Gol Stępińskiego i kolejny punkt Chievo [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Mariusz Stępiński strzelił gola w meczu Chievo Werona z Parma Calcio 1913. Polak jest najlepszym snajperem najgorszego klubu Serie A. Trafienie Polaka dało zespołowi z Werony remis i jeden niezwykle cenny punkt.
Fiorentina tkwi w kryzysie. Gol w 98. minucie uratował punkt! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
ACF Fiorentina nie wygrała w lidze od 30 września, a na wyjeździe od 6 maja. W niedzielę drużyna Stefano Pioliego zremisowała 3:3 z US Sassuolo, zapewniając sobie jeden punkt dzięki bramce zdobytej dopiero w 98. minucie.
Cheerleaderka: "Wyuzdane stroje są niesmaczne"

Styl życia
Magdalena Jaroszewicz ma 29 lat. Od 17 jest cheerleaderką. W rozmowie z Pawłem Jaśkowskim opowiada o tym, jak postrzega ją otoczenie oraz z jakimi komentarzami spotyka się w czasie meczów.
"Piłka z góry". Mucha o transferach Legii: "Nie wierzę, że to się może udać"

Sport
Zbigniew Mucha, dziennikarz tygodnika "Piłka Nożna", w programie "Piłka z góry" opowiedział o swoim podejściu do ruchów transferowych Legii Warszawa, które stołeczny klub planuje przeprowadzić zimą. Materiał dzięki uprzejmości Canal+ Sport.
"Piłka z góry". PZPN wprowadził nakaz gry młodzieżowca. "To ruch na krótką metę"

Sport
Łukasz Olkowicz był gościem programu "Piłka z góry". Dziennikarz "Przeglądu Sportowego" przeanalizował sytuację, jaka ma miejsce po wprowadzeniu przez PZPN obowiązku gry młodzieżowca na dystansie całego meczu w Lotto Ekstraklasie.
"Piłka z góry". Kapusta o losowaniu grup ME 2020: Błagam, nie mówimy, że to jest trudna grupa

Sport
Paweł Kapusta, dziennikarz portalu WP SportoweFakty, był gościem publicystycznego programu "Piłka z góry". Kapusta odniósł się do wypowiedzi płynących z obozu reprezentacji Polski, o poziomie trudności grupy eliminacyjnej do mistrzostw Europy 2020. Materiał dzięki uprzejmości Canal+ Sport.
"Piłka z góry". Piotr Żelazny: Sytuacja na gali Złotej Piłki to seksistowski skandal

Sport
Piotr Żelazny, dziennikarz "Rzeczpospolitej", w programie "Piłka z góry" odniósł się do skandalicznej sytuacji, która miała miejsce na gali Złotej Piłki. Materiał dzięki uprzejmości Canal+ Sport.
Serie A: Niesamowita końcówka meczu Cagliari - Roma! Dwie czerwone kartki w jednej akcji

Sport
AS Roma pewnie prowadził z Cagliari 2:0. Gospodarze walczyli do samego końca i w 84. minucie zdobyli bramkę kontaktową. Końcówka meczu była niesamowita. Cagliari obejrzało dwie czerwone kartki, za dyskusje z arbitrem. Gospodarze rzutem na taśmę zdobyli drugą bramkę i wydarli AS Romie ligowe punkty.
Bundesliga: Grujić dał wygraną Hercie Berlin nad Eintrachtem Frankfurt

Sport
W 14. kolejce Bundesligi Hertha Berlin mierzyła się z Eintrachtem Frankfurt. Bramkę na wagę zwycięstwa dla zespołu ze stolicy Niemiec zdobył Marko Grujić, który w Hercie przebywa na wypożyczeniu z Liverpoolu.
Serie A: czerwona kartka Bereszyńskiego. Asysta Kownackiego w doliczonym czasie gry

Sport
Lazio Rzym podejmowało Sampdorię Genua. Na początku meczu kuriozalny błąd popełnił bramkarz zespołu gości, ale gospodarze nie wykorzystali prezentu. Czerwoną kartkę w tym meczu obejrzał Bartosz Bereszyński. Dawid Kownacki w doliczonym czasie gry popisał się asystą, która uratowała zespół od przegranej. Lazio Rzym zremisowało z Sampdorią 2:2.
SNL Polska. Weekend Update: Danuta Holecka i "paski grozy" na celowniku

Gwiazdy
Niezręczne wpadki polityków nie pozostają niezauważone. Satyrycy tylko czekają, by je wytknąć. Jeśli lubicie polityczny humor, koniecznie włączcie Telewizję WP 9 grudnia o 20:20. Czeka na was porcja świeżych żartów. Tym razem dostało się Danucie Holeckiej i redakcji "Wiadomości".
DSF 18: Duczmal po walce z Iharem Kamkou. "Mój przeciwnik to dzikus"

Sport
Mateusz Duczmal na gali DSF 18 Kickboxing Challange pokonał Ihara Kamkou przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Jego walka odbywała się w ramach meczu Polska - Białoruś.