Wiadomości

Pigułka "po" tylko na receptę

Pigułka "dzień po" będzie sprzedawana wyłącznie na receptę  - taką decyzję podjęła większość rządowa w Sejmie. PiS tłumaczy, że tabletka może negatywnie wpłynąć na organizm kobiety. Opozycja zarzuca rządowi łamanie praw kobiet. Szykuje się także kolejna edycja czarnego protestu - ma się odbyć za 2 tygodnie.

... więcej »

pigułka po, antykoncepcja awaryjna, ellaone 1:54

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (9)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~mnm 2017-05-28 (01:15) 12 godzin i 24 minut temu

co za patologiczna rodzina . teraz wiem ze po tej pani juz nic dobrego spodziewac sie nie mozna.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
0
~farmaceutka 2017-05-27 (23:59) 13 godzin i 40 minut temu

Wszystkie środki hormonalne sprzedawane w aptekach od zawsze były na receptę. Zarówno obecna wersja jak i wcześniejsza- postinor to ogromna dawka hormonów, która może nieodwracalnie rozregulować organizm. Oczywiście większość pań kompletnie to lekceważy a dopiero kiedy zaczynają się problemy z zajściem w ciąże, endometrioza czy nawet hormonozależne nowotwory zaczynają myśleć dlaczego ich to spotyka. Lekarzom i farmaceutom opłaca się aby jak najwięcej kobiet używało tych środków bo przecież z tego żyją, dlatego niewielu ostrzega przed ryzykiem stosowania. Ja rozumiem, że taka tabletka może się wydawać super rozwiązaniem ale to tak naprawdę kolejny wynalazek po wysokich obcasach, depilatorze czy operacjach plastycznych który krzywdzi kobiety. W dodatku negatywne skutki są początkowo nieodczuwalne i zdarzało mi się mieć klientki które stosowały pigułkę kilka razy w roku a to już naprawdę "szok" dla układu hormonalnego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
6
~meerry 2017-05-27 (23:00) 14 godzin i 39 minut temu

pod publike klera to wszystko pis robi

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
7
~Marietta 2017-05-26 (20:10) 17 godzin i 29 minut temu

O zgrozo to było do przewidzenia! Nie rozumiem z jakiej to okazji rząd ma prawo się wpierdzielać w życie kobiet w Polsce...Tyle dobrze, że ja od roku się zabezpieczam wkładką levosert i mam nadzieje, że nikt nie wpadnie na "genialny" pomysł ograniczania mi możliwości decyzji o tym czy chcę dziecko i kiedy będę je mieć.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~kzm 2017-05-26 (20:21) 17 godzin i 18 minut temu

Pigułka " dzień po" na receptę, to jest niewolnictwo kobiet, nawet emeryci są przeciw takiemu prawu. Czy chodzi o włożenie więcej kasy lekarzom do kieszeni. Kto będzie stał w kolejce do Przychodni pierwszego kontaktu ? Kobiet jest więcej od mężczyzn, może to dać wyraz przy głosowaniu, ciemnoty już się nie da wciskać xxi wieku.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
~Ewa 2017-05-26 (19:33) 18 godzin i 6 minut temu

Nie chcą dzieci, to kastrować ich narzeczonych i mężów

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~normalny 2017-05-26 (18:44) 18 godzin i 55 minut temu

Teraz to zagłosuję nawet na wiejskiego "burka" , byle nie oddać głosu na PiS-iorów .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~QQQQQQQQQQQQQQ 2017-05-26 (18:43) 18 godzin i 56 minut temu

NIE JESTEM ZA ABORCJA ALE KOBIETY W TYM KRAJU NIE MOGA BYC TAK PONIZANE I TEPIONE.ZABRANO IM WSZYSTKIE PRAWA KTORE OBOWIAZUJA W UE.CHUSTKE NA GLOWE I W REKE ROZANIEC O ZGROZO!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Zobacz także

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Wiadomości
Gmina Wadowice Górne należy do najbardziej poszkodowanych przez ulewy i gwałtowny wzrost poziomu rzek na południu Polski. Wisła przerwała tam wał powodziowy i zalała 120 domów. Na miejscu jest nasz reporter Klaudiusz Michalec.
#Newsroom odc. 1

