Wiadomości

Kłopotek o pensji dla Agaty Dudy: "Nie zachowujmy się jak pies ogrodnika!"

Nowy projekt PiS-u, przewidujący pensję dla Pierwszej Damy przekraczającą znacznie średnią krajową oraz podwyżki dla posłów, senatorów oraz ministrów wywołał dyskusję na temat pensji Polaków. Również sami politycy mają wątpliwości co do słuszności takiej ustawy. Pomysł podoba się z kolei posłowi Kłopotkowi. Uważa on, że Agata Duda zasługuje na pobieranie państwowych pieniędzy za bycie żoną prezydenta.

... więcej »

pudelek w sejmie, klopotek, pierwsza dama 0:48

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (7)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Pięćdziesięciolatka 2016-07-23 (17:10) 18 godzin i 5 minut temu

To jest skandal.I ona, zdrowa kobieta miałaby odwagę sięgnąć po pieniądze państwowe, czyli nas wszystkich?! Gdzie ja żyje?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~JAREK 2016-07-22 (23:11) 12 godzin i 4 minuty temu

JA NIE ZGADZAM SIĘ CHCE ZAROBIĆ TO NIECH DO PRACY IDZIE A NIE Z NASZYCH PODATKÓW MIAŁ BYĆ UCZCIWY RZĄD A ROBIĄ PRZEKRĘTY DLA EMERYTĄ PO 4 ZŁ A ŻONIE PREZYDENTA 130000 PRZESADA MOCNA TO SZOK NAJLEPIEJ ZMIENIĆ RZĄD NA POŻĄDNY NIE OKRADAJĄCY NARÓD

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~MARQS 2016-07-21 (14:57) 20 godzin i 18 minut temu

PSL to nie nazwa chłopskiej partii. To sposób myślenia. Gdyby tylko Kaczyński był w potrzebie i zaproponowałby koalicję, PSL w podskokach już by się zgodził. W imię chciwości, pazerności licząc na możliwość dalszego utrzymania przy korycie swoich. Całe PSL. Kłopotek tak na wszelki wypadek już próbuje się podlizać Prezydentowi. który nie potrafi zarobić na parę kiecek, wacików i czego tam jeszcze swojej kobiety. A przecież jest jeszcze parę zawodów gdzie zarabiają pieniądze i można dorobić a nie skamleć "dajcie".

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~cluuus 2016-07-21 (13:49) 21 godzin i 26 minut temu

Kłopotek nie będziecie nic odchudzać bo my was odchudzimy, ciebie fermowy przękrętasie nie chcemy ogladać.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~ziut 2016-07-21 (10:20) 55 minut temu

Ciekaw jestem jaki wrzask podniósłby p.Błaszczak ,który przez cała swoją działalność w sejmie był zawsze na nie,gdyby chciano dać pensję żonie p.Prezydenta Kwaśniewskiego?Już oczami wyobraźni widzę jego i p.Kłopotka entuzjazm!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~czesio 2016-07-21 (10:07) 1 godzinę i 8 minut temu

klopotek nie wchodz do upy bez mydla powinni cie wykopac juz dawno za twoja glupote dlaczego nie dac jej takich pieniedzy jak zarabiala w szkole wtedy nikt by nie mial pretensji tylko trzeba klopotek myslec to nie boli a u ciebie sprawia klopot

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~Leon 2016-07-21 (08:56) 2 godziny i 19 minut temu

A dlaczego nikt nie dzieli się swoją wypłatą z żoną prezydenta.Państwowymi pieniędzmi dobrze się rządzi co ? złodzieje rządzili i będą rządzić,od lat 50 do 2016 nic się nie zmieniło.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Zobacz także

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Powódź grozi Wadowicom Górnym. Nasz reporter jest na miejscu

Wiadomości
Gmina Wadowice Górne należy do najbardziej poszkodowanych przez ulewy i gwałtowny wzrost poziomu rzek na południu Polski. Wisła przerwała tam wał powodziowy i zalała 120 domów. Na miejscu jest nasz reporter Klaudiusz Michalec.
#Newsroom odc. 1

#Newsroom odc. 1

Odcinek: 1
#Newsroom to wspólny program Wirtualnej Polski i Polsat News. Składa się z dwóch części. W pierwszej Tomasza Machała rozmawia z gościem, a w drugiej dwóch komentatorów będzie dyskutować o bieżących tematach politycznych i społecznych. Program jest emitowany w niedziele o godz. 18:00 ze studia Wirtualnej Polski. Można go oglądać w Polsat News oraz na stronie głównej WP.
Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

