Film

... więcej »
Małpka moje dziecko

Małpka moje dziecko

Film
Różowa sypialnia, designerska szafa, najnowsze zabawki, gry i makijaż: Jessica Marie jest jak każda zepsuta dziewczynka... poza tym, że jest małpką. Co sprawia, że para podejmuje 40-letnie zobowiązanie do opieki nad wiecznym maluchem? Jak silna może być więź rodzic – małpka? Czy małpka naprawdę może zostać substytutem dziecka? To niezwykły film o prawdziwym życiu ludzi wychowujących małpy w USA. 
Chłopiec z dwiema głowami (Boy With Two Heads)

Chłopiec z dwiema głowami (Boy With Two Heads)

Film
Niezwykła historia Jesusa Emanoela, dwugłowego dziecka urodzonego w Brazylii z jednym sercem, ale dwoma funkcjonującymi mózgami. Autorzy filmu dokumentalnego skupiają się na niezwykle skomplikowanym zadaniu stojącym przed lekarzami, jakim jest uratowanie życia dziecka
"Na linii" - oglądaj  w Telewizji WP

"Na linii" - oglądaj w Telewizji WP

Film
Dyspozytorka centrum alarmowego, Pamela, odbiera telefon, z którego dowiaduje się, że jej córka została porwana. Jedynym sposobem na uratowanie dziecka jest bezwzględne wykonywanie poleceń porywacza. Kobieta musi wysłać wszystkie jednostki policji i straży pożarnej w różne części miasta, gdzie wkrótce rozpęta się piekło. Jedyną szansą dla Pameli jest współpraca z mężem, z którym jest w separacji. Oboje będą musieli zdecydować, czy powinni ratować swoje dziecko, czy miasto.
Wieś pływających krów - zwiastun

Wieś pływających krów - zwiastun

Film
Trójka uduchowionych i ekologicznie świadomych młodych Berlińczyków – Elle, Mario i Jon, w ramach wakacyjnej wyprawy a także poszukiwań miejsc, gdzie ludzie żyją w zgodzie z naturą, zwiedza wschód Polski i trafia na przepiękną podlaską wieś, gdzie wynajmują stary drewniany dom od miejscowego gospodarza, zajmującego się hodowla krów - pana Stanisława. Przybysze z Berlina medytują, modlą się do księżyca, kapią nago przy studni, współczują zwierzętom hodowlanym, jedzą warzywa wygrzebane ze śmietnika, w ramach oszczędzania pożywienia na ziemi
Majaland

Majaland

Film
Firma Plopsa otwiera swój pierwszy park rozrywki w Polsce juz 29 września 2018r. Majaland Kownaty, to tak nazywa sie nowy park tematyczny o łącznej powierzchni 20 000 metrów kwadratowych w Kownatach, w województwie Lubuskim. Park wynikł ze współpracy pomiędzy Momentum Capital i Plopsa Group, i spodziewa się 300.000 odwiedzających rocznie. Cała budowa parku, to inwestycja warta 20 milionów euro
"Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver" w Telewizji WP

"Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver" w Telewizji WP

Film
Uczestnicy programu są niezadowoleni z domów, w których mieszkają. Z pomocą specjalistów od remontów i wystroju wnętrz mają szansę odmienić swój dom tak, by odpowiadał ich preferencjom.
Bel Suono zapraszają na koncert w Krakowie

Bel Suono zapraszają na koncert w Krakowie

Film
Są przystojni, młodzi, utalentowani, a do tego ich odważne połączenia w muzyce mogą zaskoczyć nawet najbardziej wytrawnych melomanów! Z powodzeniem przełamują stereotypowe wyobrażenie o muzyce klasycznej i zapewniają, że na ich koncertach z pewnością nikt nie będzie się nudził! Rosyjscy pianiści z Bel Suono zapraszają na swój jedyny koncert w Polsce, który odbędzie się w przyszłym roku!
Serce nie sługa - Magdalena Różczka

Serce nie sługa - Magdalena Różczka

Film
"Serce nie sługa"” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?
Serce nie sługa - zwiastun z Borysem Szycem

Serce nie sługa - zwiastun z Borysem Szycem

Film
"Serce nie sługa" to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?
Spider-Man Uniwersum

