Film

... więcej »
Miłość jest wszystkim - Leszek Lichota i Julia Wyszyńska

Miłość jest wszystkim - Leszek Lichota i Julia Wyszyńska

Film
Zabiegana mama dwójki dzieci oraz tuż przed czterdziestką, chodzący człowiek-pech, jej mąż mówią o tym jak przygotować się do świąt w rodzinnym gronie...
Pettson i Findus - Najlepsza

Pettson i Findus - Najlepsza

Film
Wreszcie nadeszły długo wyczekiwane Święta. Pettson i jego koci przyjaciel Findus mają długą listę zadań: trzeba znaleźć choinkę, wysprzątać dom, przygotować  pyszności i zrobić wiele innych poważnych rzeczy.
Nicki Minaj - wielki mural w Warszawie

Nicki Minaj - wielki mural w Warszawie

Film
Wielodniowa produkcja zakończona spektakularnym efektem wywołała falę pozytywnych komentarzy i wzbudziła zainteresowanie wydarzeniem, które zaplanowano na 24 lutego 2019 roku. Nicki Minaj i Future przyjeżdżają na koncert do łódzkiej Atlas Areny w ramach wspólnej trasy koncertowej NICKIHNDRXX Tour. Ich wspólny tour rozpocznie się zaledwie dwa dni przed łódzkim wydarzeniem. Wcześniej Nicki i Future zaprezentują się jedynie w Monachium i Bratysławie. Fani artystów mogą być tym bardziej podekscytowani.
"Przebudowy pani Bryk" w Telewizji WP

"Przebudowy pani Bryk" w Telewizji WP

Film
Interesować się designem i architekturą to jedno, uczynić z tego sposób na życie - to drugie. Znana z programu "Wymarzony dom Bryków" Danielle Bryk postanowiła założyć własną firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz. Widzowie sprawdzą, jak jej idzie i czy nadaje się na bizneswoman.
Grzegorz Hyży w teledysku "Pech to nie grzech"

Grzegorz Hyży w teledysku "Pech to nie grzech"

Film
„Pech to nie grzech” to piosenka z przewrotną warstwą liryczną. Niektórym wydaje się, że pech determinuje całe ich życie, kłody pod nogami to ich chleb powszedni, a miłość nigdy nie zapuka do ich drzwi. Tymczasem wystarczy chwila, która może wywrócić do góry nogami cały świat, a pech, o który obwiniają swoje niepowodzenia może stać się początkiem prawdziwego szczęścia.
"Nadziani rodzice" w Telewizji WP

"Nadziani rodzice" w Telewizji WP

Film
Współcześni rodzice, jeżeli tylko ich na to stać, często szukają pomocy u specjalistów w dziedzinie edukacji i wychowania. W praktyce oznacza to, że swoje obowiązki przekazują profesjonalistom, od których oczekują bardzo konkretnych efektów współpracy z dzieckiem. Widzowie poznają historię 34-letniej Niny Naustdal i jej bliskich, a także Lucy Challenger, która szuka niani znającej się na kuchni wegańskiej oraz jeździe na nartach. Dokument odkryje, na co swoje pieniądze wydają członkowie zamożnych rodzin i jak na wychowanie dzieci wpływają stan portfela, status społeczny oraz przynależność rasowa rodziców.
Kulisy filmowej charakteryzacji. W dwie godziny zrobił z niego zombie

Kulisy filmowej charakteryzacji. W dwie godziny zrobił z niego zombie

Film
Z okazji Halloween zaprosiliśmy do studia charakteryzatora Michała Zabielskiego, aby przemienił dziennikarza WP Grzegorza Kłosa w rasowego zombie.
Fuga - oficjalny zwiastun

Fuga - oficjalny zwiastun

Film
"Fuga” to obraz z gatunku mystery (charakterystycznego dla twórczości Davida Lyncha), który dotyka problemu „fugi dysocjacyjnej” – zaburzenia wywoływanego długotrwałym stresem i uczuciem braku szczęścia...
IV edycja Warsaw Comic Con

IV edycja Warsaw Comic Con

Wydanie: 30 października 2018
W dniach 26-28 października do centrum targowo-kongresowego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie po raz kolejny zawitały gwiazdy światowej popkultury. Czwarta edycja Warsaw Comic Con to wydarzenie obowiązkowe dla kinomanów, graczy oraz zapalonych czytelników z całej Polski
Suspiria - zwiastun

Suspiria - zwiastun

Film
"Suspiria" to horror, który spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno ze strony publiczności, jak i krytyków. Opowiada o tajemniczej szkole baletu i jej uczennicach. W rolach głównych zobaczymy Dakotę Johnson i Tildę Swinton.
"Ucho Prezesa" - kadry z planu i making off

"Ucho Prezesa" - kadry z planu i making off

Film
Choć od emisji pierwszego odcinka "Ucha prezesa" nie minęły jeszcze dwa lata, to serial już uznawany jest za kultowy. Wszystko dzięki temu, że twórcy z ogromną błyskotliwością prezentują aktualne wydarzenia w krzywym zwierciadle. Niektórzy politycy drżą w obawie, by nie zostać sparodiowanym na ekranie, inni wręcz przeciwnie - nie ukrywają rozbawienia postaciami, do których stworzenia byli inspiracją. Mamy złą wiadomość dla wszystkich urzędujących przy ul. Wiejskiej. "Ucho prezesa" wraca i zapowiada się śmieszniej niż kiedykolwiek...
Touch me not - zwiastun

