Zdenerwowana Urszula niechętnie uśmiecha się do paparazzi

Zdenerwowana Urszula niechętnie uśmiecha się do paparazzi

Gwiazdy
W tym roku Urszula świętuje 35-lecie pracy artystycznej i z tej okazji zorganizowana została jubileuszowa trasa koncertowa, podczas której wybrańcy będą mogli spotkać się z ulubioną artystką. Piosenkarka razem z mężem i tym samym swoim menadżerem, Tomaszem Kujawskim, promowała występy na kanapie Pytania na śniadanie. Niestety dobry nastrój szybko opuścił Urszulę, która mimo nacisków męża, niechętnie pozowała przed paparazzi pod gmachem TVP.
Roześmiana Markowska wsiada do Audi za 200 tysięcy złotych

Roześmiana Markowska wsiada do Audi za 200 tysięcy złotych

Gwiazdy
Patrycja Markowska po pięciu latach przerwy od siedzenia na krześle jurora w emitowanym na antenie Telewizji Polskiej talent show The Voice of Poland, postanowiła wrócić do programu. Ciesząc się powrotem popularności i liczniejszymi zaproszeniami do programów śniadaniowych, stara się jak najlepiej wykorzystać swoje pięć minut Roześmiana celebrytka tym razem ściągnęła uwagę fotoreporterów czerwonym Audi A7 wartym ponad 200 tysięcy złotych.
 Niespełniona Szabatin: "Branża modowa jest bardzo trudna"

Niespełniona Szabatin: "Branża modowa jest bardzo trudna"

Gwiazdy
Ewa Szabatin po przygodzie z Tańcem z Gwiazdami i zyskaniu w mediach rozgłosu, postanowiła zająć się modą. Ku zaskoczeniu celebrytki jej propozycje nie miały wystarczającej siły przebicia w świecie poważnych projektantów. Firma Shabatin w zeszłym roku zakończyła swoją działalność. W najnowszym wywiadzie celebrytka z żalem stwierdziła, że nie udało jej się stworzyć kolekcji, która dobrze sprzedałaby się w Polsce oraz za granicą. Miłość do mody rekompensuje sobie prezentowaniem stylizacji na Instagramie.
Kamińska o środowisku LGBT: "Nie ma równości praw w Polsce"

Kamińska o środowisku LGBT: "Nie ma równości praw w Polsce"

Gwiazdy
Julia Kamińska nie ma wątpliwości, że osoby o odmiennej orientacji seksualnej są w Polsce bardzo dyskryminowane, dlatego jej zdaniem, naszym obowiązkiem jest walka o to, aby miały takie same prawa jak każdy inny obywatel. Aktorka bez wahania zdecydowała się więc zostać ambasadorką Kampanii Przeciw Homofonii. Kamińska przyznała, że nawet jako osoba heteroseksualna mierzy się z obraźliwymi komentarzami w sieci, kiedy opublikuje zdjęcie z tęczową flagą. Celebrytka nie kryła rozczarowania postępowaniem polskiego społeczeństwa oraz przedostatnim miejscem Polski w rankingu równouprawnienia osób LGBT w Europie. 
Doda zapewnia o  swojej "naturalności": "Od czterech lat się nie maluję"

Doda zapewnia o swojej "naturalności": "Od czterech lat się nie maluję"

Gwiazdy
W ostatnim czasie Dorota Rabczewska zdała się nieco dojrzeć, co najwyraźniej spowodowało także zmianę jej wizerunku. Celebrytka zrezygnowała z mocnego makijażu, wyzywających kreacji na ściankach oraz postawiła na naturalny kolor włosów. Celebrytka w najnowszym wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zdradziła kulisy pracy nad nowym teledyskiem. Doda ma zamiar pokazać się w nim bez makijażu. Zapewnia, że od czterech lat nie maluje się, na co dzień, a ponad rok temu zrezygnowała z nakładania chemii na włosy.
5 lat walczył z rakiem. Okazało się, że nigdy go nie miał

