Sport

... więcej »
Bundesliga: Fantastyczna druga połowa, padło pięć bramek. Fortuna rozbiła Herthę

Sport
Wszystkie gole meczu Fortuna - Hertha padły w drugiej połowie spotkania. Piłkarze z Berlina kończyli to starcie w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę obejrzał Mittelstadt. Fortuna wygrała 4:1.
Niesamowite emocje w niemieckim klasyku! Dwa gole Lewandowskiego

Sport
Borussia Dortmund podejmowała Bayern Monachium, jako lider Bundesligi. Spotkanie było emocjonujące od pierwszego gwizdka. Bawarczycy prowadzili już 2:1, ale gospodarze zdołali odrobić straty i wygrać cały mecz 3:2.
ACB 90: trener Marcina Helda ocenił walkę w Moskwie

Sport
Sławomir Szamota, trener Marcina Helda w rozmowie z Arturem Mazurem opowiedział o taktyce na walkę z Musą Chamanajewem. Polak wygrał swoją drugą walkę na gali ACB i zrobił to bardzo szybko i w świetnym stylu.
ACB zapowiada dwie gale w Polsce w 2019 roku!

Sport
Bajsangur Edelbijew w rozmowie z Arturem Mazurem opowiada o walce Marcina Helda z Musą Chamanajewem. Przedstawiciel organizacji ACB zapowiedział też dwie gale, które w 2019 roku mają odbyć się w Polsce.
ACB 90: rywal totalnie zaskoczył Marcina Helda

Sport
Marcin Held przed czasem pokonał Musę Chamanejewa na gali ACB 90 w Rosji. Polak był zaskoczony taktyką swojego rywala, który jako pierwszy ruszył do "skrętówki".
Zobacz, co się działo po walce Marcina Helda na ACB w Moskwie

Sport
Marcin Held uciszył rosyjską publiczność wygrywając walkę z Musą Chamanajewem na gali ACB90. Po zwycięstwie świętował swój sukces z żoną, która spodziewa się dziecka.
Dobry początek, a potem kontuzja łydki Piotra Chrapkowskiego
Dostępne tylko w Polsce

Sport
Słodko-gorzki smak miała dla Piotra Chrapkowskiego wyprawa do Stuttgartu. Polak znakomicie rozpoczął mecz i w pierwszych minutach zdobył z kontry dwie efektowne bramki. W jednej z akcji "Chrapek" złapał się jednak za łydkę sygnalizując kontuzję. Szczypiornista Magdeburga usiadł na ławce i nie podniósł się z niej już do końca spotkania. Jego koledzy stanęli na wysokości zadania, wysoko pokonali miejscowych 40:27 i utrzymali się na drugiej pozycji w tabeli.
Wielki mecz Krzysztofa Ratajskiego! Polak wygrywa z pięciokrotnym mistrzem świata!

Sport
Polski sukces na otwarcie Grand Slam of Darts 2018! W pierwszym meczu fazy grupowej Krzysztof Ratajski pokonał pięciokrotnego mistrza świata, Raymonda van Barnevelda 5:3. Dla debiutującego w tej imprezie, 41-letniego Polaka, to jedno z najważniejszych zwycięstw w karierze. O sukcesie zadecydował siódmy leg, w którym to Ratajski przełamał utytułowanego Holendra. Poza tym Polak wszystkie swoje partie, a całe spotkanie zakończył ze średnią blisko 90 punktów z trzech lotek. W niedzielę Ratajski zmierzy się z rozstawionym z ósemką Michaelem Smithem - i jeśli wygra, zapewni sobie historyczny awans do fazy pucharowej Grand Slam of Darts.
PPD Zagrzeb wygrywa i utrzymuje prowadzenie w tabeli Ligi SEHA!

Sport
W spotkaniu ósmej kolejki Ligi SEHA szczypiorniści z Zagrzebia pokonali przed własną publicznością Mieszkow 29:24, odnosząc tym samym siódme zwycięstwo w tych rozgrywkach. Chorwaci z bilansem 7-1 otwierają tabelę. Na szóste miejsce, po przegranej z Zagrzebiu, spadli z kolei szczypiorniści z Brześcia. Białorusini mają na koncie po cztery zwycięstwa i porażki i coraz bardziej oddalają się od awansu do Final Four.
ACB 90: cała walka Marcina Helda (wideo)

Sport
Marcin Held odniósł 25. zwycięstwo w zawodowej karierze MMA. Podczas sobotniej gali ACB 90 w moskiewskiej CSKA Arena Polak poddał już w pierwszej rundzie Musę Chamanajewa. Potrzebował na to niewiele ponad dwie minuty. Prezentujemy zapis pojedynku.
Bundesliga: Hannover przerwał serię przegranych. Wygrał z Wolfsburgiem 2:1

Sport
Jakub Błaszczykowski nie znalazł się w kadrze meczowej Wolfsburga. Wilki otworzyły wynik spotkania w 31. minucie, ale był to koniec pozytywów. Hannover wygrał 2:1 i przerwał swoją serię przegranych.
Serie A: Fiorentina nie uczy się na błędach. Remis z Frosinone

Sport
To już piąty mecz Fiorentiny bez wygranej. Piłkarze Stefano Pioliego długo prowadzili, ale stracili gola w 89. minucie. Spotkanie z Frosinone zakończyło się remisem 1:1.
ACB 90: Marcin Held zażenowany zachowaniem rywala

Sport
W Moskwie 10 listopada odbędzie się gala ACB 90. Marcin Held, jeden z najlepszych polskich zawodników kategorii lekkiej stoczy na niej pojedynek z Musą Chamanajewem. Polak czuje się zażenowany zachowaniem swojego przeciwnika.