Styl życia

„Adios kilogramos”, czyli jak znaleźć motywację do odchudzania

Katarzyna Błażejewska – Stuhr dba o zdrowie Polek. Do studia przyszła z Adą Jakimowicz, trenerką i jedną z bohaterek książki Kasi „Adios kilogramos”. Ada pokaże proste ćwiczenia, od których warto zacząć trening w domu, jeśli chcemy zacząć dbać o zdrowie.

... więcej »

stuhr, odchudzanie, zdrowie 5:05

Zobacz także

„Polska jednym z liderów NATO”. Racja stanu z G. Mosbacher o 12:00 na WP.pl

„Polska jednym z liderów NATO”. Racja stanu z G. Mosbacher o 12:00 na WP.pl

Wiadomości
- Polski rząd przekonuje, że Polska jest najważniejszym partnerem USA w Europie - przytaczał słowa członków polskiego rządu Michał Kobosko. - Trudno z tym dyskutować. Polska to jeden z zaledwie ośmiu krajów członkowskich NATO, który wypełnia obowiązek przeznaczania 2 proc. swojego PKB na obronność. To czyni Polskę nie tylko silnym partnerem Ameryki, ale także jednym z liderów w NATO - odparła Georgette Mosbacher. Ambasador USA w Polsce będzie gościem specjalnego wydania"Racji stanu". Wywiad o 12:00 na WP.pl.
Listy PiS do PE w ogniu krytyki. "Strach i panika"

Listy PiS do PE w ogniu krytyki. "Strach i panika"

Wiadomości
Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło czołówki list do Parlamentu Europejskiego. Wśród nich znaleźli się m.in. Beata Szydło, Joachim Brudziński czy Anna Zalewska. Opozycja nie pozostawia suchej nitki na kandydatach partii rządzącej do PE.  – Na Nowogrodzkiej postawiono szalupy, które mają dowieźć tych niekompetentnych ministrów do Brukseli – mówi w rozmowie z WP Marcin Kierwiński z PO. Więcej w materiale wideo.
Była posłanka PSL na listach PiS. Politycy partii zaskoczeni

Była posłanka PSL na listach PiS. Politycy partii zaskoczeni

Wiadomości
Wiceminister Andżelika Możdżanowska będzie „dwójką” na liście wyborczej PiS do Parlamentu Europejskiego w okręgu wielkopolskim. Kandydatura ta wywołała spore zaskoczenie po prawej stronie sceny politycznej. Wszystko dlatego, że jeszcze niedawno była posłanką PSL. Więcej w materiale wideo. 
Henryka Bochniarz wystartuje do PE? Poseł się wygadał

Henryka Bochniarz wystartuje do PE? Poseł się wygadał

Wiadomości
Jerzy Meysztowicz zdradził, kto z ramienia Nowoczesnej wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na listach ma się znaleźć przewodniczący klubu, Paweł Pudłowski, wicemarszałek Barbara Dolniak oraz – co najbardziej zaskakuje – prezydent organizacji pracodawców Konfederacji Lewiatan, Henryka Bochniarz. – To osoba, która wniesie dużo pozytywnych emocji, ale również bardzo dużego rozsądku – stwierdził poseł w rozmowie z WP. Więcej w materiale wideo. 
Nagrał ucieczkę przed lawiną. Niektórzy nie mieli tyle szczęścia

Nagrał ucieczkę przed lawiną. Niektórzy nie mieli tyle szczęścia

Wiadomości
Moment ucieczki przed lawiną zarejestrował narciarz podczas zjazdu w okolicy ośrodka narciarskiego Crans-Montana w Szwajcarii. Na nagraniu widać, że mężczyzna przyspieszył, gdy zauważył co dzieje się za nim. Narciarz uchwycił też moment, w którym kilka osób znika w tumanie śniegu. Do tej pory udało się wydostać spod lawiny 4 osoby. Według informacji lokalnych mediów, pod śniegiem może być jeszcze nawet 12 osób. Na razie służby nie mają informacji o ofiarach śmiertelnych. W akcji ratunkowej bierze udział ponad 240 policjantów i ratowników. Przyczyny osunięcia się śniegu zbadają służby. Lawinę mogli wywołać sami narciarze lub topiący się ciężki śnieg.
Ryszard Czarnecki o Romanie Giertychu. Nie obyło się bez złośliwości

