Gwiazdy

Mielnicka: może będę konferansjerką, kiedy Grażyna Torbicka zrobi miejsce dla młodego pokolenia

O Ewie Mielnickiej zrobiło się głośno w grudniu ubiegłego roku, gdy została nową Miss Polski. Już wtedy zapowiadała, że nie interesuje jej robienie kariery w show biznesie. Nie widzi siebie również w roli modelki. Chciałaby za to zająć się pracą konferansjerską, ale wówczas, kiedy w tym fachu przestanie działać Grażyna Torbicka.

... więcej »

ewa milnicka, grażyna torbicka, praca 1:10

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (6)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~60-latka 2016-01-17 (14:17) 18 godzin i 59 minut temu

zbyt wygórowane marzenie ..... w żadnym aspekcie nie dorównuje nawet do pięt Pani Torbickiej ... Te słowa z takim tupetem wypowiedziane przez Panią Mielnicka wręcz uważam za obrazę ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~amber 2015-12-23 (20:07) 13 godzin i 9 minut temu

Dużo nauki przed tobą,by dorównać takiej profesionalistce jak Grażyna,która już jako bardzo młoda dziewczyna w 1987 roku prowadziła Festiwal w Sopocie,który cieszy się wtedy dużą renomą.Trudno bździe znaleźć godną następczynię Grażyny,inteligencja,uroda,wdzięk,skromność,naturalność w jednym to niedościgniony wzór.Tyle osób już próbowało i nic z tego nie wyszło.Taka osobowość jak Torbicka zdarza się raz na wiele,wiele lat,to wielki dar i gatunek już niestety ginący.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
~Tolka 2015-12-10 (20:07) 13 godzin i 9 minut temu

Piękna dziewczyna .... a Torbicka powinna już na emeryturkę się udać ....trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny.... a Torbicka już wiekowa jest niestety. Czas jej świetności przeminął jak by nie było....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~aleksander 2015-12-10 (22:44) 10 godzin i 32 minut temu

CO ZA GŁUPIE KUR....I SZCZE!!! PANI GRAŻYNIE TORBICKIEJ TO TAKI ŚMIEĆ Z GOŁĄ D... JAK TY PROSTACZKO, MOZE CO NAJWYZEJ BUTY CZYŚCIĆ! ZYCIE PRZEZYJESZ PROŚCIUCHU ALE PANI TORBICKIEJ NIE DOROŚNIESZ NAWET DO KOSTEK!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~sześćdziesiątka 2015-12-10 (19:39) 13 godzin i 37 minut temu

Obyś się dziewczyno nie doczekała nie dorastasz Torbickiej do pięt

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Zobacz także

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Wiadomości
Gmina Wadowice Górne należy do najbardziej poszkodowanych przez ulewy i gwałtowny wzrost poziomu rzek na południu Polski. Wisła przerwała tam wał powodziowy i zalała 120 domów. Na miejscu jest nasz reporter Klaudiusz Michalec.
#Newsroom - Zbigniew Ziobro

#Newsroom - Zbigniew Ziobro

Odcinek: 1
Zbigniew Ziobro był gościem cotygodniowego programu WP i Polsat News #Newsroom. Po nim głos zabrali publicyści. Bieżące wydarzenia komentowali Kamila Baranowska i Łukasz Mężyk.
Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

#Newsroom
Jaki Zbigniew Ziobro jest prywatnie? Jego matka jest stomatologiem, czy minister boi się dentysty? Takie pytania padły w programie #Newsroom. - Jako dziecko przebywałem z pacjentami. Tak mnie nastraszyli, że przez pewien czas bardzo się bałem siadać na fotel, ale od pewno czasu zupełnie się nie boję - odpowiedział Ziobro. Zapytany o kuchnię o. Rydzyka, zapewnił, że jest skromna. - Jest pani, która przychodzi i świetnie gotuje. Warunki życia u ojca dyrektora są bardzo skromne na tle tego, co słyszę . Jest taki malutki maybach, z którego ojciec się śmieje, ale oczywiście to bajka - zaznaczył minister.
Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem.

Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem. "Nie ufam mu"

#Newsroom
Na tydzień przed wyborami do Europarlamentu, podczas marszu "Polska w Europie" w Warszawie, Donald Tusk skierował mocne słowa pod adresem obozu rządzącego. W programie #Newsroom odpowiedział mu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Czy warto głosować na kogoś, kto grzmiał, że wprowadzi kastrację chemiczną pedofilów, a potem złagodził konsekwencje prawne czynów pedofilskich? To świadectwo braku wiarygodności. Nie ufam panu premierowi. Pięknie używa słowa, ale po czynach go poznacie - podkreślił.
Film

Film "Tylko nie mów nikomu" atakiem na Kościół? Zbigniew Ziobro odpowiada

#Newsroom
Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka twierdzi, że film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" jest atakiem na Kościół. Zdaniem Zbigniewa Ziobro Kościół ma prawo czuć się atakowany. W programie #Newsroom minister sprawiedliwości przypomniał, że kiedy on chciał, by Roman Polański poniósł odpowiedzialność za swoje czyny, środowisko artystyczne stanęło w obronie reżysera. - Przedstawienie filmu o pedofilii w Kościele jest związane z pewną grą środowisk. Zjednoczona Prawica jest za komisją śledczą, ale przeciwko próbie stworzenia fałszywego wrażenia, że  problem pedofilii dotyczy jednego środowiska - podkreślił.
Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich.

Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich. "Jest we mnie smutek przemieszany z żalem i złością"

#Newsroom
Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro w programie #Newsroom przyznał, że oglądał film braci Sekielskich "Tylko nie mówi nikomu". Jak powiedział, docenia odwagę tych, którzy mówią o swojej traumie, przeżyciu gwałtu. - Ja to szanuję i zawsze będę takich osób broni - podkreślił. Dodał, że po zobaczeniu filmu, jest w nim "smutek przemieszany z żalem i złością". Jednocześnie stwierdził, że „jest słabość kościoła instytucjonalnego”.

"Wyborczy Grill". "Mamy całą armię dyplomatołków"

Wyborczy Grill
Władysław Teofil Bartoszewski przyznał, że w polskie interesy wciąż reprezentuje "armia dyplomatołków". - Twierdzą, że wynik głosowania 27:1 to nasze zwycięstwo - powiedział kandydat PSL i Koalicji Europejskiej.
ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

Wyborczy Grill
Strajk nauczycieli 2019 nie zostanie zawieszony na czas rozmów z rządem. Szef ZNP Sławomir Broniarz nie chce brać udział w okrągłym stole dla oświaty. Goście "Wyborczego Grilla" komentują.
Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy

Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy "nie"

Wiadomości
- Nie chcemy wysokich europejskich cen – mówił w sobotę podczas konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. Jak dodawał, Niemcy bronią swoich interesów nawet, gdy godzi to w interesy innych państw (np. Nord Stream). - I my też będziemy bronili interesów naszych obywateli. Europejskie płace "tak", europejskie ceny "nie" i mamy w tym poparcie większości Polaków – zaznaczył odnosząc się do chęci przyjęcia euro przez część polityków Platformy Obywatelskiej i Koalicji Europejskiej.