Styl życia

LPP podbija niemiecki rynek. Nowy flagowy sklep Reserved w Berlinie

Monachium, Kolonia i Hamburg, a teraz wreszcie Berlin. Reserved – flagowa marka firmy LPP – otwiera właśnie swój salon w stolicy Niemiec. To kolejny element, realizowanego przez lidera branży fashion w Europie Środkowej, planu podbicia jednego z najtrudniejszych, a jednocześnie najbardziej atrakcyjnych rynków na świecie – Zachodniej Europy.Minimalistyczne i nowoczesne wnętrza, brak zbędnych dekoracji i otwartość na współczesnego, wymagającego klienta. Klienta, który spacerując po ulicy zakupowej nie chce mieć żadnych ograniczeń, chce zwiedzać sklepy, przechodząc z jednego salonu do drugiego – tak w skrócie opisać można koncept nowego flagowego salonu Reserved, który został otwarty 17 maja w Berlinie.

... więcej »

lpp, reserved, berlin, polska moda, sklep reserved w berlinie, wideo, niemcy 0:16

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (6)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wiśnia 2017-06-13 (20:08) 7 godzin i 57 minut temu

I niedługo podobno Londyn, jak im się uda tam i w Berlinie przebić to już wszystkie rynki stoją przed nimi otworem. Nie przychodzi mi na myśl żadna inna polska marka, która jest dostępna w tak wielu krajach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wiśnia 2017-06-13 (20:06) 7 godzin i 59 minut temu

I niedługo podobno Londyn, jak im się uda tam i w Berlinie przebić to już wszystkie rynki stoją przed nimi otworem, nie przychodzi mi na myśl żadna inna polska marka, która jest dostępna w tylu krajach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~szyszunia 2017-06-13 (18:57) 9 godzin i 8 minut temu

Jak tak myślę to z wszystkich sieciówek chyba mam najwięcej ubrań właśnie z Reserved, to wychodzi na to że co roku mają ciekawe kolekcje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~patka 2017-06-12 (20:58) 7 godzin i 7 minut temu

W mojej ocenie dorównują swojej zagranicznej konkurencji, więc nic dziwnego że nie mają obaw przed otwieraniem salonów w Niemczech, a do tego mają konkurencyjne ceny.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~zaradny 2017-06-11 (19:33) 8 godzin i 32 minut temu

Bardzo dobrze robią, stale podwyższają sobie poprzeczkę, w Polsce już mają ugruntowaną pozycję, na wschodzi chyba też im dobrze się wiedzie, pora sprostać takiemu dojrzałemu rynkowi jak niemiecki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kasik 2017-05-20 (13:44) 14 godzin i 21 minut temu

to w końcu Niemcy będą kupować w naszych sklepach :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Zobacz także

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Wiadomości
Gmina Wadowice Górne należy do najbardziej poszkodowanych przez ulewy i gwałtowny wzrost poziomu rzek na południu Polski. Wisła przerwała tam wał powodziowy i zalała 120 domów. Na miejscu jest nasz reporter Klaudiusz Michalec.
#Newsroom odc. 1

#Newsroom odc. 1

Odcinek: 1
#Newsroom to wspólny program Wirtualnej Polski i Polsat News. Składa się z dwóch części. W pierwszej Tomasza Machała rozmawia z gościem, a w drugiej dwóch komentatorów będzie dyskutować o bieżących tematach politycznych i społecznych. Program jest emitowany w niedziele o godz. 18:00 ze studia Wirtualnej Polski. Można go oglądać w Polsat News oraz na stronie głównej WP.
Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

#Newsroom
Jaki Zbigniew Ziobro jest prywatnie? Jego matka jest stomatologiem, czy minister boi się dentysty? Takie pytania padły w programie #Newsroom. - Jako dziecko przebywałem z pacjentami. Tak mnie nastraszyli, że przez pewien czas bardzo się bałem siadać na fotel, ale od pewno czasu zupełnie się nie boję - odpowiedział Ziobro. Zapytany o kuchnię o. Rydzyka, zapewnił, że jest skromna. - Jest pani, która przychodzi i świetnie gotuje. Warunki życia u ojca dyrektora są bardzo skromne na tle tego, co słyszę . Jest taki malutki maybach, z którego ojciec się śmieje, ale oczywiście to bajka - zaznaczył minister.
Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem.

Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem. "Nie ufam mu"

#Newsroom
Na tydzień przed wyborami do Europarlamentu, podczas marszu "Polska w Europie" w Warszawie, Donald Tusk skierował mocne słowa pod adresem obozu rządzącego. W programie #Newsroom odpowiedział mu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Czy warto głosować na kogoś, kto grzmiał, że wprowadzi kastrację chemiczną pedofilów, a potem złagodził konsekwencje prawne czynów pedofilskich? To świadectwo braku wiarygodności. Nie ufam panu premierowi. Pięknie używa słowa, ale po czynach go poznacie - podkreślił.
Film

Film "Tylko nie mów nikomu" atakiem na Kościół? Zbigniew Ziobro odpowiada

#Newsroom
Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka twierdzi, że film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" jest atakiem na Kościół. Zdaniem Zbigniewa Ziobro Kościół ma prawo czuć się atakowany. W programie #Newsroom minister sprawiedliwości przypomniał, że kiedy on chciał, by Roman Polański poniósł odpowiedzialność za swoje czyny, środowisko artystyczne stanęło w obronie reżysera. - Przedstawienie filmu o pedofilii w Kościele jest związane z pewną grą środowisk. Zjednoczona Prawica jest za komisją śledczą, ale przeciwko próbie stworzenia fałszywego wrażenia, że  problem pedofilii dotyczy jednego środowiska - podkreślił.
Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich.

Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich. "Jest we mnie smutek przemieszany z żalem i złością"

#Newsroom
Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro w programie #Newsroom przyznał, że oglądał film braci Sekielskich "Tylko nie mówi nikomu". Jak powiedział, docenia odwagę tych, którzy mówią o swojej traumie, przeżyciu gwałtu. - Ja to szanuję i zawsze będę takich osób broni - podkreślił. Dodał, że po zobaczeniu filmu, jest w nim "smutek przemieszany z żalem i złością". Jednocześnie stwierdził, że „jest słabość kościoła instytucjonalnego”.

"Wyborczy Grill". "Mamy całą armię dyplomatołków"

Wyborczy Grill
Władysław Teofil Bartoszewski przyznał, że w polskie interesy wciąż reprezentuje "armia dyplomatołków". - Twierdzą, że wynik głosowania 27:1 to nasze zwycięstwo - powiedział kandydat PSL i Koalicji Europejskiej.
ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

Wyborczy Grill
Strajk nauczycieli 2019 nie zostanie zawieszony na czas rozmów z rządem. Szef ZNP Sławomir Broniarz nie chce brać udział w okrągłym stole dla oświaty. Goście "Wyborczego Grilla" komentują.
Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy

Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy "nie"

Wiadomości
- Nie chcemy wysokich europejskich cen – mówił w sobotę podczas konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. Jak dodawał, Niemcy bronią swoich interesów nawet, gdy godzi to w interesy innych państw (np. Nord Stream). - I my też będziemy bronili interesów naszych obywateli. Europejskie płace "tak", europejskie ceny "nie" i mamy w tym poparcie większości Polaków – zaznaczył odnosząc się do chęci przyjęcia euro przez część polityków Platformy Obywatelskiej i Koalicji Europejskiej.