Ryszard Czarnecki o Romanie Giertychu. Nie obyło się bez złośliwości

Tłit
Senator PiS Marek Pęk złożył u rzecznika dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie zawiadomienie o możliwości naruszenia etyki zawodowej przez adwokatów Geralda Birgfellnera Romana Giertycha i Jacka Dubois. - Roman Giertych jest osobą publiczną, do niedawna niemal nie wychodził ze studia telewizyjnego jednej ze stacji, ma krwiste poglądy, więc to trochę inny adwokat niż zwykle się uważa. Ma żal. Był z nami w rządzie jako wicepremier, potem przestał być nawet posłem. Myślę, że po ludzku ciągnie go do polityki. To widać, słychać i czuć - komentował Ryszard Czarnecki w programie "Tłit". Dopytywany o możliwość, że Giertych mógłby zostać ministrem sprawiedliwości, odparł: "Nie słyszałem, żeby PiS zaproponowało mu taką funkcję". 
Afera z Macierewiczem. Nerwowy komentarz Ryszarda Czarneckiego

Afera z Macierewiczem. Nerwowy komentarz Ryszarda Czarneckiego

Tłit
Antoni Macierewicz jako szef MON ujawnił informacje o stanie polskiej armii, które miały status niejawnych. Sprawę nagłośnił poseł PO Krzysztof Brejza. Co na to Ryszard Czarnecki? - Słowa, słowa, słowa... W tym się specjalizuje opozycja, oni są tylko od gadania. Z tweeta posła Brejzy wynikało, że stała się rzecz dramatyczna i straszliwa. Błędem opozycji jest to, że cały czas przedstawia działania rządu w kategoriach: codziennie jakaś tragedia. To przypomina Jasia, który krzyczy: pali się, wieś mu nie wierzy, nikt do pożaru nie biegnie - komentował w programie "Tłit". Potwierdził, że były szef MON nie kandyduje do Parlamentu Europejskiego.
Beata Szydło nr 1 na liście do PE. Ryszard Czarnecki komentuje

Beata Szydło nr 1 na liście do PE. Ryszard Czarnecki komentuje

Tłit
Beata Szydło będzie "jedynką" na liście PiS w okręgu świętokrzysko-małopolskim. - Czy odnalazłaby się w PE, gdzie pełno flag unijnych, zarabia się w euro, a ona tak niezbyt przychylnie mówiła i o flagach, i o elitach europejskich, i o tym, co się dzieje w Brukseli i Strasburgu? - pytał w programie "Tłit" Marek Kacprzak. - Pani premier Szydło jest politykiem umiarkowanym, wyważonym. Oczywiście Polska jest dla niej na pierwszym miejscu, ale Polska jest częścią UE - nie widzę żadnego dysonansu. Beata Szydło jest osobą popularną i będzie silną lokomotywą w okręgu - przekonywał europoseł PiS Ryszard Czarnecki w programie "Tłit".
Ryszard Czarnecki nr 2 w Warszawie. Tłumaczy, skąd taka decyzja

Ryszard Czarnecki nr 2 w Warszawie. Tłumaczy, skąd taka decyzja

Tłit
- To są najsilniejsze listy PiS w historii, najwięcej ludzi znanych, rozpoznawalnych, mających świetne wyniki wyborcze. Chcemy wygrać. Wierzymy, że będzie to najlepszy wynik w historii - mówił europoseł PiS Ryszard Czarnecki w programie "Tłit", komentując listy tej partii do Parlamentu Europejskiego. Pytany o powody, dla których w Warszawie jest "nr 2", a nie "1", jak Jacek Saryusz-Wolski, odpowiedział: "To bardzo prestiżowy okręg, ale też niełatwy dla prawicy i centroprawicy. Frekwencja z reguły jest wysoka, co może faworyzować opozycję. Stąd decyzja Jarosława Kaczyńskiego o takim tandemie".