? A dlatego, że w Rzeczypospolitej, która powinna być nazywana KLECHISTANEM, jedenaście kościołów żądnych kasy podpisało ustawę konkordatową. W/w ustawa pozwala 11-tu organizacjom mieniącym się kościołami otrzymywanie pieniędzy z budżetu państwa za każdy łeb zarejestrowany w księdze kościelnej. Dlatego klechy robią zajebiste problemy z wykreślaniem dusz z ksiąg, które są zajebiście nieaktualne. Np. Kupa Jechowych dalej widnieje jako katolicy, prawosławni ... itd ponieważ nie wykreślono ich z ksiąg kościelnych. Tak kościół katolicki bierze kasę państwową za Jechowych. To tylko czubek góry lodowej, przekrętów w Imię Boże.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
borsini 2014-12-30 (17:47) 19 godzin i 32 minut temu

Najwyższy czas położyć kres tej tak zwanej APOSTAZJI (trefny wynalazek purpuratów). W innych krajach nie ma takiego dziwactwa, np. w Stanach Zjednoczonych dorosły obywatel wyrejestrowuje się z tej pogańskiej religii katolickiej na zasadach świeckich i to natychmiast, podobnie jest w Niemczech i wielu innych krajach. Poniżej podaję faktyczny dodatkowy wywód o nieważności katolickiego chrztu. W 966r. nie było żadnego chrztu Polski. W tym czasie w Polsce nastąpiła inwazja bałwochwalczej, pogańskiej, rzymskiej organizacji katolickiej, podszywającej się pod chrześcijaństwo. Notabene fałszywa organizacja katolicka nie ma uprawnień do udzielania jakiegokolwiek chrztu, między innymi dlatego, że sfałszowała Dekalog i tym samym wyniosła się ponad Boga, a chrzest niemowląt to SZYDERSTWO i KPINY z Pana Boga. Niemowlę nie spełnia podstawowych kryteriów chrztu, ponieważ nie posiada wiary w prawdziwego Boga, Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba, oraz Mesjasza Jeszua i nie może samo decydować - brak świadomości. Zastąpienie tych kryteriów tzw. rodzicami chrzestnymi, to TOTALNA ŚCIEMA i KŁAMSTWO.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~mds 2014-12-30 (16:24) 20 godzin i 55 minut temu

a pocałujcie sie w d...e z ta wasza apostazją wasze zycie wisi mi to

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~et 2014-12-30 (15:48) 21 godzin i 31 minut temu

Wiele rzeczy rodzice przekazują, gdy dziecko jest jeszcze nie do końca świadome.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Mona 2014-12-30 (14:42) 22 godzin i 37 minut temu

Dlatego chrzcic powinno się dorosłych ludzi, którzy są świadomi tego jakiego chca być wyznania. Chrzczą niemowlęta, które nie są niczego świadome, a kiedy dorosły człowiek zmienia wyznanie to całe życie w rejestrach istnieje jako katolik. O to własnie chodzi. W ten sposób w Polsce jest sfałszowana liczba katolików bo bardzo dużo ludzi zmienilo wyznanie albo są ateistami, a w rejestrach kościoła caly czas są katolikami. Niedawno czytałam na WP, że z Religi Świadków Jehowy nie można odejść, czy na pewno? Okazuje się ze odejść nie można, ale z KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO. Nie dziwie się temu panu, nie jest katolikiem i chce aby było to odznaczone i na pewno nie robi tego dla zadnej sławy, ale zaby wam ludzie pokazać , że z RELIGI KATOLICKIEJ NIE MOŻNA SIĘ WYPISAĆ.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Zybi 2014-12-30 (01:28) 11 godzin i 51 minut temu

Ile w tym samolocie złota było i czy CIA już je dostarczyło do USraela???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Zobacz także

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Wiadomości
Gmina Wadowice Górne należy do najbardziej poszkodowanych przez ulewy i gwałtowny wzrost poziomu rzek na południu Polski. Wisła przerwała tam wał powodziowy i zalała 120 domów. Na miejscu jest nasz reporter Klaudiusz Michalec.
#Newsroom odc. 1

