programy
kategorie

Piotr Zieliński wbił szpileczkę dziennikarzom. "Chcieliście, żebyśmy grali lepiej. Mamy jeszcze dużo do zaoferowania"

Piotr Zieliński po meczu z Izraelem został zapytany o powodu tak dużej odmiany w grze reprezentacji Polski względem starcia z Izraelem. Pomocnik kadry narodowej odpowiedział: "Chcieliśmy, żebyśmy lepiej grali, to dziś od pierwszej minuty musieliśmy wejść dobrze w spotkanie. Graliśmy na miarę swoich możliwości". Polska pokonała Izrael w el. do Euro 2020 4:0.

Tranksrypcja:Fajnie że Zagraliśmy dobry mecz wygraliśmy jako drużyna Zagr...
rozwiń
Izrael to była jest mocna rewelacja no ale dzisiaj pokazaliśmy
Swoją klasę i wygraliśmy
Ta pierwsza połowa była lepsza niż ta którą oglądaliśmy w Macedonii nareszcie atakowali się przeciwnika na razie trakcji wychodziły tak jak chcieliście
No dokładnie No wiesz
Chcieliście żebyśmy lepiej grali dzisiaj od pierwszej minuty musieliśmy
Wejść dobrze w to spot
Spotkanie żebyśmy grali na na na miarę swoich możliwości i myślę że dzisiaj mogą się podobać
Ta piłka czasami nie dochodzi
I cieszę się że dzisiaj mam na prawej pomocy to mój pierwszy mecz od pierwszej nocy a dobrze to wyglądało
Chyba się woda z ogórków po czterech meczach i teraz wybranych pracować No tak jak mówię mamy dużo