Publicystyka

#dziejesienazywo: Jadwiga Staniszkis o rozczarowaniu PiS

Jadwiga Staniszkis w #dziejesienazywo przyznała, że jest rozczarowana rządami PiS i Jarosławem Kaczyńskim. - Uważam go za bardzo inteligentnego człowieka. Znałam obu braci - Lech był zupełnie inny, nigdy by takich działań wobec prawa, w oparciu o wolę polityczną, nie podejmował - oświadczyła.

... więcej »

dziejesienazywo, robert mazurek, jadwiga staniszkis, pis, jarosław kaczyński, katastrofa smoleńska 3:24

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (7)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~polak1000 2016-02-08 (17:15) 11 godzin i 33 minut temu

Pani Profesor kiedyś uważałem Panią za wyrocznię, teraz jestem Panią rozczarowany i to bardzo mocno. Żegnam Panią

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
2
~annamielno1gmail.com 2016-02-06 (16:31) 12 godzin i 17 minut temu

Popieram i podziwiam Panią. Jest Pani indywidualnością, mądrą i zdecydowaną. A tego nie lubią faceci. Wyrazista postawa, wykształcenie i swoiste poglądy, to nie w Polsce. Tu się trzeba zawsze komuś przypodobać. Proszę się nie poddawać. Zapraszam na wypoczynek do Mielna. Dobre warunki, a jedzenia pełno, bo ryby nad morzem blisko.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
2
~Sandra 2016-02-06 (16:24) 12 godzin i 24 minut temu

Pani Profesor, ma Pani rację. Jest Pani wyrazista i panowie zazdroszczą Pani wiedzy, sławy, indywidualizmu i zdecydowania. Zawsze miała Pani swoje zdanie. Brawo. Jak jest Pani zmęczona, to zapraszam nad morze do Mielna. Zagwarantuję dobre spanie i jedzenie.. Nieodpłatnie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
3
~yogi 2016-02-06 (13:59) 14 godzin i 49 minut temu

A tak przed wyborami chwaliła PIS. I kubeł pomyj wylał się na główkę - przejżała na oczka - za późno.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
1
~stokrotka13 2016-02-06 (12:37) 16 godzin i 11 minut temu

Zawiodłam się na pani Staniszkis. Myślałam, że jest obiektywna, ale zmieniła front, gdy jej córka zaczęła działalność w Nowoczesnej. Okazuje się, że prywata przede wszystkim. Tego się obawiała i wyszło na moje.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
4
~jerko 2016-02-06 (12:03) 16 godzin i 45 minut temu

Pani profesor ; "krytyk to kura , która gdacze kiedy inne znoszą jajka" !!! Krytykować każdy może....! Może lepiej byłoby mądrze doradzać , dla dobra Polski i Polaków ???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~cku.roman@interia.eu 2016-02-05 (19:19) 9 godzin i 29 minut temu

Całym przebiegiem katastrofy smoleńskiej kierował moskiewski ośrodek "Logika".

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Zobacz także

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Wiadomości
Gmina Wadowice Górne należy do najbardziej poszkodowanych przez ulewy i gwałtowny wzrost poziomu rzek na południu Polski. Wisła przerwała tam wał powodziowy i zalała 120 domów. Na miejscu jest nasz reporter Klaudiusz Michalec.
#Newsroom - Zbigniew Ziobro

#Newsroom - Zbigniew Ziobro

Odcinek: 1
Zbigniew Ziobro był gościem cotygodniowego programu WP i Polsat News #Newsroom. Po nim głos zabrali publicyści. Bieżące wydarzenia komentowali Kamila Baranowska i Łukasz Mężyk.
Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

#Newsroom
Jaki Zbigniew Ziobro jest prywatnie? Jego matka jest stomatologiem, czy minister boi się dentysty? Takie pytania padły w programie #Newsroom. - Jako dziecko przebywałem z pacjentami. Tak mnie nastraszyli, że przez pewien czas bardzo się bałem siadać na fotel, ale od pewno czasu zupełnie się nie boję - odpowiedział Ziobro. Zapytany o kuchnię o. Rydzyka, zapewnił, że jest skromna. - Jest pani, która przychodzi i świetnie gotuje. Warunki życia u ojca dyrektora są bardzo skromne na tle tego, co słyszę . Jest taki malutki maybach, z którego ojciec się śmieje, ale oczywiście to bajka - zaznaczył minister.
Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem.

Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem. "Nie ufam mu"

#Newsroom
Na tydzień przed wyborami do Europarlamentu, podczas marszu "Polska w Europie" w Warszawie, Donald Tusk skierował mocne słowa pod adresem obozu rządzącego. W programie #Newsroom odpowiedział mu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Czy warto głosować na kogoś, kto grzmiał, że wprowadzi kastrację chemiczną pedofilów, a potem złagodził konsekwencje prawne czynów pedofilskich? To świadectwo braku wiarygodności. Nie ufam panu premierowi. Pięknie używa słowa, ale po czynach go poznacie - podkreślił.
Film

Film "Tylko nie mów nikomu" atakiem na Kościół? Zbigniew Ziobro odpowiada

#Newsroom
Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka twierdzi, że film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" jest atakiem na Kościół. Zdaniem Zbigniewa Ziobro Kościół ma prawo czuć się atakowany. W programie #Newsroom minister sprawiedliwości przypomniał, że kiedy on chciał, by Roman Polański poniósł odpowiedzialność za swoje czyny, środowisko artystyczne stanęło w obronie reżysera. - Przedstawienie filmu o pedofilii w Kościele jest związane z pewną grą środowisk. Zjednoczona Prawica jest za komisją śledczą, ale przeciwko próbie stworzenia fałszywego wrażenia, że  problem pedofilii dotyczy jednego środowiska - podkreślił.
Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich.

Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich. "Jest we mnie smutek przemieszany z żalem i złością"

#Newsroom
Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro w programie #Newsroom przyznał, że oglądał film braci Sekielskich "Tylko nie mówi nikomu". Jak powiedział, docenia odwagę tych, którzy mówią o swojej traumie, przeżyciu gwałtu. - Ja to szanuję i zawsze będę takich osób broni - podkreślił. Dodał, że po zobaczeniu filmu, jest w nim "smutek przemieszany z żalem i złością". Jednocześnie stwierdził, że „jest słabość kościoła instytucjonalnego”.

"Wyborczy Grill". "Mamy całą armię dyplomatołków"

Wyborczy Grill
Władysław Teofil Bartoszewski przyznał, że w polskie interesy wciąż reprezentuje "armia dyplomatołków". - Twierdzą, że wynik głosowania 27:1 to nasze zwycięstwo - powiedział kandydat PSL i Koalicji Europejskiej.
ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

Wyborczy Grill
Strajk nauczycieli 2019 nie zostanie zawieszony na czas rozmów z rządem. Szef ZNP Sławomir Broniarz nie chce brać udział w okrągłym stole dla oświaty. Goście "Wyborczego Grilla" komentują.
Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy

Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy "nie"

Wiadomości
- Nie chcemy wysokich europejskich cen – mówił w sobotę podczas konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. Jak dodawał, Niemcy bronią swoich interesów nawet, gdy godzi to w interesy innych państw (np. Nord Stream). - I my też będziemy bronili interesów naszych obywateli. Europejskie płace "tak", europejskie ceny "nie" i mamy w tym poparcie większości Polaków – zaznaczył odnosząc się do chęci przyjęcia euro przez część polityków Platformy Obywatelskiej i Koalicji Europejskiej.