#Newsroom odc. 1

Odcinek: 1
#Newsroom to wspólny program Wirtualnej Polski i Polsat News. Składa się z dwóch części. W pierwszej Tomasza Machała rozmawia z gościem, a w drugiej dwóch komentatorów będzie dyskutować o bieżących tematach politycznych i społecznych. Program jest emitowany w niedziele o godz. 18:00 ze studia Wirtualnej Polski. Można go oglądać w Polsat News oraz na stronie głównej WP.
Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

#Newsroom
Jaki Zbigniew Ziobro jest prywatnie? Jego matka jest stomatologiem, czy minister boi się dentysty? Takie pytania padły w programie #Newsroom. - Jako dziecko przebywałem z pacjentami. Tak mnie nastraszyli, że przez pewien czas bardzo się bałem siadać na fotel, ale od pewno czasu zupełnie się nie boję - odpowiedział Ziobro. Zapytany o kuchnię o. Rydzyka, zapewnił, że jest skromna. - Jest pani, która przychodzi i świetnie gotuje. Warunki życia u ojca dyrektora są bardzo skromne na tle tego, co słyszę . Jest taki malutki maybach, z którego ojciec się śmieje, ale oczywiście to bajka - zaznaczył minister.
Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem.

Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem. "Nie ufam mu"

#Newsroom
Na tydzień przed wyborami do Europarlamentu, podczas marszu "Polska w Europie" w Warszawie, Donald Tusk skierował mocne słowa pod adresem obozu rządzącego. W programie #Newsroom odpowiedział mu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Czy warto głosować na kogoś, kto grzmiał, że wprowadzi kastrację chemiczną pedofilów, a potem złagodził konsekwencje prawne czynów pedofilskich? To świadectwo braku wiarygodności. Nie ufam panu premierowi. Pięknie używa słowa, ale po czynach go poznacie - podkreślił.
Film

Film "Tylko nie mów nikomu" atakiem na Kościół? Zbigniew Ziobro odpowiada

#Newsroom
Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka twierdzi, że film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" jest atakiem na Kościół. Zdaniem Zbigniewa Ziobro Kościół ma prawo czuć się atakowany. W programie #Newsroom minister sprawiedliwości przypomniał, że kiedy on chciał, by Roman Polański poniósł odpowiedzialność za swoje czyny, środowisko artystyczne stanęło w obronie reżysera. - Przedstawienie filmu o pedofilii w Kościele jest związane z pewną grą środowisk. Zjednoczona Prawica jest za komisją śledczą, ale przeciwko próbie stworzenia fałszywego wrażenia, że  problem pedofilii dotyczy jednego środowiska - podkreślił.
Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich.

Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich. "Jest we mnie smutek przemieszany z żalem i złością"

#Newsroom
Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro w programie #Newsroom przyznał, że oglądał film braci Sekielskich "Tylko nie mówi nikomu". Jak powiedział, docenia odwagę tych, którzy mówią o swojej traumie, przeżyciu gwałtu. - Ja to szanuję i zawsze będę takich osób broni - podkreślił. Dodał, że po zobaczeniu filmu, jest w nim "smutek przemieszany z żalem i złością". Jednocześnie stwierdził, że „jest słabość kościoła instytucjonalnego”.

"Wyborczy Grill". "Mamy całą armię dyplomatołków"

Wyborczy Grill
Władysław Teofil Bartoszewski przyznał, że w polskie interesy wciąż reprezentuje "armia dyplomatołków". - Twierdzą, że wynik głosowania 27:1 to nasze zwycięstwo - powiedział kandydat PSL i Koalicji Europejskiej.
ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

Wyborczy Grill
Strajk nauczycieli 2019 nie zostanie zawieszony na czas rozmów z rządem. Szef ZNP Sławomir Broniarz nie chce brać udział w okrągłym stole dla oświaty. Goście "Wyborczego Grilla" komentują.
Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy

Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy "nie"

Wiadomości
- Nie chcemy wysokich europejskich cen – mówił w sobotę podczas konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. Jak dodawał, Niemcy bronią swoich interesów nawet, gdy godzi to w interesy innych państw (np. Nord Stream). - I my też będziemy bronili interesów naszych obywateli. Europejskie płace "tak", europejskie ceny "nie" i mamy w tym poparcie większości Polaków – zaznaczył odnosząc się do chęci przyjęcia euro przez część polityków Platformy Obywatelskiej i Koalicji Europejskiej.