Spider-Man Uniwersum

Film
Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga. 
Marcus i Martinus - spot

Marcus i Martinus - spot

Film
Dwójka charyzmatycznych braci ze Skandynawii, Marcus i Martinus wystąpią przed koncertem Jasonem Derulo w Polsce. Fenomenalne show potrwa 40 minut i rozgrzeje fanów przed koncertem gwiazdy!
Rocketman

Rocketman

Film
Zobacz zwiastun nowego filmu Dextera Fletchera o charyzmatycznym muzyku, Eltonie Johnie. Biografia artysty będzie miała swoją premierą 28 czerwca 2019 r. w polskich kinach.
"Czyściciele internetu" fragment dokumentu

"Czyściciele internetu" fragment dokumentu

Film
„Nie rozumiem, dlaczego ludzie uważają, że nagi człowiek jest obrzydliwy” ​​To słowa Ilmy Gore, pochodzącej z Los Angeles artystki, która namalowała obraz przedstawiający nagiego Donalda Trumpa z małym penisem i zamieściła go na swoim koncie na Facebooku. Amerykański portal społecznościowy zadecydował o jego usunięciu, ponieważ pogarszał wizerunek prezydenta USA. Co więcej, konto Gore na Facebooku zostało zawieszone.
Arkadiusz Jakubik o filmie "Kler"

Arkadiusz Jakubik o filmie "Kler"

Film
"Kler" to nowy film Wojtka Smarzowskiego, który został gorąco przyjęty na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdynii. Arkadiusz Jakubik, który wcielił się w postać jednego z księży zdradza, dlaczego Polacy potrzebują filmu o kościele.
Maciej Lipina - Cały świat

Maciej Lipina - Cały świat

Film
Maciej Lipina promuje nowy utwór pod tytułem "Cały świat". Ten utwór zapowiada płytę solową , która wkrótce pojawi się na pólkach sklepów muzycznych. 
Thriller Live wkrótce w Polsce

Thriller Live wkrótce w Polsce

Film
Spektakl prezentowano ponad 5000 razy w 33 krajach na świecie. Ponad 4 miliony sprzedanych biletów i show, które zapiera dech w piersiach. "Thriller live" teraz zagości w Polsce!
Modus - genialny serial w Telewizji WP

Modus - genialny serial w Telewizji WP

Film
"Modus" to serial skandynawski na podstawie książki Anny Holt "Frukta inte". Wkrótce do obejrzenia w Telewizji WP - w każdy wtorek o 22 i niedzielę o 23. 
Julia Wieniawa śpiewa do filmu o Kopciuszku

Julia Wieniawa śpiewa do filmu o Kopciuszku

Film
Głosu Kopciuszkowi użyczyła Julia Wieniawa, która również udowodniła, że jest utalentowana nie tylko aktorsko, ale również wokalnie. Film wejdzie na ekrany kin 5 października.
Kopciuszek. Historia prawdziwa. Zobacz zwiastun

Kopciuszek. Historia prawdziwa. Zobacz zwiastun

Film
Jedna z najpiękniejszych baśni powraca w wydaniu jakiego jeszcze nie było. "Kopciuszek. Historia prawdziwa" to wspaniałe animowane widowisko, które wkrótce zagości na ekranach kin. 
Robert Więckiewicz o filmie "Kler"

Robert Więckiewicz o filmie "Kler"

Film
"Nie zajmujemy się krytyka wiary, tylko konkretnych zdarzeń". Zobacz wideo-wywiad z Robertem Więckiewiczem, który wcielił się w rolę księdza Trybusa...
Podsumowujemy 43. FPFF w Gdyni. "Kler" pierwszym wyborem

Podsumowujemy 43. FPFF w Gdyni. "Kler" pierwszym wyborem

Film
Przyszedł czas na podsumowanie 43.FPFF w Gdyni. Dziennikarze WP bezsprzecznie wskazali film, który otrzyma Złote Lwy. "Kler" Wojtka Smarzowskiego nie ma sobie równych. Jednak wbrew pozorom największym zwycięzcą jest ktoś inni. I wcale nie chodzi tu o nagrody.