5 lat walczył z rakiem. Okazało się, że nigdy go nie miał

Styl życia
James Salaz z Montrosew Kolorado kilka lat temu otrzymał straszną wiadomość. W jego organizmie rozwijała się rzadka odmiana raka. Mężczyzna walczył o swoje życie. Niedawno okazało się jednak, że prawda była zupełnie inna. 
Groźny prysznic. Naukowcy zbadali, co kryje się w słuchawce

Groźny prysznic. Naukowcy zbadali, co kryje się w słuchawce

Ciekawostki
Bakterie mogą lecieć na nas pod prysznicem i wywołać zakażenie skóry lub nawet ropne zapalenie płuc. Tak wynika z badań naukowców z Uniwersytetu Kolorado u USA. Eksperci wzięli pod lupę prądki, które już wcześniej znajdowano w wężach i głowicach pryszniców. Większość była nieszkodliwa, ale okazało się, że są też wyjątki. Wtedy lepiej od razu wymienić armaturę. Na szczęście dla nas, w próbkach z Europy, groźnych bakterii było dużo mniej. To dlatego, że na Starym Kontynencie używa się innych niż w USA środków do uzdatniania i oczyszczania wody. W Stanach dominują związki na bazie chloru, a na ten wspomniane prądki są odporne.
WP Ekspress  - Projekt "Powroty"

WP Ekspress - Projekt "Powroty"

Wydanie: 21 listopada 2018
Czy da się zrobić hit z utworu sprzed 20 lat? Projekt "Powroty" T-Mobile Electronic Beats już to sprawdza. Pierwszym eksperymentalnym duetem była Kayah i KęKę, którzy razem wykonali "Supermenkę". Teraz przyszedł czas na "Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć" Kasi Nosowskiej. Zobaczcie, jak wypadł duet z Zamilską.
Jedz papaję przez miesiąc. Zobacz, co się stanie

Jedz papaję przez miesiąc. Zobacz, co się stanie

Styl życia
Papaja to egzotyczny owoc pochodzący z Ameryki Środkowej. Staje się jednak coraz popularniejszy w naszym kraju. Warto go spożywać często nie tylko ze względu na wyśmienity smak. Papaja posiada wiele właściwości prozdrowotnych. 
Money. To się liczy

Money. To się liczy

Odcinek: 168
                                                                                                                                                                          
Jak wybrać kurczaka? Radzi szef kuchni

Jak wybrać kurczaka? Radzi szef kuchni

Styl życia
Podczas gotowania ważny jest nie tylko przepis, ale też dobór składników. Muszą one być świeże i dobrej jakości, ponieważ dzięki temu jedzenie będzie smaczne i zdrowe. Składnikiem wielu potraw jest mięso. Poznaj porady szefa kuchni Curtisa Stone'a, który podpowiada, czym charakteryzuje się dobrej jakości surowe mięso z kurczaka.  Zobacz film.
Zaskakujące doniesienia o wanilii. Różnica to 2600 lat

Zaskakujące doniesienia o wanilii. Różnica to 2600 lat

Ciekawostki
Wanilia gości na naszych stołach już od 3600 lat. Dowodzi tego ostatnie odkrycie dokonane w Megiddo w Izraelu. Do dziś naukowcy sądzili, że wanilii zaczęto używać po raz pierwszy 1000 lat temu w Meksyku. Doniesienia z Izraela temu przeczą. Jak dokonano odkrycia? W grobowcu z epoki brązu odnaleziono trzy dzbany. Analiza chemiczna resztek ich zawartości wykazała obecność związków występujących w naturalnym ekstrakcie z wanilii. Starożytni mieszkańcy Megiddo mogli używać olejków z wanilią jako dodatku do żywności, lekarstwa a nawet do balsamowania zmarłych, czy w celach rytualnych. Naukowcy wiedzą też skąd mogła pochodzić wanilia. Najprawdopodobniej dotarła do Megiddo szlakami handlowymi z Afryki Wschodniej lub Indii.