#Newsroom odc. 1

Odcinek: 1
#Newsroom to wspólny program Wirtualnej Polski i Polsat News. Składa się z dwóch części. W pierwszej Tomasza Machała rozmawia z gościem, a w drugiej dwóch komentatorów będzie dyskutować o bieżących tematach politycznych i społecznych. Program jest emitowany w niedziele o godz. 18:00 ze studia Wirtualnej Polski. Można go oglądać w Polsat News oraz na stronie głównej WP.
Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

#Newsroom
Jaki Zbigniew Ziobro jest prywatnie? Jego matka jest stomatologiem, czy minister boi się dentysty? Takie pytania padły w programie #Newsroom. - Jako dziecko przebywałem z pacjentami. Tak mnie nastraszyli, że przez pewien czas bardzo się bałem siadać na fotel, ale od pewno czasu zupełnie się nie boję - odpowiedział Ziobro. Zapytany o kuchnię o. Rydzyka, zapewnił, że jest skromna. - Jest pani, która przychodzi i świetnie gotuje. Warunki życia u ojca dyrektora są bardzo skromne na tle tego, co słyszę . Jest taki malutki maybach, z którego ojciec się śmieje, ale oczywiście to bajka - zaznaczył minister.
Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem.

Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem. "Nie ufam mu"

#Newsroom
Na tydzień przed wyborami do Europarlamentu, podczas marszu "Polska w Europie" w Warszawie, Donald Tusk skierował mocne słowa pod adresem obozu rządzącego. W programie #Newsroom odpowiedział mu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Czy warto głosować na kogoś, kto grzmiał, że wprowadzi kastrację chemiczną pedofilów, a potem złagodził konsekwencje prawne czynów pedofilskich? To świadectwo braku wiarygodności. Nie ufam panu premierowi. Pięknie używa słowa, ale po czynach go poznacie - podkreślił.
Film

Film "Tylko nie mów nikomu" atakiem na Kościół? Zbigniew Ziobro odpowiada

#Newsroom
Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka twierdzi, że film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" jest atakiem na Kościół. Zdaniem Zbigniewa Ziobro Kościół ma prawo czuć się atakowany. W programie #Newsroom minister sprawiedliwości przypomniał, że kiedy on chciał, by Roman Polański poniósł odpowiedzialność za swoje czyny, środowisko artystyczne stanęło w obronie reżysera. - Przedstawienie filmu o pedofilii w Kościele jest związane z pewną grą środowisk. Zjednoczona Prawica jest za komisją śledczą, ale przeciwko próbie stworzenia fałszywego wrażenia, że  problem pedofilii dotyczy jednego środowiska - podkreślił.
Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich.

Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich. "Jest we mnie smutek przemieszany z żalem i złością"

#Newsroom
Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro w programie #Newsroom przyznał, że oglądał film braci Sekielskich "Tylko nie mówi nikomu". Jak powiedział, docenia odwagę tych, którzy mówią o swojej traumie, przeżyciu gwałtu. - Ja to szanuję i zawsze będę takich osób broni - podkreślił. Dodał, że po zobaczeniu filmu, jest w nim "smutek przemieszany z żalem i złością". Jednocześnie stwierdził, że „jest słabość kościoła instytucjonalnego”.

"Wyborczy Grill". "Mamy całą armię dyplomatołków"

Wyborczy Grill
Władysław Teofil Bartoszewski przyznał, że w polskie interesy wciąż reprezentuje "armia dyplomatołków". - Twierdzą, że wynik głosowania 27:1 to nasze zwycięstwo - powiedział kandydat PSL i Koalicji Europejskiej.
ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

Wyborczy Grill
Strajk nauczycieli 2019 nie zostanie zawieszony na czas rozmów z rządem. Szef ZNP Sławomir Broniarz nie chce brać udział w okrągłym stole dla oświaty. Goście "Wyborczego Grilla" komentują.
Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy

Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy "nie"

Wiadomości
- Nie chcemy wysokich europejskich cen – mówił w sobotę podczas konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. Jak dodawał, Niemcy bronią swoich interesów nawet, gdy godzi to w interesy innych państw (np. Nord Stream). - I my też będziemy bronili interesów naszych obywateli. Europejskie płace "tak", europejskie ceny "nie" i mamy w tym poparcie większości Polaków – zaznaczył odnosząc się do chęci przyjęcia euro przez część polityków Platformy Obywatelskiej i Koalicji Europejskiej.