Touch me not - zwiastun

Film
Nagrodzone Złotym Niedźwiedziem na Berlinale "Touch Me Not” to oda do ludzkiego ciała i związanych z nim pragnień, a przede wszystkim – to wezwanie do akceptacji odmienności. Adina Pintilie testuje w swoim filmie terapeutyczny potencjał dotyku, obnażenia ciała i emocji, a towarzyszy jej w tym trójka bohaterów. Każdy z nich mierzy się przed kamerą z tym, co ich blokuje, ogranicza, przeraża. Obserwując relacje między nimi, Pintilie stawia pytania o to, jak rozumiemy „intymność”, „piękno”, „związki” czy „pożądanie”. W czasach, w których ciała – choćby kobiet, czy niepełnosprawnych - stały się polem ideologicznej bitwy to nagość okazuje się manifestacją wolności.
Anna Popek komentuje wynik wyborów w Warszawie

Anna Popek komentuje wynik wyborów w Warszawie

Film
Anna Popek, znana prezenterka telewizyjna, a od niedawna prowadząca poranny program informacyjny odpowiedziała na kilka pytań dziennikarza Wirtualnej Polski. 
Paul Wesley w Polsce

Paul Wesley w Polsce

Film
Z okazji polskiej edycji Comic Conu, gwiazda odwiedziła Warszawę. Paul nagrał krótki filmik specjalnie dla polskich fanów tego niezwykłego wydarzenia.
"Widmo przeszłości" w Telewizji WP

"Widmo przeszłości" w Telewizji WP

Film
Film opowiada o lekarce, która znajduje na brzegu tajemniczego mężczyznę z raną postrzałową. Wkrótce okazuje się, że niedoszły zabójca zjawia się w okolicy, by dokończyć swoją robotę. Sytuację pogarsza sztorm, uniemożliwiający ucieczkę na stały ląd.
Autsajder - zwiastun

Autsajder - zwiastun

Film
Prezentujemy oficjalny zwiastun nominowanego do Konkursu Głównego 43. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni filmu „Autsajder”. Główną rolę młodego artysty zagrał w nim Łukasz Sikora. Mimo ogromnego napięcia związanego z wprowadzeniem stanu wojennego i dramatycznymi wydarzeniami w kopalni „Wujek”, Franek twierdzi, że polityka zupełnie go nie interesuje. Wszystko się jednak zmienia, kiedy odwiedza go dobry znajomy – Beno i prosi o przechowanie tajemniczej teczki. Gdy kolejnego wieczoru Franek wraca od swojej dziewczyny, zatrzymuje go patrol milicji. Chłopak zostaje oskarżony o współpracę z opozycją, a znaleziony w jego mieszkaniu plik z ulotkami staje się materiałem dowodowym. Sprawę przejmuje Służba Bezpieczeństwa. Wrażliwość i ideały Franka wystawione zostają na próbę.
Kursk - zwiastun

Kursk - zwiastun

Film
Prezentujemy fragment najnowszego dzieła wybitnego duńskiego reżysera – Thomasa Vinterberga, twórcy obsypanych nagrodami obrazów "Festen” i "Polowanie”. Film "Kursk” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia rosyjskiego okrętu podwodnego z napędem atomowym, który zatonął 12 sierpnia 2000 roku, w trakcie wielkich manewrów floty na Morzu Barentsa...
"Juliana - dziewczynka z nową twarzą" w Telewizji WP

"Juliana - dziewczynka z nową twarzą" w Telewizji WP

Film
Juliana cierpi na rzadką chorobę o podłożu genetycznym - zespół Treachera Collinsa, czyli dyzostozę żuchwowo-twarzową. Dziewczynka urodziła się z brakiem około 30-40 procent kości twarzy. Mimo licznych operacji nawet najwybitniejsi chirurdzy nie potrafią jej pomóc. Rodzice każdego dnia stają do walki, by zapewnić córce normalne dzieciństwo.
Berek - już na DVD i Blu-ray

Berek - już na DVD i Blu-ray

Film
Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co rok, aby przez miesiąc grać w berka, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bawili się w ten sposób od pierwszej klasy. W imię podtrzymania młodości i przyjaźni ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyłączyć resztę uczestników z gry, wykrzykując "Berek!”
"Odlotowy nielot" - już na DVD

"Odlotowy nielot" - już na DVD

Film
Wraz z nadejściem wiosny z jajka wykluwa się pisklak Ploey. Rezolutny ptaszek szybko dorasta, ale w przeciwieństwie od rówieśników, ciągle nie może nauczyć się latać. A to dopiero początek jego kłopotów...
SNL Polska - zwiastun

SNL Polska - zwiastun

Film
W SNL Polska - Weekend Update nie zostaną oszczędzone żadne tematy, politycy czy celebryci, a żarty będą łamać kolejne tabu. Nagrania będą się odbywać live to tape. Gościnnie będą pojawiać się również aktorzy znani z SNL Polska. W sumie powstanie 10 odcinków...