programy
kategorie

Memoriał Wagnera 2019. Dawid Konarski o decyzji Heynena: To pomaga w zgraniu

Vital Heynen jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznego Memoriału Wagnera wybrał czternastkę swoich podopiecznych na kwalifikacje olimpijskie. Tym samym podczas memoriału Polacy grają bez obciążenia walki o skład. Pozytywnie decyzję Heynena ocenił Dawid Konarski, który w starciu z Serbią (3:1) zagrał z wyjściowym składzie Polaków i był jednym z liderów Biało-Czerwonych.

Tranksrypcja:Stanęliśmy...
rozwiń
Przestaliśmy kończyć swoje ataki
Zagrywka też była dużo gorsza
Masz kotek taki przegraliśmy No nie mający gdzieś bloku zagrywki samym jakbym atakiem i
Przejściem po
Po zagrywce rywala No ciężko wygrać z takim rywalem jak Serbia
Było troszkę lepiej aczkolwiek Myślę że te dwa pierwsze sety zdecydowanie lepszy od dwóch kolejnych
Różnie w zależności od tego jaki który który z Chłopaków jest potrzebny w danej chwili jak odpowiedzi trener także
Rotacje będą różne
Jutro pewnie kolejne także no Nie będzie nudy jak zawsze
No to na razie pierwszy pierwszy taki spali chyba Zagraliśmy czy czy drugi on próbowaliśmy Leona bliżej rozgrywającego
To prawda nigdy w klubie nie grał na tej pozycji zawsze grał grał daleko a na piątkę
Napisz do mamy ostatnie trzy trzy mecze żeby wszystko dograć żeby zobaczyć w sprawie się różne warianty No i gdzieś bliżej pewnie w tym
Z tym składem
Takimi które zaczniemy eliminacje bo to nasze ostatnie dwa mecze jeszcze zostały przed
Czy pewnie w Gdańsku
Szczerze
Pytasz
Ciężko mi powiedzieć bo chyba jest Nie wiem
Na pewno Serbia postawiła dużo wyżej poprzeczkę A to trzeba powiedzieć fajniejszy niż Holendrzy bo
Pomarańcz Zagraj Dwa Sławy spotkania i tak też nie wiedzieliśmy do końca na czym stoimy bo Wygraliśmy coś
Batko
Cześć Beata weryfikacja dużo dużo cięższa i nazwaliśmy ją aczkolwiek na 2 ostatnio się
No już tego czasu nie ma zbyt dużo więc
Im mniejsza grupa to już wiemy kto na czym się może skoncentrować i ich tej ścisłej 14 już Już spokojnie też bez żadnego ci
Kto kto pojedzie kto nie pojedzie
Więc już
Wiem wszystko
Jak to ma wyglądać i teraz te 14
Przegrany ten Party goni liście ale udało wam się dość spokojnie odrobić nadgonić Serbia to chyba też motywuje
Zdaję sprawę że trzeci set uciekł przez przez naszą samą grę prostu przestaliśmy grać w pewnym momencie
Serbowie wykorzystali No jak nie da się wygrać nie prezentujący pewnego poziomu 4:00 się obudziliśmy
Więcej emocji na pewno i to dało nam wygraną aczkolwiek też nie było łatwo mieliśmy gdzieś przewagę później nas dogonili