Ważne rozmowy

Robert Biedroń: nie narzekam na swoją pensję

Robert Biedroń: nie narzekam na swoją pensję

Tłit
- Jak daje się ludziom 300 zł, a swoim kolegom daje się 2,5 mln zł w spółkach skarbu państwa, to jest w tym coś niesprawiedliwego - ocenił ostatnie propozycje PiS w programie "Tłit" w Wirtualnej Polsce Robert Biedroń. - Jak traktuje się państwo jak bankomat i za pomocą legitymacji partyjnej wyciąga się pieniądze z tego bankomatu, a ludziom daje się ochłapy, to jest to niesprawiedliwość społeczna - dodał. Pytany o obniżkę pensji samorządowców odparł, że to "populizm". - Dlaczego Jarosław Kaczyński ma decydować o pensjach samorządowców? Umówiliśmy się, że samorząd jest niezależny od władzy - stwierdził. - Ja sobie radzę życiowo, ja nie narzekam na swoją pensję. Ale jak daleko sięgnie ten populizm? - zastanawia się prezydent Słupska.
Biedroń w ogniu pytań. "Nie powiem panu z kim rozmawiam"

Biedroń w ogniu pytań. "Nie powiem panu z kim rozmawiam"

Tłit
Robert Biedroń w programie "Tłit" był wypytywany o zakulisowe rozmowy w sprawie stworzenia nowej formacji politycznej. - Pan mnie próbuje grillować i panu się nie uda - upierał się prezydent Słupska. W końcu oświadczył, że nie trwają żadne polityczne rozmowy w tej kwestii.  
"Kim Pan jest, żeby decydować?". Biedroń ostro ws. Rafalali

"Kim Pan jest, żeby decydować?". Biedroń ostro ws. Rafalali

Tłit
- Nie ma odpowiedzialności zbiorowej, ludzie są różni. Nie wszystkie osoby LGBT są aniołami - powiedział w programie "Tłit" Robert Biedroń. Skomentował tym samym zatrzymanie przez policję Rafalali. Przyznał, że politycy wykorzystują sytuację, żeby zohydzić osoby LGBT. - A czy osoba heteroseksualna, która morduje, gwałci, to jest najgorsza promocja heteroseksualności? - pytał prezydent Słupska. 
Doda: za pierwsze zarobione pieniądze spłaciłam rodzicom kredyt

Doda: za pierwsze zarobione pieniądze spłaciłam rodzicom kredyt

Open FM Live
Od kilku dni media żyją ślubem Dody, o którym poinformowała już po fakcie za pośrednictwem Facebooka i Instagrama. Rabczewska skutecznie podtrzymuje zainteresowanie ślubem publikując kolejne zdjęcia i relacje. Jeszcze przed uroczystością dbała o to, by nieco ocieplić swój wizerunek. W Open FM Live wspominała, że tata musiał sprzedać kożuch, by kupić jej pianino, kiedy jako dziecko zaczynała swoją przygodę ze szkołą muzyczną. Zobaczcie, jak wspomina tamte czasy.
Trenował przez 12 tygodni. Jak efekty?

Trenował przez 12 tygodni. Jak efekty?

Styl życia
Hunter Hobbs ma 24 lata i pochodzi z Norman w Oklahomie w USA. Postanowił się sprawdzić i przez 12 tygodni dużo trenował i przestrzegał zasad zdrowego odżywiania.  Zobacz film.
Odnaleźli wrak, na którym rzekomo Hitler miał uciec do Ameryki

Odnaleźli wrak, na którym rzekomo Hitler miał uciec do Ameryki

Ciekawostki
Po 73 latach duńska ekspedycja odnalazła wrak zaginionego, nazistowskiego U-Boota. Łódź spoczywa 16 km na północ od miasta Skagen, na głębokości 123 metrów. Zespół Sea War Museum Jutland odnalazł łódź dzięki radarowi, który przeskanował dno cieśniny Skagerrak. U-3523 ma niezwykłą historię. Ta niezwykle nowoczesna łódź została wprawdzie zatopiona przez brytyjski bombowiec w maju 1945 roku, ale do tej pory krążą plotki, że Adolf Hitler nie popełnił samobójstwa w bunkrze w Berlinie, a uciekł na pokładzie U-Boota do Ameryki Południowej. Ślad tych sensacyjnych doniesień jest nawet w dokumentach odtajnionych przez CIA. Fuhrer miał być widziany po wojnie w Kolumbii i Argentynie. Agenci CIA jednak nie uznali tych doniesień za wiarygodne.