Zbigniew Ziobro jakiego nie znacie. Mówił o strachu przed dentystą

#Newsroom
Jaki Zbigniew Ziobro jest prywatnie? Jego matka jest stomatologiem, czy minister boi się dentysty? Takie pytania padły w programie #Newsroom. - Jako dziecko przebywałem z pacjentami. Tak mnie nastraszyli, że przez pewien czas bardzo się bałem siadać na fotel, ale od pewno czasu zupełnie się nie boję - odpowiedział Ziobro. Zapytany o kuchnię o. Rydzyka, zapewnił, że jest skromna. - Jest pani, która przychodzi i świetnie gotuje. Warunki życia u ojca dyrektora są bardzo skromne na tle tego, co słyszę . Jest taki malutki maybach, z którego ojciec się śmieje, ale oczywiście to bajka - zaznaczył minister.
Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem.

Zbigniew Ziobro ostrzega przed Donaldem Tuskiem. "Nie ufam mu"

#Newsroom
Na tydzień przed wyborami do Europarlamentu, podczas marszu "Polska w Europie" w Warszawie, Donald Tusk skierował mocne słowa pod adresem obozu rządzącego. W programie #Newsroom odpowiedział mu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Czy warto głosować na kogoś, kto grzmiał, że wprowadzi kastrację chemiczną pedofilów, a potem złagodził konsekwencje prawne czynów pedofilskich? To świadectwo braku wiarygodności. Nie ufam panu premierowi. Pięknie używa słowa, ale po czynach go poznacie - podkreślił.
Film

Film "Tylko nie mów nikomu" atakiem na Kościół? Zbigniew Ziobro odpowiada

#Newsroom
Fundacja ojca Tadeusza Rydzyka twierdzi, że film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" jest atakiem na Kościół. Zdaniem Zbigniewa Ziobro Kościół ma prawo czuć się atakowany. W programie #Newsroom minister sprawiedliwości przypomniał, że kiedy on chciał, by Roman Polański poniósł odpowiedzialność za swoje czyny, środowisko artystyczne stanęło w obronie reżysera. - Przedstawienie filmu o pedofilii w Kościele jest związane z pewną grą środowisk. Zjednoczona Prawica jest za komisją śledczą, ale przeciwko próbie stworzenia fałszywego wrażenia, że  problem pedofilii dotyczy jednego środowiska - podkreślił.
Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich.

Zbigniew Ziobro widział film braci Sekielskich. "Jest we mnie smutek przemieszany z żalem i złością"

#Newsroom
Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro w programie #Newsroom przyznał, że oglądał film braci Sekielskich "Tylko nie mówi nikomu". Jak powiedział, docenia odwagę tych, którzy mówią o swojej traumie, przeżyciu gwałtu. - Ja to szanuję i zawsze będę takich osób broni - podkreślił. Dodał, że po zobaczeniu filmu, jest w nim "smutek przemieszany z żalem i złością". Jednocześnie stwierdził, że „jest słabość kościoła instytucjonalnego”.

"Wyborczy Grill". "Mamy całą armię dyplomatołków"

Wyborczy Grill
Władysław Teofil Bartoszewski przyznał, że w polskie interesy wciąż reprezentuje "armia dyplomatołków". - Twierdzą, że wynik głosowania 27:1 to nasze zwycięstwo - powiedział kandydat PSL i Koalicji Europejskiej.
ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

ZNP nie chce okrągłego stołu z rządem. Publicyści komentują

Wyborczy Grill
Strajk nauczycieli 2019 nie zostanie zawieszony na czas rozmów z rządem. Szef ZNP Sławomir Broniarz nie chce brać udział w okrągłym stole dla oświaty. Goście "Wyborczego Grilla" komentują.
Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy

Jarosław Kaczyński: Platforma chce euro, my mówimy "nie"

Wiadomości
- Nie chcemy wysokich europejskich cen – mówił w sobotę podczas konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński. Jak dodawał, Niemcy bronią swoich interesów nawet, gdy godzi to w interesy innych państw (np. Nord Stream). - I my też będziemy bronili interesów naszych obywateli. Europejskie płace "tak", europejskie ceny "nie" i mamy w tym poparcie większości Polaków – zaznaczył odnosząc się do chęci przyjęcia euro przez część polityków Platformy Obywatelskiej i Koalicji Europejskiej.