programy
kategorie

Finał Pucharu Polski. Marian Kelemen: Piłka szła do koszyka. Nie widziałem napastnika

- Piłka szła do koszyka. Skozłowała, a ja zupełnie nie widziałem napastnika. Gdybym ją zaatakował, nie byłoby bramki - mówi Marian Kelemen, bramkarz Jagiellonii po porażce w finale Pucharu Polski z Lechią Gdańsk (0:1).

Jak zareagowali się w przerwie bo była ta akcja Patryka klimali chociażby
W 26 minucie w drugiej połowie tych okazji nieco brakowało trochę jakby obudziła się nieco Lechia
Jaki był plan na tę drugą połowę u was
Żeby być sparował piłkę mówię cały mecz był na 00 i
Pościel jedną bramkę wylotu jedną bramkę że ktoś cię ale to nie gramy że niestety się
Końcówkę minuty przed końcem boli To bardzo mi przykro mi
Liście po cichu na dogrywkę
Natalia nie wiem jaka biologię tutaj
Eliksiry nobilo blisko na dogrywkę i
Niestety nie udało się
Jak to było w tej akcji bramkowej z perspektywy boiska bo to wygląda na taki błąd Jak byście się nie rozwinie zrozumieli z obroną
I Artur sobiech To wykorzystał
Ubranko Jaka jest teraz na to płacze po meczu nie wiem może że mogłem zaatakować wziąłem że ona